Şimdi Ara

[2017 YGS-LYS]Yeni Müfredat Kitapları Çıkmaya Başladı ! İşte Listesi [GÜNCEL] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
144
Favori
89.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Fem beyaz alan vae mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • revengefire44 R kullanıcısına yanıt
    evet hocalara geldik zaten eski basımlarıda o yazıyordu ayrıca sanırım artık kımse genel yayın yonetmenıde aksankur soy adı ailecek sanırım yayınevi.
  • Problemler için hangi yayını önerirsiniz kolay-orta arası olursa daha iyi olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lys kitaplarını biraz daha bekleyeceğimizi düşünüyorum. anladığım kadarı ile yeni eğitim-öğretim döneminin başlaması ve yeni meb kitaplarının çıkması lazım. youtube'daki hocalardan biri (hocalara geldik olabilir, tam hatırlayamadım) buna benzer birşey söylemişti. önce kitapların çıkmasını ve içeriğini görmemiz gibisinden bir diyalog hatırlıyorum. yanılmıyorsam yeni müfredatın ilk 4. sınıf kitapları olacak çıkacak olanlar.
  • Ben Simmons kullanıcısına yanıt
    Karekök problemler yeni çıkmış 20 tl ben onu alıcam

Şu mpsleride bi çıksa keşke

• yalnız birey yayınları'nın kitapları yeni müfredata göre güncellememiş galiba. kitapları almadım ama brycepte'ye bakarsak taban aritmetiği falan duruyor. hadi matematikte falan ayrımlar net ancak biyoloji ve kimyada sıkıntı olur.

fem yayınları'nın geleceği belirsizken çözümlü bir yayın bulduk diye seviniyorduk bir de. hoş yine çözeriz, sıkıntı değil ama keşke daha titiz olsalardı.
  • YGS Sözele çok kafa takmaya gerek var mı? Özellikle paragraf açısından? Çevremde fazla hoca da yok soramıyorum da :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

YGS Sözele çok kafa takmaya gerek var mı? Özellikle paragraf açısından? Çevremde fazla hoca da yok soramıyorum da :)

Hocam şöyle söyleyeyim bu sene bir arkadaşım 37-3 fen 40-0 mat ama 31-9 türkçe 26 falan sosyal yaptı 4k oldu. Eğer sözelleri bir nebze iyi olsa ilk 500 olacaktı belki de. Sözellere çalışılmalı ama şu anlık önemli değil son aylarda bakılır onlara

• He o zaman ben abartmadan biraz bakayım.

YGS Coğrafyam var onu bitireyim bakalım

Yanına da paragraf alırım. Abartmaya gerek yok
  • MHY Coğrafya YGS konu anlatımlı aldığım aklıma tüküreyim. 2 gram coğrafya bilmiyorum adamlar bilgiyi eksik vererek soruyorlar. Yok mudur böyle sıfırdan coğrafya anasını satayım yoksa okula mı kalacak bu ne yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 30 Temmuz 2016; 10:15:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurcansiz

http://www.kitapyurdu.com/kitap/ygs-matematik-soru-bankasi/400205.html&filter_name=ygs
    http://www.kitapyurdu.com/kitap/ygs-matematik-konu-anlatimli/399910.html&filter_name=ygs
    http://www.kitapyurdu.com/kitap/ygs-matematik-konu-anlatimli-/399901.html&filter_name=ygs
    http://www.kitapyurdu.com/kitap/ygs-temel-matematik-yildizli-konu-testi-matematikgeometri/399708.html&filter_name=ygs

BUNLAR GÜNCEL Mİ ACABA ? HANGİSİNİ ALSAM BAŞKA KAYNAKLARIMI BEKLESEM VEYA HANGİ KAYNAK İYİ OLUR

İlk 3 kitabı alırsanız mat1 den ümidi kesin o kadar kötü kitaplar seçmişsiniz

• palme ve esen yayıncılık forumda en çok önerilen yayınlardan benim bildiğim zaten bu yayınlar dışında 2-3 yayın daha var başka varda benmi bilmiyorum ? FEM - Güvender - karekök var zaten başkada yokki ayrıca arkadaşlar esen çok öneriyor hocalarım filanda siz kullandınız memnun kalmadınız sanırım
  • quote:

palme ve esen yayıncılık forumda en çok önerilen yayınlardan benim bildiğim zaten bu yayınlar dışında 2-3 yayın daha var başka varda benmi bilmiyorum ? FEM - Güvender - karekök var zaten başkada yokki ayrıca arkadaşlar esen çok öneriyor hocalarım filanda siz kullandınız memnun kalmadınız sanırım

Palme fende çok iyi matematikte iyi değil esen bu forumda çözen yok zaten karekök birey bilfen apotemi 3-4-5 ten şaşmayın. Fem de iyiydi ama malum olaylardan sonra gg oldu.

• bilfen birey karekök apotemi 3-4-5 bu saydıklarınızdan güncel kitapları cıktımı hocam bare onlardan alayım ya nette yoktu bi kaç siteye baktım ama
  • quote:

bilfen birey karekök apotemi 3-4-5 bu saydıklarınızdan güncel kitapları cıktımı hocam bare onlardan alayım ya nette yoktu bi kaç siteye baktım ama

Birey çıktı bilfeni ve üçdörtbeşi bilmiyorum apotemiye mesaj attım çıkış tarihi belli değil çıkınca sitemizde olacak dediler karekökün de büyük bölümü çıktı

• Karekök matematik fizik
    Esen matematik fizik çıktı arkadaşlar

• Hocam kültür nasıl sizce Mat 1 ve geo için?
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.