Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maalesef yüksek lisans yanıyor kardeşim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saatbaba

2. Celp samsun çıktı işim gereği gece 1 saat telefona bakmam gerek akıllı telefon sokabilir miyiz
    Tuşlu telefon sadece getirebilirsin banada samsun çıktı 5. Piyade sıhhiye ile yan yana birlikler

• quote:

Orijinalden alıntı: burakcan42

3. celp Samsun çıktı varsa arkadaşlar haberleşelim
    2. Celp samsun benim 8 ekim de teslim oluyorum

• bio technolog kullanıcısına yanıt
    hocam yansın önemli değil zaten askerliği erteletmek için kaydolmuştum gidip okumuyordum. önemli olan yüksek lisansa kayıtlı gözükmem beni yaz aylarına mı atar?
  • Bu soruyu belki 4. belki 5. defa soruyorum, hastalık sebebiyle bir celp dönemi ertelemek istiyorum, bunu yapan veya yapmayı düşünen var mı?
    Bir ön bilgi alalım da askerlik şubeyle ona göre görüşeyim istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: havacı27

Bu soruyu belki 4. belki 5. defa soruyorum, hastalık sebebiyle bir celp dönemi ertelemek istiyorum, bunu yapan veya yapmayı düşünen var mı?
    Bir ön bilgi alalım da askerlik şubeyle ona göre görüşeyim istiyorum.
    Ben kilodan dolayı erteleme aldım. Erteleme sebebinde sağlık olarak gözüküyor. Sorunuz nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mylifesucks

hocam yansın önemli değil zaten askerliği erteletmek için kaydolmuştum gidip okumuyordum. önemli olan yüksek lisansa kayıtlı gözükmem beni yaz aylarına mı atar?
    Hayır bende sizin durumunuzdayım 2. Celpte gidiyorum 8 ekimde. Öğrenciler için hiçbir şey düşünülmemiş maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Ben kilodan dolayı erteleme aldım. Erteleme sebebinde sağlık olarak gözüküyor. Sorunuz nedir ?

Alıntıları Göster
    Varikosel ağrısı sebebiyle bir sonraki celpte gitmek istiyorum, doktora ne zaman gitmeliyim, raporu ne zaman ve ne kadarlık almalıyım, normal devlet hastanesi olur mu yoksa askeri hastaneye mi gönderiyorlar ?
  • havacı27 kullanıcısına yanıt
    Başvuruyu yaptıysanız muayene olabilirsiniz, durumunuz nedir tam bilmiyorum ama. Artık askeri hastahane yok herşey devlet hastahanelerinde yapılıyor. Askeri hastahaneler darbeden sonra devlet hastahanesine evrildi
  • bio technolog kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde yansın yanması sorun değil. Yeterki yaz ayında gitmeyeyim. Var mı kesin birşey. Gerçekten etkilemiyor değil mi sonuçları öğrenci olmak?
  • 27 Ekim Ankara Mamak WhatsApp grubu

https://chat.whatsapp.com/GLEZx5asJBP26Rh1xnTOGM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fecral -- 27 Eylül 2018; 22:2:22 >
  • 07/08/2018 'de e-Devlet üzerinden başvuru yaptım. 18/09/2018'de Bankaya Ücreti Yatırıp Dekontları Askerlik Şubesine Götürdüm. 3.Celpte Çıkmadı
  • Samsuna çıkan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kim Kitsuragi -- 27 Eylül 2018; 22:08:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir çok öğretmene bu celp yer çıkmış bunlar dilekçe verip erteletecekler aynı zamanda muayenesini olmamamışlar bunlar içinde elbette sağlık açısından elverişsiz olup ertelemede alan olucak bu durumda ortaya çıkan boş kontenjan nolcak?

Zaten en büyük saçmalık sağlık muayenesi olamayan adama celp çıkması,elverişsiz çıkınca tak ertelenecek.

• arkadaslar ben KPSS önlisans basvurumu yaptım sınav 4 kasımda girilecek yerleri sectim onaylandı ama bugun 3.celpte yerim belli oldu 27 ekimde teslim olacam ne yapmam gerek sınav yerimi askerlik yapacagım yere nasıl alabilirim bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?
  • kuzgun_ kullanıcısına yanıt
    Bende hic bir sey cikmiyor asama olarak ama durum belgesinde digerlerininki gibi 30.09 yaziyor. Tam olarak basligi ne baktiginiz yerin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bedelli askerlik yapmak istiyorum ama doktor geçen kolestrol ilacı yazdı bu seviyeler e ilaç yazıyoruz dedi.

trigsrid 315 çıktı olacak değer 0-150 ) Ldl kolestrol 0-130 arası olması gerekiyormuş benim 182 Çıktı. 0-200 olan total sanırım o da 275 cıktı.hdl iyi kolestrol 30 bu değerlerde muayenede sonuç ne olur. tansiyonumda 13.8 ve 14.8 gün boyu ortalama düştüğünü görmedim bu hastalık yaşayanlar için askerlik durumu ne olur sizce muayenede söylesem mi acaba gitmek istiyorum askere bu hastalıgı yaşayan var mı durumum ne olur sizce yoklama mı yaptırmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gomisss -- 27 Eylül 2018; 23:39:24 >
  • SecurityPayne kullanıcısına yanıt
    asal celp sınıflandırılması yaz cıkar kardes
  • Arkadaşlar merhaba ben 6 eylulde yaptım başvurumu bu celp çıkmadı sorun yok ama kafama takılan bir konu var. Ben askerlik durum belgesi almak istediğimde en yakın askerlik şubesine gidiniz gibi bir uyarı alıyorum. Benden sonra başvuran arkadaşlarım var bugun baktığımızda onlarda belge çıktı bu ayın sonuna kadar tecilli görünüyor. Var mıdır boyle bi durumla karşılaşıp soran birileri. Subeyi aradığımda da acan kimse olmadığı icin danışmak istedim. Şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.