Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.993
Cevap
131
Favori
751.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.2 TCE EDC SEDAN icin herhangi bir sanziman yazilim guncelleme geldimi servislere arkadaslar aracim 2017 ocak trafige cikisli 1. ve 2. vites arasinda bir bocalama sanki patinaja dusuyormus gibi bir durum mevcut .klasik edc davranisi bu mudur diger viteslerde devri yuksek tutma disinda bir sorun yok gecilerde ancak 1 -2-1 arasi boyle bir kararsizlik ya da sarsinti gibi bir durum mevcut
  • Arkadaşlar taksici müşterilerim aldığıma pişman etti.

civarda 7 -8 tane ticari subap eritmiş. ortalama km ler 65000-75000

tahmini masraf yetkili servis dışı 1800-2000 tl bilginiz olsun
  • arkadaşlar merhaba;
    icon dizel otm aracı 6 aydır kullanıyorum, 27.000 km yol yaptım.
    kalkışlardaki ağırlıktan başka bir sıkıntım olmadı,

gizli özelikler için linkteki ürünü alacağım,
    https://tr.aliexpress.com/item/Best-Quality-ELM327-HW-V1-5-USB-Add-More-OBD2-OBDII-Protocols-PIC18F25K80-Chip-Diagnostic-Tool/32823628776.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.261.ecd03c009BgEgG

sorularımı cevaplayan olursa sevinirim,
    -ürün doğru mu?
    -açtığım özellikleri yeniden eski haline getirebilirmiyim, şirket aracı olduğundan 3 sene sonra teslimde sıkıntı olsun istemem,
    -cam için rüzgarlık aldınızmı, tavsiyeniz var mı? kromlu düz niken marka arıyorum ama bulamıyorum,
    teşekkürler
    kazasız günler

• Arkadaşlar iyi akşamlar R Link Store'daki bu zorunlu sistem güncellemesini yapan oldu mu.

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkiray

Arkadaşlar taksici müşterilerim aldığıma pişman etti.

civarda 7 -8 tane ticari subap eritmiş. ortalama km ler 65000-75000

tahmini masraf yetkili servis dışı 1800-2000 tl bilginiz olsun
    Ortalama 60.000 kilometrede bu sorunun çıktığını varsayarsak, kaba bir hesapla 10.000 TL yakıttan kar etmiş olunuyor zaten, 2.000 TL de subap için ödeseniz yine de her halükarda 8.000 TL karlısınız.
  • cacodemon C kullanıcısına yanıt
    Aracım manuel, Sizdeki sorunlardan sadece start-stop sonrası araç tekrar çalıştığında r-link'ten gelen müzik sesi aniden yükselip tekrar eski seviyesine dönüyor, yarım saniye kadar ...
    Aracı ilk aldığımda r-link'i güncellemiştim ama bu ses yükselmesine bir çözüm bulamadım, aslında çok önemli bir sorun değil,
  • Shadow Operation S kullanıcısına yanıt
    2008 symboldan sonra 2017 megane, eşekten inip ata binmek gibi birşey olur,
    1.6 atmosferik Bütçenize göre en uygun araç sanırım, Bu araçlar LPG'ye de çok uyumlu, hızda çok gözünüz yoksa ve bütçeniz biraz daha yüksek olsa 90 beygirlik dizeli tavsiye ederdim.
  • bozli B kullanıcısına yanıt
    Gizli özellikler için verdiğiniz linkteki cihazı bilmiyorum, ben de ali expresten almıştım, önceki sayfalarda linkini vermiştim, aldığım tavsiyeye göre en iyisi kablolu olanlarmış,
    eğer Adana civarındaysanız gizli özellikler için yardımcı olabilirim, boşu boşuna kimseye ücret ödemeyin,
    Gizli özellikleri açtıktan sonra tabiki eski haline getirebilirsiniz, bu özellikler araca sonradan eklenen özellikler değil, var olan ancak pasif durumda olan özellikler, siz sadece R-link'te ki bu pasif özellikleri aktif hale getirmiş oluyorsunuz.
    CAm için rüzgarlık tavsiye etmiyorum, daha önceki aracıma almıştım, 3 yıl kadar kullandım, görüntü itibariyle araca sport bir görünüm kazandırıyor ve yağmurlu havalarda camı 2-3 cm kadar açtığınızda aracın içine su gelmesini önlüyor başka da bir cazibesi yok,
    cam için rüzgarlık, hızlanmalarda ses yapıyor, bu yüzden tavsiye etmiyorum.

• free men F kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun,
    Zevkler ve renkler şüphesiz tartışılmaz, eğer bekarsanız hb, yok evli ve çocukulu iseniz kesinlikle sedan, ayrıca Türkiye şartlarında ikinci el için sedan her zaman avantajlıdır.
    Trim sesleri her araçtan gelmiyor, biraz şans biraz da kullanımla ilgili, servislere bi kaç kere gittiğinizde sorun bir şekilde çözülüyor.
  • Kubi.lay kullanıcısına yanıt
    🤗🤗🤗 Hocam her zaman ki gibi megane ve manzara süper

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dragut76 D kullanıcısına yanıt
    9 senedir bir dizel kullanıcısı olarak aslında dizelden şaşmak istemiyorum. Ama hem araba Fiyatlarının uçukluğu hem de mazot fiyatlarının sürekli artması beni bu nedene sürüklüyor. Dediğim gibi hızda gözüm yoktur benim için önemli olan aracın beni üzmemesi. Sizce doğru bir tercih olur mu?

Hocam, kullanıma bağlı, eğer sürekli uzun yol yapıyorsanız tabiki lpg sistemi çok tasarruf sağlar ama aracınızı hep şehir içinde yani çoğunluk sabah işe gidip akşam eve dönecekseniz maalesef lpg tasarruf sağlamaz,

Dizele çok zam geldi, doğrudur ancak motorin benzin kadar uçucu değildir, dizelle benzinin litre fiyatı aynı olsa bile dizel yine de daha ekonomik olur.

Lpg’li araçlarda araç önce benzinle çalışır, belli bir sıcaklığa ulaştıktan sonra lpg’ye geçer bu durumda kısa mesafe sürüşlerde lpg’nin bütçemize hiç bir katkısı olmaz, lpg’de iken aracın yol bilgisayarı randımanlı çalışmaz ayrıca en büyük sorun kapalı otoparklara lpg’li aracınızı almazlar.

Sürekli uzun yol yapıyorsanız Lpg’li araç dizelden daha ekonomik olur, çünkü dizelin de bakım masrafları vs. daha yüksek, ayrıca lpg, nin sessiz çalışması daha konforlu bir sürüş sağlar.

Başta da dediğim gibi, dizel mi yoksa atmosferik 1.6 motora lpg mi, bu sizin kullanımınızla ilgili, şu an araç fiyatları malum fırladı gitti, tabi herkesin kendi bütçesi var ve herkes o bütçeye göre hareket etmek zorunda, 1,6 megane bence şu an atmosferik benzinli alınabilecek en iyi C sınıfı araç,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragut76 -- 3 Haziran 2018; 12:41:38 >

• Fikirleriniz için çok teşekkür ederim. Aslında aracı çok yoğun kullanmayacağım. Genelde bazı günler sağa sola gitmek ya da gezmek için. Şimdiki aracımı 2009 senesinde aldık 45.000 kilometredeydi 9 senede 151.000 oldu ki en fazla bu sene kullandım. Yani senede 10 bin ancak yapıyoruz. Değiştirme amacım da tamamen keyfi. Daha güzel bir araç sürme isteğimden kaynaklanmakta. Bütçeme göre Megane Elentra ve 2014-15 Corolla arasında kaldım. Büyük ihtimal Megane olacak tercihim.

• Otomotiv Distribütörleri Derneği'nin (ODD) verilerine göre Türkiye Otomotiv pazarında

2018'in en çok satan otomobili(ilk 4 ay)

En çok satan otomobil modeli Megane: 12572 adet

https://www.google.com.tr/amp/s/www.ntv.com.tr/amp/galeri/otomobil/2018in-en-cok-satan-otomobilleri-hangi-otomobil-markasi-kac-adet-satti,CU-PiEJqf0Sz3HlICxUq9w

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragut76 -- 4 Haziran 2018; 22:58:50 >

çok teşekkürler,
    rüzgarlık konusunda tavsiyenize uyacağım.
    İstanbuldayım, önceki paylaşımı bulup bakacağım,
    çok teşekkürler
    herkese keyifli kazasız sürüşler.
    Hocam ben adanadayım müsaitsen yarın akşam benim araca el atalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: arda2007

Hocam ben adanadayım müsaitsen yarın akşam benim araca el atalım.
    Hocam, hafta sonu kısmetse orada olurum,
    Cumartesi ya da Pazar günü tüm özellikleri açarız, PM'den cep numaramı gönderiyorum,
    Tamam hocam teşekkürler ben de hafta sonu adanadayım.Telefonlaşırız.

• 1.6 joy paket araç var. İlk kalkışta ani kalkmak isteyip gaza ne kadar basarsam basayım devir 3500ü geçmiyor. Sizde de öyle mi? (Kalktıktan sonra sıkıntı yok)
    Merhaba,

Bende 1.2 tce Manuel 2017 Hb kasa megane var. İlk etapta düşük cc motordan korkuyor olsam da dizelden inip bu araca sahip olduğumdan bu yana yaklaşık 6 ay geçti. 1.6 atmosferik motor yerine tavsiyem 1.2 tce motor seçeneği olacaktır. Yakıt tüketimi ve performans olarak üzmüyor hemde sizin gibi kullanım km si düşük ise LPG ye ihtiyaç duymayacağınızı garanti ederim. Aracım şuan için şehir içi ekonomik kullanımda 6.2lt nor al kullanımda 7lt tüketimi var. Uzun yolda 100km sabit hız kullanımın da 5.4lt tüketimi var. Bir keresinde ekonomiyi abartıp 80km hız ile uzun yolda 120km mesafede deneme yaptım yakıt değeri 4.6 lt ye düştü. Tavsiyem 1.2 motoru da seçenek arasına almanız.

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.