Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
127
Favori
207.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ycl34

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Ephesus princess aldik o fiyata. (Yani 5 gece 2500 temmuz ayı) ama zam gelmis sanirm

Moralini bozmak istemem ama imkanın var ise değiştir derim.Geçen sene oradaydım,rezaletti.Memnun kalmazsın,yazık olur tatiline.Otel hakkında detay istersen yazarım,olurda inanmazsan.

Katılıyorum ucuz diye alıyorlar ama çok kötü bi tesis,yemekler içecekler pansiyon standartında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Ephesus princess aldik o fiyata. (Yani 5 gece 2500 temmuz ayı) ama zam gelmis sanirm

Moralini bozmak istemem ama imkanın var ise değiştir derim.Geçen sene oradaydım,rezaletti.Memnun kalmazsın,yazık olur tatiline.Otel hakkında detay istersen yazarım,olurda inanmazsan.

Otel bu yıl acilacak daha. Nasil kaldiniz?
    Edit: itel korumar Ephesus beach. Yanlis yazmisim, ilk mesaji da duzelttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 14 Şubat 2018; 17:4:39 >
  • quote:

quote:

quote:

Ephesus princes diye yazmışsın ona göre yazdım,bu dediğin otelde aynı sahilde biraz ilerisinde inşallah memnun kalırsın.

• quote:

quote:

quote:

İlk önce hangi otele gideceğini öğrensene .

• Arkadaslar 27.08.2018 31.08.2018 de esim ve 5 yasindaki oglumla 4 gece yemegi iyi.olan cocuklara yonelik eglencenin.oldugu mini.aquapark gibi.. bir otel bakiyorum denizi kum olmali 2000 bandinda cristal waterworld buldum sizce nasil ?

Tavsiye edebileceginiz yerler varmi ? Bu dogrultuda. Teşekkür ederim

• iziros İ kullanıcısına yanıt
    Peki hocam

• husock H kullanıcısına yanıt
    Selge beach resort işinizi görür.

• arkadaşlar belek antalya bölgesinin hava durumu eylül 20-25 arası nasıl oluyor genel olarak bilgisi yada bu tarihlerde konaklayan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker369

arkadaşlar belek antalya bölgesinin hava durumu eylül 20-25 arası nasıl oluyor genel olarak bilgisi yada bu tarihlerde konaklayan var mı ?

Geçen sene 18-23 eylülde belekteydim. İlk 3 gün hava aşırı sıcaktı 34-35 derece civarı ve yakıcıydı. Son 2 gün ise güneşin tepede olduğu saatlerde sıcak ama mesela 18 civarında havuzdan çıkarken ilk 3 gündeki durum yoktu. Üşütmüyordu tabiki.

Bu sene de bunu baz alarak 16-21 eylül aldım. Sorun yaşamayız muhtemelen. Bir de geçen sene tam 15-20 temmuz arası Belek'e gittim. Gidilmez termometrede 48-50 dereceleri gördüm. Deniz desen hamam suyu gibi. Eylül benim ideal tarihlerim. Bir de bu sene nisan sonu tecrübe edeceğiz bakalım.

Bugün denize girenler vardı Belek'te.

• Side Crown Sunshine hakkında bilgisi olan var mı? Yeni açılacak sanırım.
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Selgenin denizi kum değil (kaya) ve ayrıca alternatif turizm oteli olduğu için her kesime hitap etmeyebilir.
  • didim garden of sun nasıl bilen giden var mı ?
  • Arkadaslar 27.08.2018 31.08.2018 de esim ve 5 yasindaki oglumla 4 gece yemegi iyi.olan cocuklara yonelik eglencenin.oldugu mini.aquapark gibi.. bir otel bakiyorum denizi kum olmali 2000 bandinda cristal waterworld buldum sizce nasil ?

cristal waterworld e giden oldumu
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam ben de belek spice hotel 20-25 eylüle rezerv yaptırdım , umarım güzel olur hava :)

• Deniz, kum olarak çeşme ayarında olan çeşmede ya da başka bir lokasyonda yemekleri ve hizmeti mutlu edecek bir tavsiye var mıdır ?

• Palmeras beach Hotel hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar?

• Arkadaşlar Armas Belek hakkında bilgisi olan varmı fiyatına göre iyimi aile olarak kalınacak.
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    Hocam artik eskidi otel. Sezonluk calisir. Orta kalitede bir 5 yildizli oteldir. O yuzden beklentiyi yuksek tutmamak lazim. Denize 0 degildir ayrica bir ara yol gecip 200 metre kadar yuruyerek 3. Koya ulasirsiniz. Benzer lokasyondaki diger bir otel icin bkz. Didim Beach Resort.

• otelz üzerinden rezervasyon yapan var mı? Güvenilir midir? Çok problemli olan bamtur un devamıymış firma, o yüzden sormak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extraordinaryman45

Hocam artik eskidi otel. Sezonluk calisir. Orta kalitede bir 5 yildizli oteldir. O yuzden beklentiyi yuksek tutmamak lazim. Denize 0 degildir ayrica bir ara yol gecip 200 metre kadar yuruyerek 3. Koya ulasirsiniz. Benzer lokasyondaki diger bir otel icin bkz. Didim Beach Resort.

Hocam beklentim yüksek değil .Kum denizi güzel olsun odalar temiz olsun yeter.Havuzu falan kullanmam zaten.Parasına göre gidilmez mi diyorsun ?

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.