Şimdi Ara

2018 TÜRKİYE'YE SALDIRI PLANI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.aydinlik.com.tr/2018-de-turkiye-ye-saldiri-plani-turkiye-kasim-2017-2

HAYALİ BİR ÜLKENİN 'DİKTATÖRÜ'

Norveç ordusunda görevli bir teknisyen, Skolken ülkesinin ‘diktatör lideri’ diye resmedilen düşman tablosuna Atatürk’ün fotoğrafını koydu. Senaryoda ayrıca, Skolken ülkesinin liderinin sosyal medya hesabındaki paylaşımları üzerinden başlayan savaş senaryosu da tatbik edildi. Türk asıllı Norveçli bir sözleşmeli subay tarafından açılan sahte hesap, tatbikat senaryosunun parçasıydı. ‘RTerdogan’ adına sahte hesap açarak buradan Erdoğan’ı ‘düşman unsur’ olarak tanımlayan Norveç subayı, NATO’yu zarara uğratan anlaşmalar yaptığını iddia ettiği Erdoğan’ı ‘NATO düşmanı’ olarak gösterdi.

NATO ADI GEÇEN ÜLKEYE SAVAŞ AÇIYOR

Tatbikatın jenerik senaryosunda, hayali Skolken ülkesiyle Türkiye arasındaki benzerlikler dikkat çekti. Senaryoda, ‘Skolken ülkesinin S-400 edinme yönünde önemli aşamalar katettiği’ ve ‘son dönemde Skolken ile S-400 üreticisi ülke arasındaki yakınlaşmanın arttığı’ detayları yer aldı. Liderin sosyal medya paylaşımları da eklendiğinde yaşanan gelişmeler üzerine NATO’nun operasyon hedefindeki ana ülke Skolken’e savaş açıldı. NATO, yaşanan skandalı ‘münferit, kişisel’ gibi sözlerle geçiştirse de jenerik senaryodaki bu ayrıntılar tatbikatın Türkiye’ye atfedildiğini açıkça gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 20 Kasım 2017; 1:4:26 >

• Resmen oyun oynanıyor... Koskoca Avrupa'da bir Allahın kulu Atatürk e laf etmez... İsmini dahi desturla ağızlarına alırlar... Bu işin altında başka iş var... Kokusu çıkar merak etmeyin zamanı gelince... Ben CB olsam şu zamanda mağdur olmak için kendimi bilr dövdürürdüm... Bilmem anlatabildimmi
  • bence gözdağı veriyorlar rusya füze muhabbetine
  • Olay sadece Norveçli Kürt bir subayın halt yemesi.

Avrupa'nın savaşla işi olmaz, üretim-teknoloji onların işi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polat Alemdar kartını öne sürmenin vakti geldi diye düşünüyorum ben artık, yanına Memati'yi eklersek +8.75 str ekleniyor. Ama onu sonraya saklayalım diye düşünüyorum.

• “Bize oy verin çünkü batı bize düşman”

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmen oyun oynanıyor... Koskoca Avrupa'da bir Allahın kulu Atatürk e laf etmez... İsmini dahi desturla ağızlarına alırlar... Bu işin altında başka iş var... Kokusu çıkar merak etmeyin zamanı gelince... Ben CB olsam şu zamanda mağdur olmak için kendimi bilr dövdürürdüm... Bilmem anlatabildimmi

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Polat Alemdar kartını öne sürmenin vakti geldi diye düşünüyorum ben artık, yanına Memati'yi eklersek +8.75 str ekleniyor. Ama onu sonraya saklayalım diye düşünüyorum.

Valla bence biraz int e önem vermenin vakti çoktan geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.