Şimdi Ara

2017 SONY ANDROİD TV (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.005
Cevap
56
Favori
272.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cCcKurtbeycCc

Merhaba arkadaşlar 1 ay sonra Televizyon alacağım 2 seçenek arasında kaldım Sony kd65xe9005 en üst deneyim için bana yeterli olurmu 12300 Tl, yoksam almışken biraz daha çıkıp Oled 65b7v'mi almalıyım.

Oled lerde logo yanığı var ve çoğu kişi sizin dediğiniz lg b7 modelinde banding olduğunu söylüyor. 65xe9005 şu an için piyasa da fp cihazı. Sıkıntısız bir cihaz. Fiyatı da şu anda düştü...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • recep R kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim.
  • Youtube her zaman öyle bigün 4K izlerken ertesi gün 240p izlemek zorunda bile kalabiliyorsunuz.
  • Video kalitesini kendin seç

• 55XE9005 ile Samsung UE55MU8000 arasındayım arkadaşlar, arada 1000 tl lik fark var , sizce değermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetiz

55XE9005 ile Samsung UE55MU8000 arasındayım arkadaşlar, arada 1000 tl lik fark var , sizce değermi?

DEĞER
  • cetiz C kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle değer. aldığına pişman olmazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetiz

55XE9005 ile Samsung UE55MU8000 arasındayım arkadaşlar, arada 1000 tl lik fark var , sizce değermi?

Aman hocam Samsung'tan bu aralar uzak durmanı öneririm 2 ayda 4 tane UE65MU9000 serisi tv'yi iade etmek zorunda kaldım kronik sorunlardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataman84

arkadaşlar selamlar, 15 gun once 55xe900 satın aldım, kurulumda servi şak diye youtube üzerinden 2160p çözünürlüklü 4k video actı, eski bir samsung kullanıcısı olarak ta açmasına şaşırdım, biliyorsunuz cogu tv de çözünürlük baglantı hızına göre otomatik olarak değişmekte, bir kaç defa daha ben denedim orda da harika sonuclar aldım ancak son 1 haftadır tv den internet üzerinden (youtube) 4k çözünürlüklü video izleyemiyorum,yardımcı olabilen varsa harika olur

Tek sorun kotanızın bitip hızınızın düşmesi dicem, benimde geçen ay öyle olmuştu, hız düşünce tv 4k 2160p görüntüyü otomatik 480 e düşürüyor.

Yada YouTube'tan altta sol tarafta diğer seçeneklere tıklayın çözünürlük seçeneğinden değiştirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SK8KEMAL -- 25 Mart 2018; 3:5:29 >

• Şu güzelliği şuraya bırakıyım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Digital Reaction

Şu güzelliği şuraya bırakıyım ben.

Bu tv hangi model

• Sony 65" XE93

• xd9305 tv var son çıkan yazılımı internetten indirip usb attım. usb tv taktıgımda müzik-resim-video diye seçenek çıkıyor yazılımı yüklemiyor bunu nasıl yükleyebilirim.
  • Arkadaşlar şu televizyonu almayı düşünüyorum. Playstation ağırlıklı kullanmak istiyorum. Bütçem bu kadarına yetiyor maalesef. 2017 model sanırsam? Nasıl bu tv?

https://www.hepsiburada.com/sony-kd-49xe8005-49-124-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV000004ZXYK

• Bir alt modeli olan xe7005 i kullanıyorum ve ps4 oynuyorum gayet memnunum.50 hz olması dezavantaj diyebiliriz ama yeterli oluyo.bşr de xe8005 te artı özellik geniş renk gamı var(trilimunos)tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Horoz Nuri

xd9305 tv var son çıkan yazılımı internetten indirip usb attım. usb tv taktıgımda müzik-resim-video diye seçenek çıkıyor yazılımı yüklemiyor bunu nasıl yükleyebilirim.

Yokmu usb ile yeni yazilimi yuklemis arkadaş.

• Zip li halini koymayacaksınız... Zip ten usb nin kök dosyasına çıkarıp deneyiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: odurusken

Zip li halini koymayacaksınız... Zip ten usb nin kök dosyasına çıkarıp deneyiniz.

Zipden cikarip kok dosyayi koydum usb okur okumaz menu cikiyor muzik,resim,video seklinde , tv menulerdede usb yazilimi yukle secenegi yok sony sitesinde usb görür gormez yukleyecek yazıyor. Tv xd9305

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 26 Mart 2018; 13:32:19 >
  • erhan_emre E kullanıcısına yanıt
    Servis geldi gündüz vakti tabi bulutlanmalar gündüz aydınlığında gözükmüyordu baktı etti. Gece çektiğim videoları gösterdim bu bir hata değil, yapabileceğimiz bir şey yok deyip gittiler.
    Tv ye sahibindene koyup sattım gittim LG oled aldım şimdi çok mutluyum.
  • gokere G kullanıcısına yanıt
    Bencede bu bi sorun değil,siz çok fazla takıntılısınız herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 26 Mart 2018; 17:8:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.