Şimdi Ara

2017 SONY ANDROİD TV (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.005
Cevap
56
Favori
272.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gidip mağazadan alıcaksın ve karşında bir muhatap olucak.Şimdi sen ürünü iade etcem desende almazlar ki illa servis raporu falan isterler,iade için kargoda başına bişey gelmesi muhtemel vb..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Simdi bir sey sormak istiyorum. Modeller arasinda yani 7005-8505-9005-9305 arasinda ne farklar var aydinlatabilirmisiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Gidip mağazadan alıcaksın ve karşında bir muhatap olucak.Şimdi sen ürünü iade etcem desende almazlar ki illa servis raporu falan isterler,iade için kargoda başına bişey gelmesi muhtemel vb..

Arkadaşım ben sadece olasılığı yazdım. Servis gelince tabiki gerekli kontrolleri yaptıracağım. Araştırdığım kadarıyla kolileri alanlar aynı benim teslim aldığım gibi almış . Malesef bulunduğum yerde öyle mağaza falan yok. Taşra kesiminde yaşayan biri olarak öyle bir lüksümüz yok. Ancak internet üzerinden birkaç güvenilir site üzerinden alışveriş yapabiliyoruz. Aksi bir durum söz konusu olursa da , tüketici haklarına göre internet üzerinden yapılan alışverişlerde , 14 gün içinde iade hakkımız olduğunu biliyorum.
  • Beyler bende uzun zamandır 49xe8005 model tv yi takip ediyorum yanlız fiyatı 4000 TL dan 4700tl ya fırladı.

Diğer seçenekler arasında 8505 var ama onada güç yetmiyor. Malum dolar euro saçmalığından dolayı tv filan alamaz olduk

• arArkadaşlar yeni Sony KD 55xe 9005 aldım Hangi modlarda kullanmalıyım futbol maçlarını hangi modlarda tavsiye edersinz onla ilgili bilgi verir misiniz teşekkürler

• ayancıklı A kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle bir tanesi eksik ama kutu hasarsız. Kutuyu teslim aldıktan sonra teknik servisi çağırmak için ne kadar süre var?
    Bu arada almadan önce Teknosa müşteri hizmetlerini arayıp teşhir gelme ihtimali var mı diye sordum. Teşhir ürünlerin belirtildiğini bunun dışında kesinlikle kapalı kutu geleceğini belirttiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi playdead -- 16 Aralık 2017; 23:43:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55xe8577 modelinde hangi panel kullanılıyor ve bu modelde HDR10 desteği varmıdır ?

Sony 55XE 9005 ile 55XE8577 modeli arasında çok kayda değer bir fark varmıdır, aradaki fiyat farkına değecek bir model midir XE9005 ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend_84 -- 20 Aralık 2017; 9:33:59 >
  • Arkadaşlar benim 65XE93 tv de service mode da çalışma saatiyle ilgili hep 0000-00003-0000 çıkıyor. TV yi kullandıkça çalışma saati ve açma kapama sayısı değişmiyor. İlk kurulumda 2-3 saat kullandım 10-15 kere açıp kapadım ama hep aynı çıkıyor?

Edit: saat sayacı ilerledi 2 saat oldu ama ortadaki açma sayısı hala 3 te takılı kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi playdead -- 19 Aralık 2017; 19:32:15 >
  • XE8596 modelinin XE8577 modelinden farkı nedir ve 8596 modeli şuan TR'de satıştamı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend_84 -- 20 Aralık 2017; 9:34:33 >
  • Sony tv değişimi için Canlı ve ölü pixel sayısın kaç olması gerekiyor. VE aşırı bulutulanma da değişim oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: playdead

Arkadaşlar benim 65XE93 tv de service mode da çalışma saatiyle ilgili hep 0000-00003-0000 çıkıyor. TV yi kullandıkça çalışma saati ve açma kapama sayısı değişmiyor. İlk kurulumda 2-3 saat kullandım 10-15 kere açıp kapadım ama hep aynı çıkıyor?

Edit: saat sayacı ilerledi 2 saat oldu ama ortadaki açma sayısı hala 3 te takılı kaldı.

Sizin Tv sayacı bozulmuş :)

Normalde ortadaki Tv yi açtıkça 1,2..3,4 diye artar en sağdaki toplam kullanım süresi ama aç kapa ile olmuyor mesela 2 saat açık kalacak ki +1 ekliyor

Burada rakamlar değişmiyorsa sizin panelde sayacta problem var...

Fişten çekin TV, 5-10 dk bekletip tekrar açın..

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

55xe8577 modelinde hangi panel kullanılıyor ve bu modelde HDR10 desteği varmıdır ?

Sony 55XE 9005 ile 55XE8577 modeli arasında çok kayda değer bir fark varmıdır, aradaki fiyat farkına değecek bir model midir XE9005 ?

Hocam bu linki okursanız farka değeceğini görürsünüz, Sony nin 2017 tutulan modeli XE9005 tir..Yorumlar olumlu, kullanıcı yorumlarını okuyunuz :

https://forum.donanimhaber.com/sadece-sony-xe9005-android-tv-ana-konu--127732540
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdcvn

quote:

Orijinalden alıntı: playdead

Arkadaşlar benim 65XE93 tv de service mode da çalışma saatiyle ilgili hep 0000-00003-0000 çıkıyor. TV yi kullandıkça çalışma saati ve açma kapama sayısı değişmiyor. İlk kurulumda 2-3 saat kullandım 10-15 kere açıp kapadım ama hep aynı çıkıyor?

Sizin Tv sayacı bozulmuş :)

Normalde ortadaki Tv yi açtıkça 1,2..3,4 diye artar en sağdaki toplam kullanım süresi ama aç kapa ile olmuyor mesela 2 saat açık kalacak ki +1 ekliyor

Burada rakamlar değişmiyorsa sizin panelde sayacta problem var...

Fişten çekin TV, 5-10 dk bekletip tekrar açın..

Bugün yazılım güncellemesi yaptım sayaç düzeldi şu an 00003-00008-00003

Eskiden tv lerin içinden bir sürü kablo çıkardı, bundan çıkmadı diğer satınalanlarda durum nasıl?
    IR blaster diye bir kutu ve kablosu çıkıyor mu?
    Kullanma klavuzu ve setup kağıdı doğru dürüst bir şey anlatmamış.

• İyi akşamlar bugun xe8577 tv aldim servis geldi kurdu sekiz on sayfa geriye gittim fakat çalışma saatine bakmak nasil yapıldığını bulamadım yardımcı olurdanız sevinirim bu arada philips 55 pus 6501 hakem heyeti kararı ile para iadesi aldım sony aldım

• abdhakan A kullanıcısına yanıt
    tv kapalıyken sırasıyla hızlıca i+ 5 vol- ve on tuşlarına basın.
  • Üstad yapamadım on tuşu açma kapama tuşumu

• Evet açma kapama,
    4 tuşa peşpeşe hızlıca basacaksın

• sony tv'lerde tivibu, digitürk gibi uygulamalar çalışıyor mu ? kullanan var mı ?
  • Samsung 55MU9000 almak için çıktım 4700 TL’ye 55XE8577 aldım geldim. İyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum ama karşılaştırdığımda Sony’nin siyahlarında bariz üstünlük olduğunu gözlemledim. Gelince bakarız artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xe8577/8505 kullananlar memnun mu tavsiye edermisiniz ? Mu8000 xe8577 arasında tercih yapmaya çalışıyorum.

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.