Şimdi Ara

2017 LG UJ651V - UJ630V KULLANICILARI (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
24
Favori
105.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen hocam 1 saat önce verdim siparişi Teknosa.comdan inşallah sorunsuz alırız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi tv alacaklara tavsiyem. .

İzleme acıları genişse samsung tavsiye etmem.

LG tavsiye ederim. .

Sebebi ise samsung KU ve Mu modelinden bahsediyorum 30 derecelik açıdan baktığınızda bile renk kaybı oluyor. .

LG ıps ekran olduğu için renk kaybı yok. .

Bende Ku7000 ve Lg uj630 modelleri var ikisinin performansını değerlendirecek olursam lg biraz daha önde. .Samsung hdr si hikaye. .LG ye taktığim Hdr görüntüyü mükemmel gösteriyor. Zaten sağ üste HDR diye yazıyor. .

LG 630 ;651 ve701 arasında hiçbir fark yok boşuna fazla para vermeyin ..

630 da banding sorunu v.b. yok. .

Tv ye karanlık diyenler olmuş. .Tam aksine ayarları iyi yaparsanız görüntünün tadına doyamazsiniz. .

Alacak olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. .

Birde tv.heryerden alınmaz. ..anlayana. ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rowsort 33 R kullanıcısına yanıt
    bu yazanları okuyupta tv seçimi yapanın vay haline...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serinkan

bir de AN-MR600 modeli var. fiyatı daha uygun internette. işimi görür mü acaba?

benim öğrendiğim bilgi şu yöndeydi,an-mr650 2017 modellerle çalışıyor.Satış olarak yetkili servislerde satıldığını duymuştum..
    Çalışacağını sanmıyorum lg her sene yeni televizyonlarına özel kumanda da üreten bir firma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedican

701 ile 651 arasındaki tek fark sihirli kumanda ve ayak mı?

teknosa da yazanlar şu şekilde..
    Ayak,sihirli kumanda,harman kardon kolonları,ultra parlaklık,led yerel karartma,sihirli ses ayarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

bu yazanları okuyupta tv seçimi yapanın vay haline...

hocam led yerel karartma bu uj serisinde ne gibi artı verir.
    daha önce ki mesajlarınızı okudum bu konularda bilginiz var,malum lg siyahlarda samsunga göre daha başarısız.
    bu özellik ile film gibi karanlık görüntülerde açığını kapatır mı?
  • malesef hocam siyah performansının kötü olma sebebi panelle alakalı yerel karartma olsa bile iş görmez o yüzden
  • yahya90 Y kullanıcısına yanıt
    Ben haftada en az 1 film izliyorum sadece bazı sitelerde veriyor o hatayı. Film izlemeye çalıştığınız siteyi değiştirmenizi tavsiye ederim. Sorunsuz izleyebilirsiniz

• rowsort 33 R kullanıcısına yanıt
    630'da banding yok mu? Bende yok desen anlarım da piyasada %90 banding çıkan bir modele banding yok demek insanları kandırmaktan başka bir şey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spingbeng -- 7 Ekim 2017; 13:58:9 >
  • Spingbeng S kullanıcısına yanıt
    Evet bende yok ama geneli sorunsuz. ..

Arkadaşı eleştirirken sizin yazdığınız doğrumu olmuş acaba? Çevremdeki birçok kişiye bu tv yi aldırdım herkes çok memnun ve banding gibi sorunlar yaşamadılar. Bana göre de %90 sorunsuz bir tv.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniceri87

Arkadaşı eleştirirken sizin yazdığınız doğrumu olmuş acaba? Çevremdeki birçok kişiye bu tv yi aldırdım herkes çok memnun ve banding gibi sorunlar yaşamadılar. Bana göre de %90 sorunsuz bir tv.

2017 LG UJ651V - UJ630V KULLANICILARI

• yeniceri87 kullanıcısına yanıt
    Tanıdığım 4-5 kişide bu sorun var. Acaba sadece bu modelden değil mi diye gittiğim ps cafelerdeki 55-60 inchlik başka model tv leri kontrol ettim onlarda da vardı. Alıcı olarak gitmeyip lg nin bayilerine flashla kontrol etmeye gitmiştim. Kontrol ettiğim başka 1-2 tv de de gördüm. Lg nin genelinde bu sorun var. Bende çıktı diye demiyorum ama bu 630 da ve genel olarak lg tv lerde banding sorunu mevcut

• Ben TV'den memnunum ama şöyle bir sıkıntı oldu bir kaç seferdir; ekranın alt tarafında beyaz kalın bir çizgi oluyor bir saniye sürmeden geçiyor son bir iki gündür oldu aslında.

Bu sorunla karşılaşan var mı başka?

• Dahili uydu alicisiyla hdmi bagladimiz farkli bir receiver goruntu kalite farki oluyor mu? Tivibu digiturk alsak daha mi iyi görüntü kalitesi yakalariz?

• bu modellerle lg uj750v modeli arasında önemli bir fark var mı ? 65 inç için düşnüyorum.
    hangisini almalıyım sizce?

65 inç kullanan arkadaşlar memnun mu ?
  • nerovatio kullanıcısına yanıt
    Bende şuan digitürk var. Maç kanalları hd diyor fakat bence 480p. Hdmi girişlerini denedim fakat yayından galiba görüntü kalitesi.

Digiturk yayını turksat uzerinden aldigin icin sadece birinci kanalda hd kalitesiyle mac seyredebilirsin.

• selamlar,

ben de 60uj630v alarak aranıza katıldım. az bi banding var ama kafaya takmayın, önceki philips tecrübemde bandingin zamanla geçtiğini gördüm. ki o da 2014 yılı 9 serisiydi.

lgye gelince philipsin androidinden sonra webos rahat ve hızlı geldi. panelin renkleri hdr falan süper, ama siyahlar pek iyi değil, kumandası çok ufak, tuşlar yakın, ses kısayım diye netflixi açıyorum, daha alışamadım. biraz da kalın ama dert değil, usb 3.0 var sanırım. plex yükleyerek pcnizi media server yapabilirsiniz çok kullanışlı, spotify yok.

3500e mal olduğu düşünülürse parasını in üzerine not aldı benden. tavsiye ederim.

bu arada akıllı kumanda modeli an-mr650A. “A” ya dikkat. servis 150 tl ye satıyor.

• Az önce 43UJ635V aldım 2237tl Kampanya var 3000'den 2237'e inmiş
    https://www.istanbulbilisim.com.tr/lg-43uj635v-led-televizyon-fiyati,251361.html
    umarım herhangi bir sorunla karşılaşmam geldıgınde urunle ılgılı resım ve vıdeo paylasırım.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.