Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

2017 Trafiğe Çıkışlı i10 1.2 Elite Red Pack 17 bin KMTertemiz Hasarsız Değişensiz Boyasız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> İkinci El Araç / Oto İlanları ve Her Türlü Oto Ekipmanları >> 2017 Trafiğe Çıkışlı i10 1.2 Elite Red Pack 17 bin KMTertemiz Hasarsız Değişensiz Boyasız
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    208 Mesaj
    Merhaba,

Aracımı, daha büyük bir araç alacağım için satıyorum. 2.sahibiyim. Araç 2017 trafiğe çıkışlıdır. Şubat 2019 da yetkili serviste (Uçar Otomotiv) bakımı yapılmıştır. 2020 Şubat ayına kadar bakım derdi yoktur. Muaynesini Temmuz ayında yaptırdım. 2021 e kadar geçerlidir. Temmuz Mtv si de ödendi. 2022 ye kadar da garantisi vardır.

Aracı ben ve eşim kullandık. Hor kullanılan bir araç değil. Herhangi bir sorunu problemi göçüğü vs yoktur. Boyasızdır. Fotoğraflardan da gördüğünüz gibi tertemizdir. İçerisinde sigara içilmemiştir. Ekpertize açıktır. Yedek anahtar ve kitapçığıyla birlikte verilecektir. Ayrıca araçla beraber gelen lastik tamir seti de verilecektir.

[

simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/1526810/1a25b6a2-ebf0-45ca-86c5-d8a07b07804d.jpeg[/simage]

Araç başında ufak bir pazarlık daha yapılır.

Fiyat:67.250 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yarbay
    2696 Mesaj
    Fiyatınızda değişme var mı?
    |
    |
    Faiz yiyenler ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi kalkarlar. Bu onların: "Alım satım da ancak faiz gibidir." demelerinden dolayıdır. Oysa Allah alış verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de faize bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim faize geri dönerse artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkâr kafirlerin hiç birini sevmez. (Bakara 2/275-276).
  • Teğmen
    208 Mesaj
    Araç satıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
haberler
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,225
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.