Şimdi Ara

2018 Volvo XC40 (ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
5
Favori
12.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://m.youtube.com/watch?v=q8AkHLPjQ94

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017 sonu ya da 2018 başı Türkiye'ye gelmesi öngörülüyor. İlk aşamada 2000 dizel motor (D4) ve 2000 benzinli motor (T5) olarak satışa çıkacaktır. İki model de 4 çeker olacak. Dizel 2000 motor 190 beygir güç üretirken benzinli 2000 motor 247 beygir üretmektedir. D4 ve T5'in fiyatlar ise ülkemizdeki vergi durumundan dolayı tahminen en az 250.000 tl civarında başlangıç fiyatı olacaktır. 2018 Volvo XC40 (ANA KONU) 2018 Volvo XC40 (ANA KONU) 2018 Volvo XC40 (ANA KONU)

• 250 binse fiyatı bu fiyatla birşey satamaz.cok cok az satar
  • Ben de geçen gün bayiye gittim. 250 civarı bekliyoruz dedi. 2018 sonu gibi t3 1,5 motorlar gelecekmiş, onun fiyatı da 200 gibi olur dediler. Highline dsg tiguanın 180bin olduğu yerde volvo xc40 da 200ü bulur diye konuştular. Bence araç segmentinin en şık aracı. İç-dış her yönden çok elit duruyor. Ama bize pahalı maalesef..

• quote:

Orijinalden alıntı: bayucuz

Ben de geçen gün bayiye gittim. 250 civarı bekliyoruz dedi. 2018 sonu gibi t3 1,5 motorlar gelecekmiş, onun fiyatı da 200 gibi olur dediler. Highline dsg tiguanın 180bin olduğu yerde volvo xc40 da 200ü bulur diye konuştular. Bence araç segmentinin en şık aracı. İç-dış her yönden çok elit duruyor. Ama bize pahalı maalesef..

Katılıyorum ;)
  • Volvo tasarım olarak kendini aştı

• Volvo tasarım olarak kendini aştı

• bayucuz kullanıcısına yanıt
    Pahali olsada Verdigin parayi hakeden nadir markalardan Volvo..Yani uzun omurluluk,iscilik,eskimeyen tasarimlari vs..Guvenlik olarak konusmayada gerek yok..Tiguan ile arasinda 50.000 tl fark olsun yine alinir gozu kapali..

• 1.5 t3 sadece manuel olacakmış ne gerek var çıkarmaya
  • XC60 ın 450 bin olduğu yerde XC40 250 bine çok satar.Hacim olarakta konfor olarakta XC60 tan çok büyük farkı yok.Sadece 20 cm kadar kısa hatta genişliği daha fazla.Dizayn olarakta XC60 tan daha tok ve kaslı bence.
  • mart gibi bayiye gelecek ,250.000 tl fiyat 4 ceker 2.0 190 bg için iyi fiyat
  • 250 bin lira az paramı ?

Maaşlı adam için çok para

Bu 100 binler 150 bin liralar neden kucumseniyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: isyankar97

250 bin lira az paramı ?

Maaşlı adam için çok para

Bu 100 binler 150 bin liralar neden kucumseniyor ?

Rakiplerin de fiyatları öyle abicim vergiler sağ olsun

• Bırıncı olarak aracın 2.0 dızel ve benzın seceneklı gelmesı satıslarını olumsuz etkıler. Zıra kur 4.70 ve vergı nedenıyle aracın 250 bıne bıle gelmesı bnce zor. 1-2 opsıyon ıle rahatlıkla 300 u bulur. Arac şuana kdr en begendıgım suv model ama realıte de bu parayı etmez. Insanlar bu paraya

A5 e 180 veya g30 alırlar bunu bastan solıyım.

Eger 1.5 benzınlı de manuel gelırse o zmn nıye wolkswagen satıyor demesın kımse cnk adamlar ulke sartlarını ve bu mılletın cıgerını bılıyor. Volvo xc40 1.5 benzın manuel ne demek abıcım ya şirket aracımı satıyorsun duz vıtes mı kaldı.

• orfozum kullanıcısına yanıt
    Xc60 ı baz alırsak fıyat ıyı dıyeblrz lakın xc60 ın o fıyayo ztn hıc makul degıl kı. Aracın yarısından cogu vergı.

450 bınlık aracın 250 bınden fzlasını vergı olarak verecem

Yıl da 3600 mtv verecem

7-8 bın kasko verecem

Bıde 4 hanelı bakım parası

Valla volvo 1.6 motor veya altı benzın/dızel/elektrık getırmedıkce bu araca yazık eder.

• çok umitlenmiştik dizaynıyla bizi etkilemişti; ama ne yazık ki motor, şanzıman ve fiyatla tr de satmayacağı aşikar. Eğer 1.5 t3 otomatik vites modeli 180 e verseydi gercekten çok iş yapardı.

• klaudio K kullanıcısına yanıt
    Kesınlıkle katılıyorum. Arac gercekten ck guzel lakın

2.0 motor turkıye de vergı dılımınden dolayı ck fahiş

guzel bı arac ama o parayı etmez.

1.5 otomatık vıtes 170-200 arası gercekten ck satar.

21. Yy da duz vıtes arac mı kaldı. Ben duz vıtes getırmezler dıye dusunuorım. 2019 da elektrıklı arac uretecem demıstı volvo dusuncelerı aynı mı merak edıyorum.

• Volvo Türkiye için ayıracağı stok miktarına göre bu aracın fiyatını belirlerler ( klasik Volvo davranışı )...

• XC40 için 1.5 litrelik motor duyuruldu. Şimdilik manuel vitesle satılacak. 8 ileri otomatik versiyon 2019 da gelecek. Ayrıca bu motorun hibridli versiyonu da geliyor.

156 hp, 0-100 km 9.4 sn, son hız 200 km/s, tüketim 6.5 litre.
    https://www.media.volvocars.com/global/en-gb/media/pressreleases/223191/volvo-cars-debuts-three-cylinder-engine-in-new-xc40-compact-suv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 19 Şubat 2018; 14:35:35 >
  • karizma duruyor...

2018 Volvo XC40 (ANA KONU)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.