Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (1015. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende varım.28 eylül akseki :) özelden mesaj attım
  • Arkadaslar 13.09.2019-28.09.2019 tarihleri arasında sevk belgemı almam gerekıyor bugun edevletten Asal Sevk Başvurusu'na baktım e-devletten ama ''Sistemde kayıtlı sevk bilginiz bulunmamaktadır.Lütfen en yakın askerlik şubesine müracaat ediniz.'' yazısı çıkıyor karşıma. İlla şubeyemı gitmem lazım yoksa yanlış yerdenmı bakıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur5392

Arkadaslar 13.09.2019-28.09.2019 tarihleri arasında sevk belgemı almam gerekıyor bugun edevletten Asal Sevk Başvurusu'na baktım e-devletten ama ''Sistemde kayıtlı sevk bilginiz bulunmamaktadır.Lütfen en yakın askerlik şubesine müracaat ediniz.'' yazısı çıkıyor karşıma. İlla şubeyemı gitmem lazım yoksa yanlış yerdenmı bakıyorum?
    Ben de bunu bmerak ediyorum. Şubeye gitmeye gerek var mı illa, yoksa beklersek e-devletten de çıkıyor mu?
  • RecoveringPrescription R kullanıcısına yanıt
    E-devletten alabılırsınız dıyorlar ama hata alıyorum yada yanlış yerden bakıyorum anlamadım.
  • ben de aynı sorunu yaşamıştım ama birkaç gün sonra düzelmişti e-devletten almıştım. bugün alayım derseniz askerlik şubesine gidebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt
    Bu sevk bitiş tarihinden sonramı askere gidiyoruz öncemi acaba ?
  • ugur5392 U kullanıcısına yanıt
    bitiş tarihinden sonra 3 gün içinde teslim olmanız gerekir hocam. net tarih yol iznine bağlıdır. belgenizi aldığınızda birliğe katılacağınız tarih yazar orada zaten.

• Omara kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkür ederim
  • slm arkadaşlar bedelli başvurusu yaptım sanırım sevk belgemi almam gerekli bu ayın 28 ine başlıyor sanırım askerlik yol iznini sayarsak 19 gun bir sorum daha olacak akıllı telefon götürsek kullanabilir miyiz bu konuda ne tavsiye edersiniz?
    Benim 6sında basladi ama bu hata düzelmedi, dün şubeye giderek aldım.

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Hocam sevk belgenızde ne zaman gidip ne zaman döneceğiniz yazıyormu acaba? Birde siz sevk tarıhınızden kac gun sonra gıdıceksınız acaba?
    Sistemde 6-21 eylül evrak alım zamani yazıyor. Sevk belgesinde 23 eylül teslim gözüküyor

• rtcanrt R kullanıcısına yanıt
    Ben de o tarihte gidiyorum hocam vize ilçesine.
    Whatsapp gruplarına girmenizi öneririm. Google da bulabilirsiniz linkleri kolayca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oytunjo

Hocam kilo veriyorum zaten. 129 kilo idim geçen sene. 115 civarıyım şimdi. Muayene sırasında 124 civarıydım. Bu sene sonu 100'e düşme hedefim var.

Boy 1.84.

Kilo sıkıntı gerçekten, 115 falan göstermiyorum ama sağlık için daha da kilo vereceğim. Ama bu seneki muayeneden sonra kilo vermek istiyorum, sonraki sene gitmek istiyorum askere.

Alıntıları Göster
    Boy 1.84 ise kilo sınırın 111 olması lazım. 4-5 kilo daha verirsen gidebilirsin askere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fetthem

Boy 1.84 ise kilo sınırın 111 olması lazım. 4-5 kilo daha verirsen gidebilirsin askere.

Alıntıları Göster
    Biliyorum hocam. Bu sene değil seneye gitmek istiyorum. O nedenle vermeyeceğim şuan. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be ben gideli 1 sene olmuş. :D

2. Celp Erzincan topçu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar merhaba, eminim daha önce soran birsürü arkadaş olmuştur. birkaç sayfa okudum fakat istediğim bilgileri elde edemedim. şu an istediğimiz zaman askerlik yapabiliyor muyuz? ben bundan sonra bedelli askerlik nasılsa sürekli oluyor diye pek umursamadım. Fakat şu an araştırınca bir tarihi olduğunu gördüm. hala başvuru yapabiliyor muyuz? süreç nasıl ilerliyor? konuyla alakalı bilgi verebilecek birileri var mıdır acaba? şimdiden teşekkür ederim.
  • 28 Eylül Tekirdağ Saray 41. Komando Tugay Yardımcı Komutanlığı'nda yapacak olan var mı?
  • sarışey2 kullanıcısına yanıt
    Bu konuda bahsedilen bedelli askerlik 15.000tl 21 gün olan bedelli için başvuru süresi doldu.Senin bahsettiğin yeni sistem 30.000tl küsur ve 1 ay olan yeni askerlik sistemi.Forumda farklı bir konusu olması lazım onun.Bildiğim kadarı ile onunda başvuru süresi falan var galiba çünkü kura çekiliyor her parayı yatıran bedelli yapamıyor.
  • 
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.