Şimdi Ara

2018 ENPARA Aylık 3 SİNEMA Bileti 18,99 TL (Sinemia içerir) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
703
Cevap
28
Favori
45.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hesabı öderken 14.99 yazıyordu fakat sonra enpara işlem geçmişine baktığımda 39.99 tl kesmiş.Ne yapmam lazım acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • choyrn kullanıcısına yanıt
    Dün 14,99₺ kesti benden (keşke kartına limit koyarak ödeseydin)

2018 ENPARA Aylık 3 SİNEMA Bileti 18,99 TL (Sinemia içerir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 29 Aralık 2017; 12:11:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu 14.90 lik üyelik 1 aylık mı yoksa otomatik yenilenmeli mi. Yani 1 ay sonunda otomatik mi para çekicek yoksa kendim mi yenilemeliyim

Bir de aralık ayı sonuna kadar alırsam 1 ay için 14.90 sonra ki aylarda ise 18.90 dan mı uyelik alınabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuarek7 kullanıcısına yanıt
    Ben kendim yeniledim.

• 3 bilet hakkının 2.sinden aynı salona başka bi arkadaşımızı sokarak yararlanabiliyor muyuz? Yani 2 kişi girebilir miyiz tek sinemia üyeliğiyle?

• Beyler, beynim bulandı 45dk inceleyip anlayamamayı başardım.Şu an enpara ile 14.99 a alınabiliyor tek kişilik ama ben çift kişilik ayda 2 film seçeneği almak istiyorum.Bu sefer fiyat 38,99 oluyor. Ayda 3 film 64,99 şeklinde.Yani çift kişilik ayda 2 film paketinde enpara indirimi yok maallesef doğru mu?Peki aynı kartla 14,99 olan paketten iki tane alamaz mıyım?
  • yılbaşından sonra herkes mi 19 tl olucak yoksa sadece yeni geçenler mi

ona göre bugün geçicem.hiç başlatmadım daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarzero

Beyler, beynim bulandı 45dk inceleyip anlayamamayı başardım.Şu an enpara ile 14.99 a alınabiliyor tek kişilik ama ben çift kişilik ayda 2 film seçeneği almak istiyorum.Bu sefer fiyat 38,99 oluyor. Ayda 3 film 64,99 şeklinde.Yani çift kişilik ayda 2 film paketinde enpara indirimi yok maallesef doğru mu?Peki aynı kartla 14,99 olan paketten iki tane alamaz mıyım?

Ben de bu soruyu merak ediyorum.

• Bir encard ile sadece bir üyelik alınabilir yenilenebilir . Aynı kartla 14,99 olan paketten sadece bir kez faydalanabilirsin

• tcan kullanıcısına yanıt
    Hatır,1 günde 1 bilet...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarzero

Beyler, beynim bulandı 45dk inceleyip anlayamamayı başardım.Şu an enpara ile 14.99 a alınabiliyor tek kişilik ama ben çift kişilik ayda 2 film seçeneği almak istiyorum.Bu sefer fiyat 38,99 oluyor. Ayda 3 film 64,99 şeklinde.Yani çift kişilik ayda 2 film paketinde enpara indirimi yok maallesef doğru mu?Peki aynı kartla 14,99 olan paketten iki tane alamaz mıyım?

Bunun tek yolu iki enpara hesabı. Başka türlü alamazsınız iki kişilik, kampanya ile.

• Şuan sinemia maili gibi bişi geldi 19 liraya sinemia da aynı paketi veriyor. Enparanın ne avantajı kaldı? Yeni ayda zam yapılacak enpara tarafından
  • Mevcut paketimi yenilemek istiyprum dediğimde enpara ile 15 liraya uzatılabiliyor. Acaba sıkıntı olur mu paketimin süresi bitmeden yenilesem üyeliğimi.

• römercan kullanıcısına yanıt
    Ayda 2 sinema senin dediğin enparanın kampanya ayda 3 sinema

• DallasPage kullanıcısına yanıt
    sinemia tek çekim alıyor ve ayrıca memnun kalmama durumunda kontratlı olmuş oluyor. enpara da öyle bir durum yok
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Onun dediğide 1 aylık baktım fakat ayda 2 sinema.

• radko kullanıcısına yanıt
    anlayamadım ?
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Arkadaş demiş ya sinemia da 19₺ üyelik veriyor onun açıklamasını yaptım.

• İyi ki zamanında bir kampanyasından faydalandık şimdi hiçbir kampanyadan yararlanamıyoruz. Sırf bu saçma tutumu yüzünden müşteri kaybediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Dün 14,99₺ kesti benden (keşke kartına limit koyarak ödeseydin)

2018 ENPARA Aylık 3 SİNEMA Bileti 18,99 TL (Sinemia içerir)

Enpara kart veya kredi kartına nasıl kısıt koyabiliyoruz?

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.