Şimdi Ara

2018 LG OLED C-E-W8 Bilgi Paylaşım ve Kullanıcı Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
913
Cevap
25
Favori
65.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen microled bekle hocam.
  • Detaylı incelemeler daha düşmedi ancak ilk izlenimler 2017 ile 2018 modeller arasında çok fark olmadığı, hayal kırıklığı.
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Rtings incelesin bir hele bakacaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutankhamun66 kullanıcısına yanıt
    Hdtvtest incelemesi geldi.
    Link var mı?

• Tutankhamun66 kullanıcısına yanıt
    Başlığa ekledim hocam.
  • Bence c8 gelecek. Yoksa e8 e güç yetmez. Mmarkt Almanya sitesinde de 2500 eur olarak 3 hafta içerisinde teslim notuyla satışa çıkmış. Bizde dolar mı Euro mu dikkate alınıyor bilen var mı? 13-15 bin fiyat ile gelirse almak zor. Sony af8 in fiyatı ile aralarında nasıl bir fark olur merak ediyorum.

Merhaba ,

Sizin yaşadığınız şanssızlık e7 den soğuttu beni. Tekrar geçmiş olsun.

2018 c8 ile ilgili teoh un son videosunda lg herhangi bir değişiklik yok dese de piksel görünümleri farklı gibi bir yorum vardı. Yabancı forumlarda da hem lg hem de Sony nin 2018 de üretilen panellerinde iyileştirme olacağı sıklıkla iddia ediliyordu. Panel değişmese bile işlemci değişimi , logo yanığı koruması, bfi vb gibi yenilikler az farklar değil bence. Sony nin hiçbir teknik özelliği değiştirmeden sadece kozmetik değişiklik yaptığı bir yıl için.

• yılmazfb kullanıcısına yanıt
    2017 paneller özellike 65"'de banding açısından berbat halde. Piksel dizilimi değişmiş 2018'de evet. LG açısından baya bir yenilik var bence bu yıl. Sony sadece kozmetik değişikliğe gitti ama af9 gibi bir modelin söylentisi var. Belki Eylül gibi Sony yeni bir model çıkarabilir.

Bir de Sony'de şöyle bir şey var, Af8'i A1E'den altta konumlandırılmış, bunun sebebi ise malzeme kalitesiymiş. Af9 A1E'nin devamı niteliğinde olacakmış kalite anlamında. Sony duvara asma konusunda çok hoş durmuyor yoksa beklemeden A1E modelini almayı düşünmüştüm aslında.

Bu arada Sony AF8 bildiğim kadarıyla fiyatlandırma olarak C ve E serisi arasında olacak. C serisinin de işlemci farklı olacağı için geleceğine kesin gözüyle bakıyorum bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 28 Mart 2018; 0:31:9 >
  • Evet Sony nin yıl sonu yeni bir model çıkaracağını duydum. Ben c8 Af8 arasındayıa1 de güzel ama standı çok yer kaplıyor. A1 flagship ancak bizde tersi olur şimdiden n11 de bir satıcı 13,5 yazmış Af8 e, Nisan sonu kargo demiş.

Geçen sene lg de ağustos ayına kadar hiç indirim yapmamışlar neredeyse, sonra birden bugünkü fiyatlara düşürüp oynamışlar devamlı. Beklenir mi

Valla Ağustos'a kadar da beklenmez ki. Ama ilk fiyatlar çok daha yüksek olacaktır, bilmiyorum ne yapacaz:) Bana MM'den 65E7'nin tekrar Nisan'da stoklara gireceği bilgisi verildi. Birebir değişim yapabiliriz isterseniz diyorlar. Ama hiç içimden gelmiyor şu anda.

C8 f/p açısından af8'den iyi olacaktır tahmin ediyorum ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 28 Mart 2018; 1:0:52 >
  • 2017 ve 2018 oledleri için karşılaştırma videoları gelmişhttps://youtu.be/bwLjg_Ie7RMhttps://youtu.be/w5t9ZsZTHd4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helsinki H kullanıcısına yanıt
    Çok fazla fark yok gibi duruyor ama detaylı incelemeleri görmek lazım.
  • C8 fiyat tahmini, duyumu olan var mı? Bizdeki fiyatlar ne olur, yurt dışı belli, bir de ülkemize intikal tarihi

Hocam fiyat konusunda bir duyumum yok ancak ben şu anda MM'den değişim beklediğim için geliş tarihini soruyorum sürekli. Nisan'ın son haftası gibi diyorlar.
  • C8 ile değişim değil mi, e7 değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yılmazfb -- 31 Mart 2018; 0:02:48 >
    C8 hocam. Yani C8 bekliyorum arada afaki fiyat farkı olursa yine E7 alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 31 Mart 2018; 0:21:0 >
  • Kaça almıştınız hocam? Teknosada 65 E7nin fiyatı 20.999dan 16.999a düşmüş. Bilginize...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helsinki H kullanıcısına yanıt
    Ben 16'ya almıştım E7'yi hocam.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.