Şimdi Ara

2018 KPSS ÖNLİSANS ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
4.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2018 KPSS ÖNLİSANS sınavı için şimdiden çalışmaya başlamayı düşünüyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • var bende ufaktan matematik başladım hayırlısı olsun ALLAH gönlümüze göre versin
  • matematik ve geometriye başladım hedef 90+ inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende katilirim ama pek katilim yok galiba

bide kpss b için matematik kitabi önerebilirmisiniz arkadaşlar

• Bende yavaş yavaş çalışmaya başladım. Matematikten ortalama olarak 22 net civarı yapıyorum. Türkçeden 19-23 net arası yapıyorum ve arttıracağım.. Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık bunlara baya ağırlık vermem gerekiyor. Şu kaynak iyi diye söyleyebileceğiniz youtube kanalı olur yada farklı bir kaynak olur onlara çalışmaya başlayayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemez -- 12 Temmuz 2017; 17:52:24 >
  • Merhaba arkadaşlar 2018 KPSS Önlisans için wp grubuna katılabilirim bende.
    bende ufaktan mat başladım .
    İlyas Güneş 2017 KPSS Matematik Konu Anlatım Videoları var youtube yazın ben bu hocayı takip ediyorum. Herkese şimdiden başarılar hedefi yüksek tutmak lazım 90+ hedef :)
  • Arkadaşlar merhaba. ben de 2018 Önlisans KPSS'ye gireceğim fakat KPSS hakkında hiç bilgim yok. Şimdi nasıl oluyor bu işler? Biz genel yetenek, genel kültür olana gircez galiba ama şöyle bişey gördüm ;
    http://www.pegem.net/kitabevi/148300-2018-KPSS-Genel-Yetenek-Genel-Kultur-Konu-Anlatimli-Moduler-Set-7-Kitap-kitabi.aspx
    Mesela bu set yeni çıkmış almayı planlıyordum ama ''Lisans mezunları için'' yazıyor. Şimdi bu bizim için mi Lisans mezunları için mi? Biri beni aydınlatsın lütfen şu KPSS ve KPSS konu anlatım seti olaylarında.

• Arkadaşlar katılmak isteyenler PM'den numaraları atabilir.
  • Ben başka bir üniversitede başka bir bölüm okuyordum, myp ile 2 yıllık bir bölüme geçeceğim ama kpss ile ilgili hiçbir bilgim yok. Nasıl çalışılır, kaynaklar nelerdir. Bunlar için dershane benzeri kurumlara gitmeye gerek var mıdır? Yoksa evde çalışmayla iyi puan çekebilir miyiz. Ygs ye gireli 3 yıl oldu, bilgiler ve hız azalmıştır baya.

• Bende varim hocam hedef +90

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dershaneye yazılmayı düşünyorum ne dersini?

• Takip
  • Takip 😊😊

• Önlisanstan kaloriferci ataması var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: by_bozkurt

Takip 😊😊

• Ben de gircem bu sinava.Su an calisiyorum bi iste.

Nisan ,Mayis baslarinda isi birakip baslicam calismaya.

Hakkimizda hayirlisi olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar selamlar, konuda kimse duzgun bisi yazmamis ama sinava da artik 8 ay kaldi, ben de en gec bir ay sonra calismayi dusunuyorum.
    benim genel yetenek kismimda sorun yok, en büyük sorunum genel kültür. set almayi dusunuyorum tum dersler icin. internette ariyorum forumlari ama cogu forumda kitap onerenler reklamci hesaplar. o sebeple öncelikle kitap onerisi bekliyorum.
    ardindan sizler ne durumdasiniz, nasil calisiyorsunuz, merak ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki sorum var

1-) KPSS B denilen şey KPSS Önlisans mı oluyor?

2-) Önlisans diplomamız var ve ardından 4 yıllık bir üni bitirdik ve lisans mezunuyuz artık atıyorum. Bu durumda artık önlisans KPSS giremez miyiz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.