Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dragut76 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.993
Cevap
131
Favori
751.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En son kauçuk havuzlu paspas 240 tl civarlarındaydı, orjinal hali bagaj havuzu ile ilgili fiyati hatırlayamadım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubi.lay -- 5 Ocak 2019; 14:39:57 >
  • Neden kaldığınıda anlatsan arkadaşlarada yanlış anlaşılmasın Kubilay bey

@Kubi.lay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin Cann

Arkadaşlar ön konsoldan zırıltı geliyor. Daha önce yaşayan oldu mu ?

Oldu.

forumda biraz geriye gidersen detaylı cevapları bulabilirsin.
  • Engin Cann kullanıcısına yanıt
    Bendede var cok ince tiz bir ses😐

• ucandeve kullanıcısına yanıt
    2016 benzinli alt donanımlar kalmadı sanırım ben mart gibi hb için sormuştum kalmadı demişlerdi...
  • Kubi.lay kullanıcısına yanıt
    Demek ki Otomatik vites almak lazım:))) Ya onun da yan taraftaki plastikleri düşerse:(
  • free men F kullanıcısına yanıt
    Her marka modelde olduğu gibi aslında, benim icin keyif bozucu birşey değildi sabah hemen servise uğradım siparişi verildi :)

Otomatik vites araçtan hoşlanmıyorum, istanbulda'da yaşasam manuel alırdım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubi.lay -- 26 Mayıs 2017; 13:46:10 >
  • Rlink2 canlı trafik bilgisi aktif oldu ( Fotoğraflar arkadaşımın aracına ait )

[url
    =https://hizliresim.com/O0YLDA]
    [/url]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubi.lay -- 27 Mayıs 2017; 21:3:11 >

• nejdeath N kullanıcısına yanıt
    Ben şirket aracım olarak bu rengi tercih ettim. Çok hoş ve asil duruyor.

Kendi aracım dışında da bu rengi hiç görmedim. Karanlıkta siyaha çalıyor.

• sabriaga S kullanıcısına yanıt
    Siparis verdigim sirada canli bir sekilde gormedigim.icin endise ederek titanium gri siparis gecmistim. Onceden gormus olsaydim kesinlikle bu renk secerdim. Hayirlisi artik. Cidden cok guzel olmus. Sedan da cosmo mavi, hb de derin mavi bence en guzel renkler.

• nejdeath N kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Allah hepimize güle güle araçlarımıza binmeyi nasip etsin. Şubat'tan beri bu renk için bekledim. Daha bu hafta alabildim aracı. Ben de başta titanyum gri düşünüyordum. Sonra çok fazla kullanılmayan bir renk olsun dedim. Bunu tercih ettim.
  • Arkadaşlar ben de hafta içi yeni aracıma kavuştum. 1.5 EDC Icon paket aracım intercity'den kiralık. 250 km yol yaptım. İlk izlenimlerim araç Fluence'dan sonra bana Mercedes gibi geldi. Aracın sürüş karakteristiği çok iyi. Büyük bir araç olduğunu kesinlikle hissetmiyorsunuz. Aracın dış ve iç tasarımı çok iyi. Ses yalıtımı kusursuz. Ne yol ne motor sesini doğru dürüst duymuyorsunuz. Renault bu araçla resmen sınıf atlamış. VW ayarında araç yapmışlar. 1-2 tane eleştireceğim nokta var yalnız. Aracın anahtar kartı Fluence'a göre daha kalın ve anahtarlık takmak için bir delik yapmamışlar. Neden bunu düşünememişler anlamadım. Bir de ayakla bagaj açma işi zor. Sensör çoğu zaman algılamıyor ayağınızı. Bu işin püf noktası var mı? Park sensörü de yavaş çalışıyor. Sesli ikazları anında yapamıyor. Ön tamponda park sensörü yok. Bunun haricinde yol tutuşu çok iyi. Direksiyonu oldukça yumuşak. Sürüş modları, ortam aydınlatması, dijital kadran, geri vites kamerası, masaj özelliği çok güzel özellikler. Keşke adaptif hız sabitleyici opsiyon yerine standart özellik olsaydı. Araçta aradığım iki özellikten biri adaptif hız sabitleyici, öbürü ise cam tavan oldu. Bu arada ben araca telefonumu ilk tanıttığımda spotifydaki kitaplığıma R Linkten giriş yapmıştım. Sonra bunu bir türlü beceremedim. Yapabilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Aracı yeni alan arkadaşlar mutlaka lastik basınçlarını kontrol etsin. Önde 34 arkada 31 olması gereken lastik basınçları genelde fabrika çıkışı 41 basılıyor. Bunun sebebi araç satış için uzun süre beklediğinde lastikleri inmesin. Lastikleri olması gereken seviyeye çektiğinizde aracın konforu da bir tık iyileşiyor.

• Kubi.lay kullanıcısına yanıt
    Benim aracta da aktif oldu

• Merhabalar, 1.5 dizel joy paket + görüş paketli megane sedan sahibiyim. Bildiğiniz gibi joy paketlerde kol dayama yok ve vites ve el frenin olduğu kısım, diğer kol dayama olan modellerden farklı. Piyasada bulabileceğim, sadece kol dayama işlemini yapan bir ürün önerebilir misiniz? Yada joy paketlere kol dayama takmanin hiç bir yolu yok mudur?

• El yapımı deri kart kılıfım şahane oldu

• https://chat.whatsapp.com/3lcDp41fw4H8VYJD5a3XBp

Megane 4 e dair tavsiye ve tecrübe paylaşımı amacıyla WhatsApp grubu oluşturuyorum.

Tüm megane 4 kullanıcıları davetlidir.

(boş muhabbet yok, sade ve sadece megane)

• sefa044 S kullanıcısına yanıt
    Halihazırda bir whatsapp grubumuz var zaten bekliyoruz sizide
    https://chat.whatsapp.com/Lb2TX7lVnoG15V20zej7sQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdi5555 -- 28 Mayıs 2017; 17:58:56 >
  • Merhaba arkadaslar. 1.6 megane 2 aracimizdan sonra 1.6 joy megane 4 almayi dusunuyoruz. Yol tutusu, yalitimi, lpg uyumu nasildir?. Simdiden tesekkurler.

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.