Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (571. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
159
Favori
1.474.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zan232

Anladım, e devlette randevu ve başvuru kitlendi diyorlar, fakat ben dün banka bilgilerini içeren bir kağıt çıkardım e devletten başvuru için, bu şekilde başvurmuş mu oluyorum ? Tek yapmam gereken ziraate bu kağıtla gidip parayı yatırmak, daha sonra dekontlarla askerlik şubesine gitmek, daha sonra da aile hekiminden sağlık raporu almak, bunun dısında yapmam gereken bir şey var mı?

Alıntıları Göster
    Doğrudur, anlattığınız şekilde olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim gibi yoklamayı 4 sene önce yapan var mı? Sistemde bakınca millete yeşil kısımlar falan çıkıyormuş ama ben de yükümlü kaydınız yok diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Benim gibi yoklamayı 4 sene önce yapan var mı? Sistemde bakınca millete yeşil kısımlar falan çıkıyormuş ama ben de yükümlü kaydınız yok diyor.
    7-8 sene evvel yapmistim. Yukumlu yerine nerden bakiyorsunuz. Tekrar yoklama yaptirmak gerekiyor mu?

• Bedeli askerliği tamamlayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jahnny

Doğrudur, anlattığınız şekilde olacak.

Alıntıları Göster
    Anladım, buradaki askerlik şubesindeki memurlar pek bir isteksiz diye duydum, bunların yanlış bir şey yapmaması için kontrol etmem gereken bir şey var mı ?Çünkü son günler, bir hata oldugunda para yanar tekrardan başvuramam gibi
  • az önce canlı yayında
  • beyler yoklama yaptım muayene oldum ordaki aile hekimi e imza falan attım dedi sistemde sadece yoklama yeşil aile hekimi muayene kırmızı biraz zaman mı geçiyor yeşil olması için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet8989

7-8 sene evvel yapmistim. Yukumlu yerine nerden bakiyorsunuz. Tekrar yoklama yaptirmak gerekiyor mu?

Alıntıları Göster
    İşlemleri hallettim, tamam deyip gönderdiler de internet üzerinden yapanlar sonra aile hekimine falan gidenler için farklı şeyler çıkıyor. O yüzden bilemedim. Bu kişiler bunları yaptıktan sonra tekrar şubeye gidiyor mu bilmiyorum.

E-devlette msb altında yoklama kısımları falan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Benim gibi yoklamayı 4 sene önce yapan var mı? Sistemde bakınca millete yeşil kısımlar falan çıkıyormuş ama ben de yükümlü kaydınız yok diyor.
    ben 3 sene önce yaptırdım. ne burda ne de ekşi de bizim gibi eskiden yoklamasını yaptıran kişilerin nedense yükümlü olarak kaydınız yoktur diyor. bişey olmasa bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

Msb bakanı az önce açıkladı

377 bin kişi parasını yatırmış bazı şubelerde aşırı yoğunluk varmış o şubeler 24 saat açık olacakmış
    nerde acıkladı hocam
  • Aile hekimi bilirmi sisteme gireceğini felan şimdi aile hekimi sırasındayım.

• Slifer45 kullanıcısına yanıt
    yaha google'a hulusi akar yaz en son haberleri gösteriyor zaten. 1 saat önce konuşmuş.

http://www.milliyet.com.tr/akar-musaade-etmeyecegiz-siyaset-2765702/

aman bulamazsın şimdi, aşağıya in bedelli başlığı ile ilgili yazan kısım
  • quote:

Orijinalden alıntı: filantedivinita

yaha google'a hulusi akar yaz en son haberleri gösteriyor zaten. 1 saat önce konuşmuş.

http://www.milliyet.com.tr/akar-musaade-etmeyecegiz-siyaset-2765702/

aman bulamazsın şimdi, aşağıya in bedelli başlığı ile ilgili yazan kısım
    ya acıkcası ben yazdıktan sonra baktım :) keşke yazmadan önce baksaydım. tüm haber sitelerinde varmış :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slifer45

ben 3 sene önce yaptırdım. ne burda ne de ekşi de bizim gibi eskiden yoklamasını yaptıran kişilerin nedense yükümlü olarak kaydınız yoktur diyor. bişey olmasa bari

Alıntıları Göster
    Şimdi googledan baktım, şöyle bir şey buldum.

https://bedelliyap.com/yukumlu-olarak-kaydiniz-bulunmamaktadir/

Şubeden en son aldığım kağıtta yoklama tarihi yazıyor. Sizde de yazıyordur herhalde. Ben de bir şey olmasa bari diyorum. Şu 21 gün olayı olmasa "para ver gerisine bakma" denecekti de şimdi son anda bunu çıkarak işleri karıştırdılar

• Bugün 4. celp açıklanmayacak mıydı? Yoksa uydurma mıydı o forumlarda, ekşide falan dolaşan celp takvimi?
  • jahnny J kullanıcısına yanıt
    Bugün mü gittiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: -kibar-

Bugün mü gittiniz
    Bugün, evet.

• 
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.