Şimdi Ara

[2017 YGS-LYS]Yeni Müfredat Kitapları Çıkmaya Başladı ! İşte Listesi [GÜNCEL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
144
Favori
89.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FACEBOOK SAYFASI:https://www.facebook.com/2017YGSLYSSINAVI/

GÜNCEL HABERLER:

15.07.2016 (19.10 Sıcak HABERLER)

PALME YGS Matematik Konu Anlatımı Çıktı ! (37.5 TL, işlerin sitesinde indirimli 33.25 tl)
    KÖRFEZ Yayınları LYS Matematik Soru Bankası Çıktı ! NT'lerde bulabilirsiniz , ben satın aldım. fiyatı 25 tl %15 indirimle 21.25 tl
    KÖRFEZ Yayınları YGS Matematik Soru Bankası Çıktı ! NT'lerde var. Üsküdar NT şubesinde gördüm. Fiyatı 33 TL (İNDİRİMLİ FİYATI)
    FEM Yayınları LYS Matematik Simetri 1.Kitap Konu anlatımı çıktı ! Üsküdar NT'den aldım fiyatı 21.25 TL (İNDİRİMLİ FİYATI)
    Körfez Yayınları YGS Kimya Konu anlatımı çıktı ! Üsküdar NT'de 19.15 TL
    Körfez Yayınları YGS-LYS Tarih Konu anlatımı Çıktı ! Hemen hemen her kitapçıya ulaştı. 29 TL
    Bilfen Yayınlarının Yeni Müfredat soru bankaları çıktı ! (Şuan sadece Beşiktaş'taki Büyük Beşiktaş Çarşında bulunan Beşiktaş Kitabevinde var. Ayrıca bir ilginç durum söz konusu , Parabol , 2.dereceden denklemler , polinomlar bildiğimiz gibi ve diğer kitaplardada YGS Konusu olarak geçiyordu fakat BİLFEN, LYS Soru bankasında bu konular duruyor. Trigonometri , geometriye geçmişti fakat Bilfenin LYS Soru bankasında duruyor.)

Antrenmanlarla Matematik Yayınlarından Haber Var !
    Antrenmanlarla Matematik serisinde Plus serisi geliyor. Bu plus serisinde konu özetli soru bankası çözümlü şekilde olacakmış, Ağustos-Eylül arası raflarda olacak.

NOT: Çoğu arkadaşımız bu yeni müfredat kitapların özellikle fem kitaplarının içeriği ile ilgili resimler istediler bu hafta içi içerik ile ilgili bir kaç fotoğraf koyacağım.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12.07.2016 (22.10 Sıcak Haberler)
    ÜÇ DÖRT BEŞ YAYINLARINDAN HABER VAR !

Facebook'dan soruma cevap geldi. YGS Matematik soru bankası bu ay sonu çıkacak.

İşler Kitabevi'nin sitesinde eklenen yeni ygs kitapları

------------------------------------------------------
    2017 YGS-LYS Değişen ve Kaldırılan Konularahttp://www.universitego.com/ygs-lys-konulari/ buradan bakabilirsiniz.

09.07.2016 (23.20 Haberleri)

PALME YGS-LYS Biyoloji Konu Anlatım A-B ÇIKTI , NİTELİK YAYINLARI TERSYÜZ YGS GEOMETRİ SORU BANKASI , TERSYÜZ YGS FELSEFE SORU BANKASI ÇIKTI (http://www.palmeyayinevi.com/newproducts)

Körfez Yayınları YGS-LYS Tarih Konu anlatımı , YGS Biyoloji konu anlatımı ve YGS Fizik Konu anlatımı çıktı (http://www.kitapsarayi.com/index.php?do=catalog/newProducts)

-------------------------------------------------------------------------------

08.07.2016 (SICAK HABER)

Limit yayınlarının kitapları 20 Temmuz'dan itibaren raflarda olacak. Whatsap'dan limit yayınları ile konuştum.

08.07.2016 Haberi:
    @gozler italyan hakemde arkadaşın öğrendiğine göre Körfez yayınlarının kitapları 15 Temmuz'dan itibaren çıkacakmış.

----------------------------
    05.07.2016 (Saat:20.20 Haberleri)
    Güvender yayınlarının ; YGS Fizik Soru Bankası , YGS Kolay Geometri Konu Anlatımı , YGS Kimya Konu Anlatım , YGS Geometri Soru Bankası , YGS Temel Matematik (Matematik-GEOMETRİ) Yıldızlı Konu Testi raflarda yerini aldı. Resimler Kadıköy NT şubesinde çektim. FEM'in Türkçe Simetri , Yeni müfredat Matematik YGS 4 kitap (ayrı ayrı) , Geometri Simetri , Fizik Simetri raflarda yerini aldı. Körfez Yayınlarının YENİ MÜFREDAT olarak YGS Biyoloji konu anlatımlısı raflardaki yerini aldı.

FEM Simetri serisi (MAT-GEO-FİZİK-TÜRKÇE) femin sitesinde satışa sunuldu.

Güvender'in yeni müfredat kitapları internet sitesi (www.guvenderkitap.com) satışa sunuldu.

Körfez'in yeni kitapları , daha satışa sunulmamış biyoloji hariç

Birey Yayınlarının yeni müfredat kitapları çıkmış (Emin değilim ama kapak tasarımlarına baktığımda yeni müfredat ve video çözümlü denmiş. Birey yayınlarına soracağım.) Antrenmanların yeni müfredatı çıktı mı bilmiyorum şuanlık beklemede kalın.

Güvender'in Kolay Geometri YGS eski müfredat ile yeni Müfredat Arasındaki fark: (Yenisinde 440 sayfa , eskisinde 552 sayfa)
    Konu içerik resimleri:

Yeni Müfredat konu içeriği

Eski Müfredat Konu İçeriği:

Yeni Müfredat YGS Biyoloji Konuları (GÜVENDER KONU ANLATIMI İÇERİĞİ)

----------------------------------------------------------------------

28.06.2016 (13.33) Haberleri

Güvenderin Yıldızlı Matematik-GEOMETRİ test kitabı , Biyoloji Konu anlatımı , Fizik Soru Bankası , YGS Kolay Geometri Konu anlatımı çıktı.
    https://www.kitapdenizi.com/index.php?p=Products&pub_id=1074&sort_type=rel-desc&rec_per_page=20&sort_type=prd_id-desc

Şenol Aydın (namı değer şenol hoca) kitapları 15 ağustos da raflarda Yeni Başlayanlar için Merhaba YGS Matematik Çözüm Asistanlı Soru Bankası , Yeni Başlayanlar için Merhaba LYS Matematik Çözüm asistanlı Soru Bankası ve Normal seviye soru bankaları.

-------------------------

EKSEN YAYINLARI - YAYIN DENİZİ - BİLGİ SARMALI YAYINLARI YENİ KİTAPLAR ÇIKTI.... İŞLER KİTABEVİNİN SİTESİNDE YENİ ÜRÜNLER KISMINDA

FEM SİMETRİ - DENGE DENEME - BEYAZ SERİSİ HABERLERİ-GÜNCEL (YENİ 22.06.2016-22.30)

YGS Geometri Simetri Konu Anlatım Yeni Müfredatı , İşler kitabevinin internet sitesinde satışa sunuldu.http://www.kitapisler.com/Fem-YGS-Geometri-Simetrik-Ogrenim-Teknigi_23436.html#0 (kitabın içeresinde bulunan konuların resimleri var sitede.)

Yayın Denizi , YGS TEK MATEMATİK yeni müfredat soru bankası çıktı.

------------------------------------------------------------------------------------------------

PENDİK NT'de YGS Simetri MAT 2 ve 3. kitaplar ve YGS geometri kitapları satışa sunuldu. Artık YGS MAT simetrileride tek tek satılacak.
    YGS MAT tek kitapları 22.5 TL (İNDİRİMLİ FİYATIDIR)

40 SEANSTA KOLAY MATEMATİK NAZIM KİTABEVİNE GELDİ İNDİRİMLİ 30-32 TL ARASI. OKYANUSUN SİTESİNDE DE SATILMAKTADIR.

40 SEANSTA KOLAY GEOMETRİ TEMMUZDA Çıkacaktır.

Limit Yayınları Temmuz'dan itibaren kitaplarını satışa sunacaktır.

PALME'nin Tüm kitapları Ağustos'un ilk haftasına kadar tamamlanmış olacakmış.

PALME YGS MATEMATİK konu anlatım bu ay sonu çıkabilir.

Kendi yorumum ise diğer yayınlarda Ağustos'a kadar tüm kitaplar çıkmış olacığını düşünüyorum

-----------------------------------

ÇOK SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

Matematik ve GEOMETRİ'de hangi konular eklendi ve çıkarıldı ?
    YGS MAT'da Taban aritmatiği kaldırıldı. LYS'den Polinomlar,Parabol,Karmaşık Sayılar,Olasılık ve İstatistik , 2.dereceden denklemler YGS MAT'a geçti.
    Trigonometri LYS MATTAN , YGS-LYS GEOMETRİSİNE eklendi. YGS'de Trigonometri-1 (birimçember ve dik üçgende trigonometrik oranlar) LYS'de Trigonometri 2-(diğer konuların hepsi var.)

Eski Kaynaklar Kullanabilir mi ?

Kullanabilir fakat çok dikkatli olunmalıdır çünkü hangi konuların , başlık ve formüllerin kaldırıldı iyi bilinmelidir ki ona göre çalışabilirsiniz. Yeni konuların fasikülü alıp , masrafdan yırtabilirsiniz. Yakın zamanda kaldırılan konular ile ilgili bilgileri buraya ekleyeceğim.

Sözeller Değişti mi ?

Hayır değişmedi. Sadece sayısal dersler değişti.

Bu Yeni Müfredat Olayı Nedir ?

Bu olay aslında 2013'de olmuştur. 2013'de lise müfredatı değişmiştir fakat sınavda uygulanması 2016-2017 sezonundaki sınavı etkilemiştir.

FEM Simetri serisinde MAT-GEO soru tipleri değişti mi ?
    Soru tipleri GEO'da değişmemiştir bugün aldım. FEM Simetri mata bakamadım ama ondada değişmemiştir. tek değişiklik eklenen konular , sorularda felan değişiklik yok.

devamı gelecektir..........

---------------------------------------------------------------------------

FEM SİMETRİ YGS MATEMATİK VE GEOMETRİ KONU ANLATIMI BÜYÜK İHTİMAL YARIN NT YE GELEBİLİR (KADIKÖY ŞUBESİYLE KONUŞTUM.)

FİYATLARI:
    FEM SİMETRİ YGS MATEMATİK KONU ANLATIM 4 KİTAP: FİYATI: 105 TL ---- İNDİRİMLİ FİYATI: 80 TL
    FEM SİMETRİ YGS GEOMETRİ KONU ANLATIM: 32 TL ---- İNDİRİMLİ 24 TL

------------,
    OKYANUS YAYINLARI
    40 SEANSTA KOLAY MATEMATİK 2017 MÜFREDATI ÇIKTI: 33 TL
    LİNK:https://www.okyanusokulkitap.com/40-seansta-kolay-matematik-urun108.html

YENİ ÇIKAN - ÇIKACAK OLAN KİTAPLAR BURAYA EKLENECEKTİR. AKŞAMA YAKIN ÇOK SORULARIN SORU-CEVAP LAR KONUDA OLACAKTIR. SORULARINIZ VARSA PM'DEN ATIN BİLDİĞİM KADARIYLA YARDIM ETMEYE ÇALIŞACAĞIM. KONUYADA EKLEYECEĞİM

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yayın Denizi:
    YGS Tek Türkçe Soru Bankası
    YGS TEK Coğrafya Soru Bankası
    YGS TEK Kimya Soru Bankası
    YGS TEK Biyoloji Soru Bankası

PALME:
    YGS Fizik Konu anlatımlı
    YGS Kimya Konu anlatımlı
    YGS Kimya el kitabı
    YGS MATEMATİK SORU KİTABI
    YGS KİMYA SORU BANKASI
    YGS FİZİK SORU BANKASI
    YGS-LYS BİYOLOJİ A-B SORU BANKASI

Ekstrem Yayınları:
    Sadece Soru bankası olarak çıktı , MAT , GEO , FİZİK , BİYOLOJİ , KİMYA

Nitelik Yayınları (PALME NİN KARDEŞİ SAYILIR.)
    TersYüz serisi olarak Mat , Fizik , Kimya çıktı soru bankası tabiki

Kültür Yayınları:
    Matematik , Kimya , Biyoloji , YGS-LYS GEOMETRİ KONU anlatımları çıktı ve güzel kitap inceledim ama kitap daha çok temeli sağlamlaştırma düzeyinde kitap bana göre. Asıl en baba FEM SİMETRİ Serisi beklenmelidir.
    Soru bankası çıktı geometri ve mat çıkmamış.

Güvender Yayınları:
    YGS GEOMETRİ Soru Bankası (YEŞİL KAPAK)
    YGS Kimya Konu anlatımlı (Yeşil Kapak)

Okyanus Yayınları:
    40 Seansta Kolay Fizik 2017 müfredatı uyumlu
    ygs özel ders konseptli video çözümlü matematik soru bankası 2017 müfredatı uyumlu
    5 ygs denemesi 2017 müfredat uyumlu
    40 seansta en kolay matematik 2017 uyumlu (Bu ayın sonu yada temmuzda çıkabilir.)

Limit Yayınları:
    Temmuz da çıkmaya başlayacakmış en son konuştuğumda. (Limit yayınlarıyla konuştum)

FEM Yayınları:
    En son haziran içeresinde demişlerdi ama temmuz da çıkacak gibi (FEM le konuştum.)

Bana kalırsa LYS'den sonra hemen hemen dökülmeye başlayacaktır yeni kitaplar. Yeni kitaplar çıktıkça liste güncellenecektir.

FEM SİMETRİLERDE GELİŞME VAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SouthPark_Konsol delisi -- 16 Temmuz 2016; 21:53:10 >

• Rez fem simetrileri bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://mobile.twitter.com/edipyazar
    Arkadaslar bu abimiz Fem in genel yayin yonetmeni.Yeni mufredat kitaplari hakkinda bilgileri veriyoe.Simetriler en gec Temmuzun ortasinda cikicak.Sadece sayisallar degisecek.

• Eternal Award. kullanıcısına yanıt
    Ek bilgi için teşekkür ederim. Bundan böyle o zaman yeni çıkacak , çıkan ve haberleri buradan paylaşalım o zaman.
  • Palme biyoloji konu anlatım da çıkmış daha demin konuştum.

• NOT: FEM SİMETRİler çıktı fakat lys den sonra en yakın zamanda kitapçılarda olacak
  • ygs , temmuzdada lys leri
  • SouthPark_Konsol delisi kullanıcısına yanıt
    Hocam hazır iletişime geçmişin , rica etsem ygs matematik konu ozetli s.b ne zaman çıkacakmış sorar mısın?

• Benim anlamadigim YGS 4 kitap olurken lys nasıl 2 kitap oluyor. YGS de konu azaldi. Lysdede 2 kitaplik ne kesildi. Çok enteresan

• Daha önceden sormuştum bana şöyle demişti fem simetrilerden sonra beyazlara geçilecek demişti. En kötü tahmince bütün kitapları ağustos ta tamamen görürüz. 80 tane kitap basıma gönderilmiş. bekleyecez
  • quote:

Orijinalden alıntı: .koter.

Benim anlamadigim YGS 4 kitap olurken lys nasıl 2 kitap oluyor. YGS de konu azaldi. Lysdede 2 kitaplik ne kesildi. Çok enteresan

Polinomlar , İkinci dereceden denklemler , parabol , binom kombinasyon , olaslılık ve istatistik lys konularıydı ygs ye geçti o yüzden
  • @SouthPark_Konsol delisi dostum kitaplardan anlıyor gibisin , yardımcı olursan çok sevinirim. sağlık meslek liseliyim , ygs matematiğim 0dı okyanus yayınları 40 seansta temel mat + fem ilkadım çözüyorum şuan yakında bitecek denemelerde 16 doğru 4 yanlış civarı yapıyorum , geometriye hiç bakmıyorum , bana yeni çıkacak kitaplardan tavsiyen nedir? bi konu anlatımlıyla daha pekiştirmeli miyim? fem simetriyi tavsiye eder misin? fem kösb de düşünüyorum önerin nedir? geometri içinde sıfırdan başlayacağım onun içinde önerin varsa çok sevinirim , k.gelsin
  • Değişik Soru Tipleri açısından ve konu anlatımı için FEM Simetri iyidir fakat matematiğin iyi olması gerekir. Temelini sağlamlaştırmak için Kültür yayınlarının yeni çıkmış ygs mat kitabını tavsiye edebilirim ama kitapçıda bak hoşuna giderse anlayabiliyorsan al derim. geometri için de fem simetri , temeli içinde antrenmanlarla geometri ama bir yandan da anlaman için internetten video izlemelisin. Temelin hiç yoksa şenol hoca , az çok varsa Hocalara geldik daha sonra ayrıca (Tam YGS AYARINDA anlatım tarzı var anlayabilmen için güzel bir temel gerek) Behzat Rasuli (Her konu 10 tl ydi en son)
  • Karekök ve Final'den haber var mı
  • Hayirlisi

• femle konuştum ha

belediye çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: heisenbeng

Karekök ve Final'den haber var mı

Karekök den bilgim yoksa , Final için haziran gibi demişlerdi
  • Kida Eğitim 5li deneme çıktı.

• Biyoloji için yeni müfredat beklemenize gerek yok en azından konu anlatımı için sadece yerleri değişti konuların ve solunum konusunda bir kaç değişiklik var

• RiigorM R kullanıcısına yanıt
    En çok değişiklik biyolojide dostum , sistemler felan solunum fotosentezde bir sürü değişiklik var , 9-10 konularında değişmeler var. Asıl biyoloji riskli ezber sonuçta gereksiz bilgi veya eksik bilgi kimse istemez. Fizikte beklemelerine gerek yok çünkü değişiklik yok denecek kadar az hatta ben inceledim 9-10 da gördüğümüz kitapları fark göremedim eski müfredatla .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.