Şimdi Ara

2018 ENPARA Aylık 3 SİNEMA Bileti 18,99 TL (Sinemia içerir) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
28
Favori
45.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyük şehitlerde yaşayanlar için iyi fırsat. Özellikle maximum sabah seansı 7 tl olan kampanyasını bile 4Dxte kullanamıyorken sinemianın ayda 1 kere bile olsa sadece bu kampanya için bile alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18,99 TL olmuş
  • ediz_mercan kullanıcısına yanıt
    Günaydın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Akkır

Valla bir Imax film 30 liradan fazlayken bu kampanya gerçekten muazzam. Evet fırsat sitelerinden daha uygun fiyata alınabiliyor ama yine de oradan da 15'e falan bulunabilir en uygunu tek filme, biz 3 filme veriyoruz.

Hafta sonu istinyepark’ta 4dx jumanji ye gittim, 38.5 tl. Sinemia ve enpara sayesinde 15/3=5 tlye girmiş oldum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengineer06 -- 1 Ocak 2018; 22:27:27 >
  • Niye 5₺ ödediniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cengineer06

quote:

Valla bir Imax film 30 liradan fazlayken bu kampanya gerçekten muazzam. Evet fırsat sitelerinden daha uygun fiyata alınabiliyor ama yine de oradan da 15'e falan bulunabilir en uygunu tek filme, biz 3 filme veriyoruz.

Hafta sonu istinyepark’ta 4dx jumanji ye gittim, 38.5 tl. Sinemia sayesinde 5 tlye girmiş oldum. :)

Dostum gözlük parası istediler mi?

Geçen hafta Emaarda Star wars 4dx gittim, bilete dahil değil almanız lazım dedi sinemia kartından çektirmeyi denedim yetersiz bakiye deyince mecbur satın aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: EdmeE

quote:

Orijinalden alıntı: cengineer06

quote:

Hafta sonu istinyepark’ta 4dx jumanji ye gittim, 38.5 tl. Sinemia sayesinde 5 tlye girmiş oldum. :)

Dostum gözlük parası istediler mi?

Geçen hafta Emaarda Star wars 4dx gittim, bilete dahil değil almanız lazım dedi sinemia kartından çektirmeyi denedim yetersiz bakiye deyince mecbur satın aldım.

Hocam hayır istemediler, zaten istememeleri lazım. Daha önce de 6 aylık üyeliğim vardı, olayı bu zaten sinemia nın ekstra ücret alınmıyor. Bu tip durumlarda sinemia canlı destek e yazın karta para yüklüyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Niye 5₺ ödediniz ?

3 film 15 tl enpara sayesinde, 15/3 = 5 tl bir film. Eksik yazmışım hocam kusura bakmayın.

• İlk mesajı güncelledim. Kampanya 19 lira oldu ve uzatıldı.

• 3 ay bu hafta dolacak 4 aydan itibaren kaç tl kesecekler bilgisi olan varmı acaba

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    18.99
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

3 ay bu hafta dolacak 4 aydan itibaren kaç tl kesecekler bilgisi olan varmı acaba

Enpara kart kayıtlıysa 19 lira kesilecek.
  • quote:

quote:

3 ay bu hafta dolacak 4 aydan itibaren kaç tl kesecekler bilgisi olan varmı acaba

Bunu teyit ettiniz mi? Şartlarda 1 ocaktan sonra sinemia eğlence paket almak gibi bir şart var.

1 Ocak – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında Encard'ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Sinemia.com veya Sinemia mobil uygulaması üzerinden aylık Eğlence Paketi satın almanız yeterli.

Ben 14,99 dan memnundum. Bu ay bitecek diye iptal ettirecektim.
  • Çok olumsuz yorum okumuştum ama deneyelim bakalım bu ay 3 filme gidilir en az zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 2 Ocak 2018; 10:39:58 >
  • ÖN satışla internet üzerinden bilet alan var mı hiç? Canlı yardıma sordum alamazsınız dediler ekşi sözlük sinemia başlığında birisi aldığını yazmış.

• ArifV216

Deliha2

Labirent: son isyan

Bu üç film izlenir 18,99₺ ye

• quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

quote:

quote:

Bunu teyit ettiniz mi? Şartlarda 1 ocaktan sonra sinemia eğlence paket almak gibi bir şart var.

1 Ocak – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında Encard'ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Sinemia.com veya Sinemia mobil uygulaması üzerinden aylık Eğlence Paketi satın almanız yeterli.

Ben 14,99 dan memnundum. Bu ay bitecek diye iptal ettirecektim.

Bizim aldığımız da eğlence paketiydi zaten?

• Eğlence paketi (ayda 3 sinema günü)
    bu paketi seçiyoruz tamam ama 1 ay 6 ay 12 ay 24 ay hangisini seçiyoruz?
    1 ay seçip her ay aynı fiyattan yenileyebilirmiyiz? belki ikinci üçüncü ayda vazgeçerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktasulan

Eğlence paketi (ayda 3 sinema günü)
    bu paketi seçiyoruz tamam ama 1 ay 6 ay 12 ay 24 ay hangisini seçiyoruz?
    1 ay seçip her ay aynı fiyattan yenileyebilirmiyiz? belki ikinci üçüncü ayda vazgeçerim.

1 ay seçeceksin
  • Bu arada ben siteye şöyle bir bakayım dedim ve aniden şu sayfa çıktı karşıma

2018 ENPARA Aylık 3 SİNEMA Bileti 18,99 TL (Sinemia içerir)

Muhtemelen özel olarak verdiler.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.