Şimdi Ara

2017 YAZ -Otel Araştırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
5.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tüm kışın derdi tasası çalışma yoğunluğu bir hafta tatil..

İşin kısası ve özü ;

Üç sapız ( , Belek -Alanya tarafında Ultra Herşey dahil bir yer arıyoruz..

Deneyimlerinizden faydalanmak isterim ..

Bir kaç yeri arayıp konuştum ..

Yeni rakı -TEkirdağ - Jack DAniels veren yerler var sormassan ne çıkacağı meçhul yerler var

Yemek olaraktaan sıcağın 40 derecesinde kuru fasülya pilav çıkaran otel mutfaklarıda var..

Bir kaç seçenek ;

https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g4833191-d2135881-Reviews-Sherwood_Dreams_Resort-Bogazkent_Belek_Turkish_Mediterranean_Coast.html

https://www.tatilsepeti.com/Otel_Maritim_Pine_Beach_Resort.aspx?&RT=5

Karim otele baktım aradım -yorumlar bozuk onu eledim ..

Sezon 24.07.2017 giriş --30.07.2017 çıkış

Toplam bütçe 4bin-5 bin arası

• geçen seneye kadar ultra herşey dahil otele giderdim 1 senenin yorgunluğunu atmak için daha yorgun olarak dönerdim.

- Sahil, alkol, animasyonlar derken yatıp uyuyamıyorsun
    - Sabah erken kalkıyorsun kahvaltı için uykunu alamıyorsun.
    - 3 öğün yemek yersin, üstüne ara öğünler çıkar yemek yeme sayın artar.
    - Havuz, Deniz girersin çıkarsın biraz yatıyım dinleniyim dersin sıcaktan nemde 10dk anca uyursun.

Allah dan geçen sene karadeniz turu yaptıkta tatilin ne olduğunu anladık :)

Size tavsiyem günlüğü 300-400 verip ultra herşey dahil otelde kalmaktansa çıkın yola şehir şehir doğayı görün otele tıkılıp kalmayın, nereye giderseniz oranın yöresel yemeklerini yiyin.

İlla ben otelde kalmak istiyorum dersen 3 sene üst üste gidip en çok memnun kaldığım oteli önerebilirim.

VONRESORT Golden Coast / Antalya

3 adet büyük havuzu var biri aqua park olan biri relax havuz çocukları almıyorlar diğeride genel havuz. Sahili güzel ve geniş şezlong kapmaca oynamazsınız. Yemekleri çeşitli ve güzel.

Bütün ürünleri markalı en basiti suları erikli idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sar1Lac1 -- 25 Mayıs 2017; 16:37:53 >

• Alan xafira deluxe

Vikingen infiniyt resort

Sensa inn resort

İnnvista

Otelleri arasında kaldık.. Asıl tercih granada oldu ama üç sap alamayız bu sene konsept değişti dendi...

Var mı yazdıklarım hakkında bilgisi olup , yönlendirebilecek ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otel mi ? Trivago

• quote:

Orijinalden alıntı: MeSSArc

Otel mi ? Trivago

VARSA direk tecrübe edinebilmek için ..

Ya da gidecekler varsa önerilecek isimler için sormuştum
  • Geçen yıl aynı sizin gibi 3 arkadaş Sueno Golf'te kaldık, delux'te takıldık. Harikaydı. Ama geneli Türk'tü anca içip içip makara yaptık milletle , yani macera yaşayamadık birimiz hariç Bende şuanda araştırmadayım bu yıl iki kişiyiz Delux ,High class veya Ultra herşey dahil kalitesinden vazgeçmek istemiyoruz. Alva Donna exclusive denedik olmadı , Cornelia Delux Resort ve Limak Atlantis Delux kafama yatıyor şuan onayda aldık hala araştırıyorum ama.
  • Granada Luxury Resort & Spa Alanya- Okurcalar

Ultra Her Şey Dahil

Favori 1 e yerleşti..şuan üç erkek için yazışmalar devam ediyor ..

• EXERA kullanıcısına yanıt
    Evet, bol Ruslu bir tercih
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRuhadam

Evet, bol Ruslu bir tercih

Dünya kardeşliği ve barışı için...

Adam & eve olmasa da ...

15.000 / 30.000 arası bir rakam çıkıyor 1 hafta için

Çılgın fiyatlar ...

Evet dostum haklısın , zaten Eve yok ortada , Adam & Adam gidip Eve aramak için o fiyat fazla Bizde büyük ihtimal Concorde Delux'ü tercih edeceğiz fena değil gibi duruyor. Ülkemiz üzerine oynanan hain oyunları bozmak , uluslar arası ilişkilerimizi rayına oturtmak için elimizden geleni yapmamız lazım.
  • quote:

Evet dostum haklısın , zaten Eve yok ortada , Adam & Adam gidip Eve aramak için o fiyat fazla Bizde büyük ihtimal Concorde Delux'ü tercih edeceğiz fena değil gibi duruyor. Ülkemiz üzerine oynanan hain oyunları bozmak , uluslar arası ilişkilerimizi rayına oturtmak için elimizden geleni yapmamız lazım.

2 sap konuyu takipteyiz. Otellerin amaca(uluslararası ilişkiler) uygun olup olmadığını nasıl anlıyorsunuz ?

Bir de Delphin Deluxe Alanya-Okurcalar nasıldır bu konuda duyan var mı?

• Kestane Korkusu kullanıcısına yanıt
    Anex tour ve top hotels.ru gibi sitelerde onlara tavsiye edilenlere bakıyorum. Gençlerin yorumlarına bakıyorum , ayrıca o otelin instagramda check-in ile fotoğraf atanlara bakıyorum , misafir portföyü aşşağı yukarı ortaya çıkıyor. Bu yıl Alva Donna Exclusive inanılmaz güzel ama bay konaklamaya engel koymuşlar. Az önce canlı destek hattından şansımı yine denedim yemedi tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xRuhadam -- 28 Mayıs 2017; 13:32:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kestane Korkusu

quote:

2 sap konuyu takipteyiz. Otellerin amaca(uluslararası ilişkiler) uygun olup olmadığını nasıl anlıyorsunuz ?

Bir de Delphin Deluxe Alanya-Okurcalar nasıldır bu konuda duyan var mı?

Sea world resort spa..

Queens park

Kirman ( saplar serbest) ortam iyimiş..

sensitive premium resort

Deneyimler iyi deniyor

• Club med kemere baktınız mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ımmortals35

Club med kemere baktınız mı

öncelikle otel Türkiye'de değil sanki, Fransaya gittiğinizi sanıyorsunuz, tabelalar, bilgilendirmeler hepsi fransızca ve ing tabi. resepsiyonda türkçe bilen yok siz düşünün. Ayrıca odalarda tuvalette taharet musluğu denen medeniyet simgesi yok ki bu biz Türk halkı için çok can sıkıcı. Her tuvaletten sonra duşa girme alışkanlığı kazandırıyor resmen. Sözüm ona medeniyeti ile övünen Avrupalı misafirlerin memnuniyeti için bu ayrıntı gerekli olmadığından, resmen Türk misafirler yok sayılmıştır ki bunu bir hakaret olarak sayıyorum.
    Ayrıca fransızlara hizmet veren bu otelde hiç de azımsanmayacak sayıda Türk misafir de olmasına karşılık hiçbir organizasyon ve animasyonda Türkçe konuşulmadığı için hiçbirşey anlamayarak olaylara hep fransız kaldık, o nedenle hiçbir etkinliğe katılamadık ve hiç zevk alamadık. Geceleri bile eğlence sandıkları dans gösterileri esnasında bu düzen devam ettiğinden sırf eğlenmek için gittiğimiz hotelden neredeyse ırkçı olarak çıktık:)

Aslında otelin konumu ve deniz çok güzel. Ancak pek çok yorumda yer verildiği gibi odalar çok bakımsız ve hiç çift kişilik yatak yok. Eşli gidiyor iseniz birleştirmek zorunda kaldığınız yatakların ayrılması ve aradaki boşluk yüzünden uykusuz bir tatil sizi bekliyor demektir. Vardiya sistemi gibi düşünün, gece uyanık gündüz uyku:S
    Ancak bununla birlikte oda temizliği iyidi, memnun kaldığımızı ifade etmeliyim.

Oteldeki hiçbir içki alkollü değil sanırım, çok kötü içecekler kesinlikle. Normalde 2 bira ile kafayı buluna ben, dünyaları içtim bir de karıştırdım yine de bana mısın demedi. İçecekler fosss söylemedi demeyin.

Daha bitmedi, otelde iki bar var, birisi ana diğeri de plajın orda ama konumları o kadar saçma ki şöyle zevkle bi içki içip ya da alkolsüz de olsa serinleyip playda yatamıyorsunuz. Bu yönlerden çok eksik.

Koca otelde lig maçını veren bir yayın olmadığı gibi lig TV yi bi kenara bırakın şampiyonlar maçı için TRT 1 yayını veren bir ortak alan dahi yok. E o dalarda minibar yok, odalar çok uzak olduğundan içki alıp gitmek mümkün değil, dolayısı ile bi maç zevki için bile böyle bir ücret ödediğiniz ve 5 yıldızı ile övünen hotelde bile kemer merkeze gitmek zorunda kaldık.

Ayrıca club diye yutturmaya çalıştıkları şey tam bir rezalet, müzik sistemi çok yetersiz, kasetçalardan müzik dinliyormuş gibisinz, e müzik yok, içki tırt, eğlenmek hayallerde kalıyor. Bizi en sinir şey ise fransızlara yönelik o saçma eğlence tarzı ve toplu dans etkilikleri. ALey aley sesinden tüm gece siniriniz zıplıyor.

şeklinde bir yorumu var ki...

İncelediğim kadarı ile konsept ve beklentiler açısından yazdıklarım ile çok farklı kulvarlarda..

• konuyu takipteyim sıkıldım Turan Prince world den gidecek farklı otel arıyoruz 2 arkadaş

Granada nın fiyatı nı bulamadım fiyatı nedir aşağı yukarı bilgilendirirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kickergls

konuyu takipteyim sıkıldım Turan Prince world den gidecek farklı otel arıyoruz 2 arkadaş

Granada nın fiyatı nı bulamadım fiyatı nedir aşağı yukarı bilgilendirirmisiniz

Granada 3 adet sap almıyoruz dediler bizde eledik..

18+ otellere bakıyoruz .. Çocuk çoluğun olmadığı sadece yetişkin bireyler..

Belek tarafında daha uygun oteller çıkıyor..
    Yanliz benim butce sizinki gibi degil 3000lira maksimum butce ayirdim

Cok zor isim 3 gundur internette arastirmaktan kafam şişti

Adam ne yazmış ve siz gittiniz sandım hahahah valla dedikleri gibi ise gerçekten çok kötüymüş, videolar vs çok eğlenceli gözüküyor sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: kickergls

Yanliz benim butce sizinki gibi degil 3000lira maksimum butce ayirdim

Cok zor isim 3 gundur internette arastirmaktan kafam şişti

1200-1600 tl kişi başı fiyatı ile süper ultra dahil yerler var..

Alanya - Belek tarafı için kesinlikle turlar ile anlaşın Bireysel denerseniz çok pahalı oluyor ama aracı bir firma olunca fiyat düşüyor ne hikmetse ..
    Tam tersi olması gerekirken
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.