Şimdi Ara

2017 Samsung TV (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
888
Cevap
16
Favori
106.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maağazada ki tek 60ks8000 5 aydır Teşhirdeymiş. 8800 den 8200 e düşüyor. 65Mu7400 ü 7800 den 7400 e düşmüştü. 800 fark ödersem değişecek. Tüm bu şartlar altında değiş dersen değişecem kardeş, bu arada tüm cevapların için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkadam

Maağazada ki tek 60ks8000 5 aydır Teşhirdeymiş. 8800 den 8200 e düşüyor. 65Mu7400 ü 7800 den 7400 e düşmüştü. 800 fark ödersem değişecek. Tüm bu şartlar altında değiş dersen değişecem kardeş, bu arada tüm cevapların için teşekkür ederim.

kusura bakma alıntı yapmayınca mesajını göremedim. cevap geç oldu.
    cevap olarak: ben gözü kapalı alırım. ama karar sana ait tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksu01 -- 21 Aralık 2017; 18:29:41 >
  • Arkadaşlar tv sini 1151 e güncelleyen oldumu acaba. Bende şuan 1147. Herhangi bir sıkıntı varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Güncelledim. Önceki sürüme göre bir fark yok.

Bende update yaptım. Sanki bana görüntü daha iyi gibi geldi..

• Tizen 2 sistemler için lg TV'ler de olduğu gibi mkvod veya kodi tarzı programlar varmı

• quote:

Merhaba. 43mu7000 modeli kullanıyorum. Tv nin hdr si var ancak hem netflix ten hdr li film izlerken hem de ps4 pro ile hdr destekli oyun oynarken hangi ayarı yaparsam yapayım görüntü kalitesini beğenmiyorum. Hdr de kullandığınız farklı bir ayar var mı? Bir de renk yoğunluğunu 70 in üzerine çıkarınca insan yüzleri sararıyor.

daha oncede yazdim ama fikir vermesi icin tekrar yazayim..ne yaparsaniz yapin HDR yi begenmeyeceksiniz cunku 43mu7000 8 bit bir panel..HDR den maximum verim almak icin 10 bit panel sart..bunuda eger cevrenizde ks8500 yada mu9000 modeine sahip arkadaslariniz var ise deneyimleyebilirisiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Merhaba. 43mu7000 modeli kullanıyorum. Tv nin hdr si var ancak hem netflix ten hdr li film izlerken hem de ps4 pro ile hdr destekli oyun oynarken hangi ayarı yaparsam yapayım görüntü kalitesini beğenmiyorum. Hdr de kullandığınız farklı bir ayar var mı? Bir de renk yoğunluğunu 70 in üzerine çıkarınca insan yüzleri sararıyor.

daha oncede yazdim ama fikir vermesi icin tekrar yazayim..ne yaparsaniz yapin HDR yi begenmeyeceksiniz cunku 43mu7000 8 bit bir panel..HDR den maximum verim almak icin 10 bit panel sart..bunuda eger cevrenizde ks8500 yada mu9000 modeine sahip arkadaslariniz var ise deneyimleyebilirisiniz..

Hdr den Maksimum verim almak için panelin nit değeri ( parlaklık ) çok önemlidir. Mesela QHDR 1500 panel bunun için mükemmel seçim.

• quote:

Orijinalden alıntı: saheemr

quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Hdr den Maksimum verim almak için panelin nit değeri ( parlaklık ) çok önemlidir. Mesela QHDR 1500 panel bunun için mükemmel seçim.

ben daha yuzeysel soyledim hocam zaten o nit degerine 8bit panel ile ulasamazsiniz

• quote:

Tv nin renk ayarlarını yapınca hdr de muazzam bir görüntü elde ettim. Şimdi memnunum görüntüden

Ayarlarınızı paylaşırsanız faydalı olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: saheemr

quote:

Tv nin renk ayarlarını yapınca hdr de muazzam bir görüntü elde ettim. Şimdi memnunum görüntüden

Ayarlarınızı paylaşırsanız faydalı olur..

aynen paylaşırsanız ayarlarınızı bizde denemiş oluruz
  • makta06 M kullanıcısına yanıt
    Bnde samsung kullaniyorum 2017 modellerde renk alani ayarlari diye bir secenek yok

• Merhaba arkadaşlar..Bu akşam artık 55 MU 9000 televizyonu almak için Sakarya da samsung bayisine gittim. Hem 8000 ile 9000 arasındaki farkı satış danışmanından öğreneyim istedim. mu8000 i ayakları yüzünden zaten beğenmiyordum. Satış elemanı bana 9000 ler hatalı çıktı samsung bayilerden topluyor bu yüzden satmıyor dedi.Bir tane de teşhir ürünlerinden mu9000 gösterdi sol alt kösesinde ışık sızması vardı. Bilen bir arkadaş bilgi verebilir mi böyle birşeyin olması mümkün mü?mu9000 çok hoşuma gitti.. Ama içime de şüphe düştü
  • meryembetul54 M kullanıcısına yanıt
    Elinde kapalı kutu MU9000 varmıydı peki, satıcılar ellerinde olmayan ürünü kötülüyor, onu alma bunu al diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: meryembetul54

Merhaba arkadaşlar..Bu akşam artık 55 MU 9000 televizyonu almak için Sakarya da samsung bayisine gittim. Hem 8000 ile 9000 arasındaki farkı satış danışmanından öğreneyim istedim. mu8000 i ayakları yüzünden zaten beğenmiyordum. Satış elemanı bana 9000 ler hatalı çıktı samsung bayilerden topluyor bu yüzden satmıyor dedi.Bir tane de teşhir ürünlerinden mu9000 gösterdi sol alt kösesinde ışık sızması vardı. Bilen bir arkadaş bilgi verebilir mi böyle birşeyin olması mümkün mü?mu9000 çok hoşuma gitti.. Ama içime de şüphe düştü

Samsung un neredeyse tüm LED TV lerinde ışık sızması oluyor. Doğasında var. Bence arkadaş densizlik yapmış. Yok öyle birşey..

• makta06 M kullanıcısına yanıt
    Hocam resmen gazı köklemişsin mübarek. Herşey full

• Teşekkürler bende zaten bu sabah Samsung danışma hattını aradım olayı anlattım bayinin adını aldılar. Mu 9000 en çok sattığımız model hiç bir sıkıntı yok dediler

• Samsung bayiini aradım öyle bir sorun yokmuş. Mu 9000 en çok tutulan ürünlerimizden dediler

• quote:

Teşekkürler bende zaten bu sabah Samsung danışma hattını aradım olayı anlattım bayinin adını aldılar. Mu 9000 en çok sattığımız model hiç bir sıkıntı yok dediler

Koskoca Samsung bayi. Nasıl böyle yanlış birşey yapar anlamış değilim. Elinde yok diye stoktakini satıp pirim alma derdinde idi galiba.

Size şimdiden hayırlı olsun o zaman diyelim

• Şimdi de 55 Q7f ile 55 MU 9000 arasında kaldım..Acaba 1700 fiyat farkı verip QLED panel tipinin en düşük versiyonu olan 7 serisinden alınır mı?Bu teknoloji işleri çok zormuş başım ağrıdı gerçekten..
  • quote:

Şimdi de 55 Q7f ile 55 MU 9000 arasında kaldım..Acaba 1700 fiyat farkı verip QLED panel tipinin en düşük versiyonu olan 7 serisinden alınır mı?Bu teknoloji işleri çok zormuş başım ağrıdı gerçekten..

Almışken yüksek model almanızı öneririm. Sonrasında ah keşke onu alsaydım diyeceksiniz.. SUHD ile QLED arasında renk ve parlaklıkta fark gözle görülür şekilde. QHDR1500 VE Q renk var.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.