Şimdi Ara

2018 EFSANESİ İÇİN SON GÜNLER. GERÇEK EFSANE Yİ ÇOK YAKINDA GÖRECEKSİNİZ. (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.217
Cevap
47
Favori
72.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
685 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sunstorms

Başta empati yoksunu olduğunu filan düşünmüştüm ama fikrim değişti durum çok daha vahim anlaşılan...

Hocam ağlamayı kesin artık lütfen iki eğlencemiz var şurada salın bizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merkürde kar ne arar anasını satayım ...güneşe en yakın gezegen...verdiğin örneğe bak hizaya gel...plüton zaten gezegen değil..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftasonundaki sistemden bahsediyorsan boyle bir sey gelmesi zor gibi istanbulda. Ha ilerisi baya karisik ama godzilla mi geliyor yoksa godzillanin babasi mi cozemedim

• Sonunda bi kayak keyfi yapalım pistte kar yok
  • nallarta laf yok. adam yıllarını bu işe vermiş bi arkadaş. her sene onu takip ederiz kar konusunda. yağacak dedi mi yağar. adamsın nallart.

nallart meydana çıktımı kış gelmiş kar kış gelecek demektir.

seviliyorsn nallart.

selam olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: nallart

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

quote:

quote:

KARDEŞLERİM YARINDAN İTİBAREN GÜNCELLEME TAKİBİ BASLIYOR

Eldeki imkanlar ile herseyin farkinda olabiliyor musunuz ki hava durumu icin?

DEĞERLI KARDEŞIM BÜYÜK ALAMETİ TUFANLAR GELİRKEN HEYBETİNI KORUR VE ONUN GELDİĞİNİ GÖRMEKTE ZORLANMAYIZ. BU TUFANI GETİRECEK OLAN GODZİLLA SANA DA SENİN GİBİLERE DE KENDİNİ TANITACAKTIR KARDEŞİM. SEN MÜSTERİH OL. ARKANA YASLAN VE GÖMÜLMEYI BEKLE. HAYIRLI AKŞAMLAR

Godzilla sicak havada guney yarim kurede tatil yapiyor. Kim guzel ve sicak sahili birakir ? Godzilla gelmese bile ondan bize anca guneyden bize yazdigi kucuk kartpostallar gelir. O da " ben gecikcem " yazisidir.

DEĞERLI KARDEŞIM SENİN İÇİN ÜZÜLDÜM. YAZIK ETTİN KENDİNE. CEVABI BENİM VERMEM UYGUN OLMAZ. GEREKLİ MERTEBEDEN ALACAKSIN

Godzillanin keyfi yerindeyken bosuna cagirma hocam. Kizdirmaya gelmez. Godzilla artik yalniz kalmak istemiyor. Bir es ariyor olabilir. O yuzdende piyasada yoktur. Umdugunu bulamazsa siddeti fena olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 11 Ocak 2018; 0:54:50 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

KARDEŞLERİM YARINDAN İTİBAREN GÜNCELLEME TAKİBİ BASLIYOR

Eldeki imkanlar ile herseyin farkinda olabiliyor musunuz ki hava durumu icin?

DEĞERLI KARDEŞIM BÜYÜK ALAMETİ TUFANLAR GELİRKEN HEYBETİNI KORUR VE ONUN GELDİĞİNİ GÖRMEKTE ZORLANMAYIZ. BU TUFANI GETİRECEK OLAN GODZİLLA SANA DA SENİN GİBİLERE DE KENDİNİ TANITACAKTIR KARDEŞİM. SEN MÜSTERİH OL. ARKANA YASLAN VE GÖMÜLMEYI BEKLE. HAYIRLI AKŞAMLAR

Godzilla sicak havada guney yarim kurede tatil yapiyor. Kim guzel ve sicak sahili birakir ? Godzilla gelmese bile ondan bize anca guneyden bize yazdigi kucuk kartpostallar gelir. O da " ben gecikcem " yazisidir.

DEĞERLI KARDEŞIM SENİN İÇİN ÜZÜLDÜM. YAZIK ETTİN KENDİNE. CEVABI BENİM VERMEM UYGUN OLMAZ. GEREKLİ MERTEBEDEN ALACAKSIN

Godzillanin keyfi yerindeyken bosuna cagirma hocam. Kizdirmaya gelmez. Godzilla artik yalniz kalmak istemiyorum. Bir es ariyor olabilir. O yuzdende piyasada yoktur.

Hocam sizin "13 yaşındayım Godzilla'nın farkındayım." yazmanız gerekmezmiydi:)

• Nallart geleneksel mesajımı atayım sana kardeşim yine.

İZMİR'DE Kİ KAR MAŞUKU KARDEŞLERİNİ UNUTTUN MU? GODZILLA'NIN BURALARA GELMESİ BİZİM İÇİN NE KADAR ÖNEMLİ BUNU HİÇ DÜŞÜNMEDİN Mİ? BİZİ ÜZME GODZİLLA'DAN RİCAMIZ BURALARA DA GELSİN!

SON OLARAK SENİN İÇİN BESTELENMİŞ VE UNUTULMAYA YÜZ TUTMUŞ BU ŞARKIYI HALA ARADA AÇAR DİNLERİM. YAZLARI BİLE DİNLEYİP GODZİLLAYI KIŞKIRTMAYA ÇALIŞIRIM.

HERKES UNUTUR EQURİS KARDEŞİN UNUTMAZ BU ŞARKIYI. GODZİLLA SENİ GÖMMEDEN SON KEZ DİNLE DH İÇİN..

Edit: Nallart Beyciğim nerelerdesiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Equris -- 11 Ocak 2018; 11:31:46 >

• Baba işin içine neptün falan girdi sıkıntı büyük.

• Ne kar' ı dostum ya Ocak 11 olmuş kış bitmiş ilkbahar geliyor kış mı kaldı? Bu sene ayvayı yedik hadi hayırlısı bakalım. Yine de sizden yanayım bir tufan kopsa da kara gömülsek memleketimde bir yağardı en az 1 metre o günleri özledim geçtiğimiz yol 5 dakika ya kalmaz eskisinden daha fazla karla kaplı olurdu.
  • NALLARTT AZ ATTTT

PARTİ KUR OY VEREK

SAADET ZİNCİRİ KUR PARA VEREK

HEYY HEYY DİYE TEMPO EDEK

AMA BU KAR SEVDASU SANA KABARACAK DİYEK

😹😹😹😹

• Şubat'a dek kar falan yok kesin bilgi yayalım

• Nallartın söylediği tarihlerde bir şey olacağını zannetmiyorum fakat 20 sinden sonra yer yerinden oynar
  • Kenarda dursun ne olur ne olmaz

• Yaklaşıyor yaklaşmakta olan...

• Emekli meteoroloji bolge muduru murat sahin de 20 ocak sonrasina dikkat cekmis, gercekten birsey geliyor.

https://mobile.twitter.com/muratsahin2023

• Nallart kardeşe göre abd deki tufan giminbişey geleceh herhal

• AnqelTR kullanıcısına yanıt
    6. Sayfa bu sene açılış bize kısmet oldu en az 3 - 4 kere atılmıştır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 11 Ocak 2018; 3:54:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

quote:

Orijinalden alıntı: RoyaL.cLi

nallart konu açtığına göre şunu bırakayım şuraya

şu capsı görünce anlamsızca bir gülme geliyor özellikle alttaki yavru godzillaya bakınca

yavru godzirro Ozan tufan

• Ulkenin gelecegi bu kadar konusulmadi bu forumda her sene ayni muhabbet hic bikmiyorsunuz masallah..

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.