Şimdi Ara

2017 TÜRKNET'E GEÇENLER (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
4
Favori
8.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eren16

quote:

Orijinalden alıntı: YojimboBanzai

Bir de şu var ben bana önerdikleri modemi almadım hızım zaten düşük diye. 180 lira vermeye gerek yok diye düşündüm.
    Evde ttnetin verdiği eski zyxel modem var adsl+ işimi görür mü? zyxel p-660n-t1a

2017 TÜRKNET'E GEÇENLER
    https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/
    buraya telefon numaranı yazarak altyapını sorguladıysan ve hıuzın 16 ise.o modem işini görür.

linke tıkladım ev adresini verdim ve şu hatayı verdi

'Adresinizde şu an boş port olmadığı için internet hizmeti veremiyoruz.Daha sonra tekrar deneyebilirsiniz.'

şuan ttneti kullandıgımız icin mi boş port yok yoksa bizim oraya hizmet vermiyorlar mı? bir bilginiz varmı acaba?

ek olarak TTnet de adsl kullanıyoruz orda vdsl yazıyormuş ondan dolayı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lutfen yardım edin -- 11 Mayıs 2017; 19:46:10 >

• Beyler turknette yalın internet paketi yokmu illa ev telefonu mu baglatacagiz ? Suan vodafone yalın kullanıyorum bitmesine 1 hafta kaldi tahattudun turknete geçmeye düşünüyorum ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratoloji64 kullanıcısına yanıt
    hocam demeyin öyle,firma yetkilileri var forumda.
    Yıllardır sömürülenler(türk telekom tarafından) olarak biraz hakkımız olanı alalım.
    zaten dünyanın en pahalı netini kullanıyoruz.
  • Hazır taahhüdüm bitmişken ben de başvurumu yaptım 10.05.2017 tarihi ile evraklar ellerine geçti ama henüz Turknet'e geçiş işlemim olmadı.
  • bende türknetteyim eskiden de kullanıyordum aynen devam
  • Bende 1 hafta once gecis yapdim. Benim hat ADSL idi, VDSL olucakti ADSL acmislar. Kayit biraktim 1 haftadir bekliyoruz hizlanmasini.

ADSL de TTNET den aldigim hizin aynisini aliyor. Hic bir fark yok tabi AKN'siz olani :)

Su VDSL isinide halletseler cok super olucak.
  • arkadaşlar yardımcı olur musunuz?
    ben ttnet fibernet kullanıyorum. türknete geçmek istiyorum ve bulunduğum yerde türknetin fiberi yok. benim bulunduğum yerde fiber altyapısı var. sorum şu türknetin adsl tarifesine geçebilir miyim?
  • Arkadaşlar aklıma takılan bazı sorular var cevaplayan olursa sevinirim.
    Belgelerinizi size gönderdik. Size ulaştığında eksiksiz olarak doldurun. Önlü arkalı kimlik fotokopinizi eklemeyi unutmayın. Belgeleriniz bize geri ulaştığında hemen aktivasyon işlemlerinize başlayacağız.
    Göndermeniz gereken belgeler:
    Kimlik Fotokopisi
    Churn Evrağı
    İmzalı Sözleşme
    Kampanya Bilgi Formu
    THK Başvuru Formu

bu belgelerden benim elimde olması gereken kimlik fotokopisi galiba diğerleri gelicek kargo ile doğru mu?
    Ayrıca sözleşmelere sitesi uzerınden bakdıgımda metinde özellikle ADSL/VDSL150 GB AKN Her Yöne 1000dk 7/24 konuşma
    TAAHHÜTSÜZ**

59.99 TL

Bu yazıyor oysaki benım basvuru amacım sıtesınde yazan 16 mbps ve akksiz paket yapa bölgesindeyim.
    Burda aklıma farklı düşünceler geldi sözleşmeyi imzalayanlardan cevaplar alabılır mıyım aynı sizde de bu şekilde mi?

• xhonez kullanıcısına yanıt
    Hattin sorgulasana port varmi suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • f0rester kullanıcısına yanıt
    Yalindan gecis yaptim ben ama telefon baglamadilar lazimda deil zaten basvuru yaparken soruyolar zaten telefonliumu yalinmi kullaniosun diye

• lalati3 L kullanıcısına yanıt
    Binani sorgula ne gosterior ona gore cevap veriyim

• 1 hafta önce geçtik pazartesiden beri internet yok 2 modem değiştirdim daha telefon bağlanacak çok yavaş bilgisiz müşteri hizmetleri var reset atın tekrardan kurulum yapın demekten başka bı çözüm yok

• Yalın kullanmaktayken geçmek isteyenler için olay nasıl işliyor tam olarak?Ayrıca telefon hizmetini almadığımızda fiyat aynı mı olacak?

• kingalonedark K kullanıcısına yanıt
    O islermi nasil yapiyoruz acaba?. Turknet aradigimda port olmadigi ile ilgili bisi demediler islemleriniz devam ediyor dediler enson. Bir yerden ogrenebiliyormuyuz port mevzusunu acaba?
  • xhonez kullanıcısına yanıt
    Turknetin sitesine gir hiz ve akn sorgula de ordan adresini gir bakalim ne cikcak

• Yalından nasıl geçiş yapılıyor arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz

• 1 aydır türknetteyim türk telekomdan geçtim kota yok dert yok tasa yok kafam rahat

• Türknet OİM'de başvuru durumumuz hakkında dünden beri alttaki yazı yazıyor sizde bu yazının geçmesi ne kadar sürdü?

''Belgelerinizde herhangi bir eksik yok.
    Telefon başvurunuz altyapı sağlayıcı şirkete yapıldı. Başvuru sonucunu size bildireceğiz.''
  • HRMNKY kullanıcısına yanıt
    Turknet sitesine gir ordan basvur basvururken yalin kullaniyorum secenegni sec

• Türk Telekom dan geçiş yapacak olursak telefon numarası değişiyor mu? Başına şanssızlıktan da olsa böyle bir olay gelen var mı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.