Şimdi Ara

2017 OKUL PUANI HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar forumda araştırdım fakat bulamadım konu açmak zorunda kaldım.
    2005 yılında liseden mezun oldum. Önümüzdeki yıl tekrar sınava gireceğim hedefim İnşaat Mühendisliği.
    Şimdiye kadar iki bölüm bitirdim biri önlisans diğeri lisans ayrıca açık öğretim bir lisans daha okuyorum şuan.
    Merak ettiğim esas konu benim okul puanım nasıl hesaplanacak şimdi benden liseden mezun olduktan sonra 40 kere sistem değişti. Ayrıca daha önce iki kez mezun olduğun için okul artık sana puan vermez dediler ne kadar doğru interneti araştırdım tatmin edici bilgilere ulaşamadım. Bilgi sahibi arkadaşlar beni aydınlatın lütfen.

• hocam suan okuduğun lisansa 2016'da yerleştiysen okul puanının yarısı gelir, daha önce yerlestiysen tamamı gelir. iki üniversite bitirmenle alakası yok okul puanının. üç üniversite bitirip lys'de tr 1. olan bi abimiz vardı forumda geçtiğimiz yaz.

büyük ihtimal 5lik not sistemiyle mezun oldun. onu 100lük sisteme çevirip yüzde 60ını alırsan eklenecek puanı bulursun üç aşağı beş yukarı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hatta mention atıyorum. ona sorabilirsin aklına takılan soruları.

• tavernac1 kullanıcısına yanıt
    bende seninle aynı durumda sayılırım,okul puanı 2016da yerleşmediysen kırılmaz,benim diploma notu 3,08 ygs-lys yerleştirmede 40,8 puan geliyor,aobp 100lük sistemde 68 gibi oluyor yani,bende bu yıl inş mühendisliği düşünüyorum.yine bir sorun olursa pmden yaz kardeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ifç027 -- 26 Ekim 2016; 9:43:40 >
  • ifç027 İ kullanıcısına yanıt
    Tesadüf ben de inşaat mühendisliği düşünüyorum liseden kaç mezunusunuz.

• tavernac1 kullanıcısına yanıt
    2003,dokuz eylül inş müh istiyorum orayı düşünürsen beraber okuruz kardeş :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ifç027 İ kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım inş

• abi valla helal olsun çerez gibi üni okumuşsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.