Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dakath

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Nasıl bı değişiksin sen öyle :)

• quote:

Orijinalden alıntı: elLbufFer

Nasıl bı değişiksin sen öyle :)

Alıntıları Göster
    Damarlarında asil Türk kanı akmayan herkesin düşmanıyım. Arap’ın Aceme, Acem’in Arap’a üstünlüğü yoktur, çünkü üstünlük Türklüktedir.
  • Bu işi seçim sonuçlarına endekslemek yerine kurumsallaştırsınlar artık. Ordu personel ihtiyacını belirlesin, yükümlü sayısıyla karşılaştırsın. Oluyorsa olsun, örneğin 2 ay askerlik yapılsın.

Yoksa bu iş 1 milyon atama bekleyen öğretmen gibi kangrene dönüyor. Beyin bedava.
  • Bu durumda kaç doğumlulara kadar faydalanılıyor ?

• Söyle 50 bin olsun iyi gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam üniversite okumadan 26ya kadar kaçmayı nasıl başardınız taktikleri alalım lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: bako39

Hocam üniversite okumadan 26ya kadar kaçmayı nasıl başardınız taktikleri alalım lütfen
    2011 den beri aynı bolumde aof okuyorum. Araya 2 yıllık örgun sıkıştırdım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

26 yaşından gün almak yetmezse oturur ağlarım :(
    93lüsün sende herhalde. Gerçekten 25 yaşına çıkartmazlarsa yazıklar olsun hatta 20 yaşına kadar insinler haksızlık olmaması lazım.
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    26 yas derlerse 9496 gun yasamis olman gerek. 9495 gun yasarsan 25 kabul edilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peygamber Efendimiz'in hadis-i şerifine kendince ekleme yaparak terbiyesizlik yapma. Ben de Türk oğlu Türk'üm ama ırkçı değilim. Türk milletinin yaptıkları ile ben de gururlanıyorum. İftihar ederim,ediyorum. Ama dinimiz ırkçılığı reddeder.

• Bakıyorum da burada komutan şoförlüğü, kantincilik, yazıcılık vs yapmış adamlar kalkmış askerden kaçan haindir falan demiş. Bırakın ucuz milliyetçiliği. Benim babam Şırnakta komandoydu, PKK ile çatışmadığı hafta yoktu. O bile sizin gibi laga luga yapmıyor. Paramız olursa tabiki bedelli yap ne gerek var diyor. Biri laf söyleyecekse o böyle adamlar olmalı. Siz milliyetçiliği askere gitmek zannededurun ben bir bankaya gidip gelicem

Milliyetçilik başka bir şey beyler, sizin bilmemeniz normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Peygamber Efendimiz'in hadis-i şerifine kendince ekleme yaparak terbiyesizlik yapma. Ben de Türk oğlu Türk'üm ama ırkçı değilim. Türk milletinin yaptıkları ile ben de gururlanıyorum. İftihar ederim,ediyorum. Ama dinimiz ırkçılığı reddeder.
    Benim tanrım olan Gök Tengri aynı şeyleri söylemiyor. O sebeple inancını kendine sakla. Sen zaten arap asimilesi olmuşsun.
  • Müslüman'lığı araplık sanan cahilin birisin. Dinimi kendime saklıyorum, sen de Peygamber Efendimiz'in söylediği bir cümleye ekleme yaparak saygısızlık yapma olur mu? Hitler in söylediklerine ekleme yapabilirsin mesela.

• İlk fırsatta Batı Virginia'ya gitmek istiyordum. Ama pensilvanyada olur. Sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

İlk fırsatta Batı Virginia'ya gitmek istiyordum. Ama pensilvanyada olur. Sıkıntı yok.
    Ben de california'ya gidicem hocam seneye
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Adamlar askere gitmiyor yalniz.

• quote:

Damarlarında asil Türk kanı akmayan herkesin düşmanıyım. Arap’ın Aceme, Acem’in Arap’a üstünlüğü yoktur, çünkü üstünlük Türklüktedir.

Alıntıları Göster
    Sen istediği hiç bir zaman olmamış çaresiz aciz birisin . Benim iş yerim var aylık 30-35 binlik satışim var , dükkanı kapatıp askere mı gideyim ?

• Şu şarkı yüzünden gitmek istiyorum. Normal bir şarkı değil insanın bilinç altına işliyor
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.