Şimdi Ara

2017 TÜRKNET'E GEÇENLER (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
4
Favori
8.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pazartesi günü PTT kargo ile yolladım. Bugün ellerine ulaşır herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara/Çankaya/Yukarı Ayrancı. Bağlantıyı şimdi yaptım. Böyle bir rezillik görmedim ben. İptal edeceğim üyeliğimi.

2017 TÜRKNET'E GEÇENLER2017 TÜRKNET'E GEÇENLER

• SchzophreniC kullanıcısına yanıt
    Hız dalgalanmasından dolayı böyle, iptal ettirmeden önce mücadele etmenizi öneririm bazı şeyler kolayca olmuyor bu ülkede. Hız dalgalanmasından dolayı tanımlanan hızın yarısını bile alamadığınızı söyleyin hız düşüklüğünün giderilmesini talep edin.

Ayrıca bu modem arayüzü resmini online işlemlerden destek kaydı açarak ekleyin hattınızın 130 mbps'yi desteklediğini size tanımlanan hızın 75 mbps olduğunu hattınızın 125 mbps'ye yüseltilmesini talep ettiğinizi yazın size geri dönüş yaparlar hızınızı yükseltirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 24 Mayıs 2017; 20:57:39 >
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguzel -- 23 Haziran 2017; 2:55:39 >
    Slm sorun nedir tam olarak
    Download ile uploadı ters bağlamışlar gibi modemde öyle gözüküyor :)
  • Sorun giderildi. Bağlantı sıfırlandı, kurulum yeniden yapıldı.
    Şuan kablolu bağlantıda 70mpbs görüyorum. Legal torrent denemesi yaptım, 5mb/sn gördüm.
    Şu şartlarda daha iyisini talep edemiyorum.
  • Duyduğuma göre sözleşme varsa etki eden bir şey yok tarifeye.
  • 16 Mbps kadar paketini kullanıyorum. TürkNet altyapısında olmamama rağmen yerleşik operatörden (Türk Telekom) AKN'siz paketi kullanıyorum. (Teknik destek, canlı destek öyle dedi, 4 defa sorgulattım, TürkNet altyapısında değilmişim.)

Download Speed: 9438 kbps (1179.8 KB/sec transfer rate)
    Upload Speed: 657 kbps (82.1 KB/sec transfer rate)
    Latency: 8 ms
    Jitter: 1 ms
    Packet Loss: -1%

Ping değerlerim iyi, daha önce SOL ADSL (Türk Telekom altyapısı) kullanıyordum o santralden devam ediyorum sanırım hala. Sorgulattığımda AKN'siz paket, altyapı kapsamımız altındasınız yazısı için abone olmuştum TürkNet'e.
    Neyse sıkıntı yok şimdilik internetim AKN'siz olsunda, altyapıymış YAPA'ymış boşver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Methoxyphenyl -- 26 Mayıs 2017; 0:19:15 >
  • ben yeni başvuru yaptım 1 hafta dolmadan netim açıldı ama dünden beri türk telekomdan gelip hat kutusundan bağlantı yapmalarını bekliyorum. Yeni bina olduğu için böyle bir durum varmış.
  • Bende yeni Turknet'e geçenlerdenim, 2.ayımın içindeyim.

16mbite kadar hizmet alıyorum, internet hızları ve telefon hizmeti olarak hiçbir sorun yaşamadım şuana kadar. Aslında tek sıkıntım 1 mayıs ile birlikte gece indirilen verinin kotaya işlenip işlenememesiydi. Gördük ki telekom dahil hiçbir firma 1 mayıs için ön hazırlık yapmamış.

Ayın 15 gibi Turknet sonunda bu sorunu halletti ve detaylarda gece indirilen verileri ayrı bir başlığa alıp , takip edebilmemizi sağladı.
    Benim karşılaştığım tek sorun buydu ama artık iş bende tamamen çözülmüş durumda. Gece indirilen veriler sağlıklı olarak takip edilebiliyor artık.

150gb kotayı doya doya kullanıyorum, kotamı aşamadım!! , ay sonu geliyor belkide aşamayacağım. telekomda 50gb kotayı ayın 10'u 11'i gibi doldurup 3 mbite düşerdim. Ama 150gb kota youtube videolar 1080p izlememe rağmen yeterli geliyor. Hız 5mbite düşünce bile işimi görecektir bence. Gece download imkanının ben çok faydasını gördüm.

• Bende ayin 24 de basvuru yaptım. Belgeler ulaştı eksik belge yok telekom telefona onay verdi dün bağlamışlar ankastreye bugünde İnternete onay vermeleri lazımdı ama halen verdilmedi

• Yaklaşık 3 yıldır türk net kullanıyorum 20 gündür de vdsl den devam ediyorum
    dün geçe hızım 5 mb düşdü aradım düzelttiler genel olarak memnunum tavsiye ederim
  • TÜRKNETE GEÇTİM KARGONUN GEÇ GİTTİĞİNİ ÇIKARIRSAM TOPLAMDA 4 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE AÇILDI İNTERNETİM BİR SIKINTI YOK.
    SADECE DOWNLOAD HIZIM BİRAZ DALGALI...TÜRK TELEKOMDA NE İSE ONUN BİR TIK ÜSTÜNDE İNTERNETİM PİNG BAZEN DEĞİŞİYOR AMA ONLİNE OYUNLARDA GAYET NORMAL...
  • mehmedgül M kullanıcısına yanıt
    Küçük harfler ile yazamıyormusun ?
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    farketmedim sıkıntı çıkarmak için de yazmadım niyetim yazıda belli kusura bakmayın...
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    birilerine yardımcı olmak için yazdım baydır geçiş için bekliyordum geçince yazmak için sonuçları biraz sabırsızlandm ben birilerinden yardım aldım bende bir yardım edeyim isteğiyle farketmedim
    Slm evraklar online işlemlere yuklendiginden kaç gün sonra aktif oldu internet

• 2 iş günü içerisinde aktif oldu...
    Evraklar ulaştığında kontrol ediliyor ve hangi iss'de iseniz (ben Türk Telekomdaydım) oraya gönderiyorlar onların onayı 2 iş günü içerisnde oluyor...ondan sonra internetiniz kesiliyor max 1 saat içerisnde türknetten size kullanıcı adınız ve şifreniz geliyor...Türk Telekom neti kestikten 20 dk sonra Türknet mesaj attı ve modeme kullanıcı adı-şifremi girerek internete eriştim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.