Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sascha35

Hayırlısı olsun

Nereden aldınız acaba?

Alıntıları Göster
    Eyvallah kardeşim, Teknosa'dan aldım.
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    Ne gibi bir sıkıntı yaşıyorsunuz. Ben Turksat kullanıyorum. Otomatik ayarlama kısmında , uyduyu seçip, devam ediyorsunuz. Sonunda Başlat seçeneği geliyor ve arama yapıyor.
    iki anten girişi varsa seceneklerden TEK anteni seçin.TV sinyal bulmuyorsa diğer anten girişine takın.

• Yaklaşık bir hafta önce aldığım teşir ürünü oled LG 55c7.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gedikenan G kullanıcısına yanıt
    Teşhir den oled mi alınır hocam ya Hemen servisi çağırın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gedikenan G kullanıcısına yanıt
    Faturada vs teşhir yazıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basiret bağlanmış napalım :) faturada da yzıyor bakalım servisi çağıracağım.

• TimFx kullanıcısına yanıt
    Bir cok tv ye basitce anten kablosu baglayip isimi hallettim , bu tv de de o otomatik secenekten tut herseyi denedim , kanallar dusmuyor

sinyal sorunu sandim , ama bir kac denememde 30-40 kanal yukledi , gayet netti ve sinyal de yuksek , anten sistemimle ilgili bir ayar mi girmem gerekiyor acaba , cunku ayni kablo ile rahatlikla her tv ya da set top box tan yayin alabiliyorum
  • Arkadaşlar indirdiğim 4k hdr filmleri 3.5" hdd'ye yükleyerek harici hdd kutusuna bağlayarak izliyorum.
    Görüntü kalitesi acısından kayıplar olurmu ?
    Usb 3.0 hdd'ye yüklesem görüntü ve ses kalitesi bakımından fark olurmu ?
    Bilgisi olan varmı acaba.
  • Hocalar 4K çözünürlüğe sahip +18 içerik nereden bulabilirim. bileniniz lütfen PM atsın.
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    Hiç bir sıkıntı yok, otomatik kurulum yapıyor, trt 4 mükemmel,

kurulum sonrası kanalları kendi istediğin sıraya sokmak istersen eğer tam otomatik kurulum yapma,
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahir1970

Hocalar 4K çözünürlüğe sahip +18 içerik nereden bulabilirim. bileniniz lütfen PM atsın.
    Adam bir de detay istiyor. Öyle 1080p, 720p falan kesmez :D
    Hocam 3d-4k hatta dolby atmos'lular var. Böyle ensende hissediyorsun sesi of of. Ama söylemem kıvran dur
  • arkadaşlar lg sk5 soundbar şuan 799 tl. bu tv için gerçekten fark yaratırmı bu ses sistemi? ve bu fiyat iyimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

arkadaşlar lg sk5 soundbar şuan 799 tl. bu tv için gerçekten fark yaratırmı bu ses sistemi? ve bu fiyat iyimi
    hocam ben samsung m550 soundbar aldım ve anladım ki TV nin sesi çok kötüymüş. söylediğiniz soundbar hakkında fikrim yok ama soundbar TV de film izleme keyfini katlıyor ki sanırım soundbar satmak için hoparlörü bu kadar zayıf yapmışlar.

• Bugün 65b7v yi kurmaya geldiler tam kutudan çıkartırken diğer arkadaşı tele konuşmaya başladı tv elinden bi kaydı nerdeyse düşürüyorlardı kafayı yedirteceklerdi bana neyse monte ettiler duvara açtık digiturk sıkıntı çıkardı kanal açamadım tv nin her tarafına baktım sıkıntı yok ölü piksel baktım 1 tane var sadece oda beyazda görünüyor her tv de mutlaka 1 kaç tane çıkıyor artık en köşede olduğu için konu görmezden gelicem vertical banding dikey gölgelenme sıfıra yakın muhteşem tv ye aşık oldum sıkıntı çıkmazsa ileride 10 sene kullanırım inşallah.alacaklar gözü kapalı alsin ev sinemaya donuyor resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: cCcKurtbeycCc

Bugün 65b7v yi kurmaya geldiler tam kutudan çıkartırken diğer arkadaşı tele konuşmaya başladı tv elinden bi kaydı nerdeyse düşürüyorlardı kafayı yedirteceklerdi bana neyse monte ettiler duvara açtık digiturk sıkıntı çıkardı kanal açamadım tv nin her tarafına baktım sıkıntı yok ölü piksel baktım 1 tane var sadece oda beyazda görünüyor her tv de mutlaka 1 kaç tane çıkıyor artık en köşede olduğu için konu görmezden gelicem vertical banding dikey gölgelenme sıfıra yakın muhteşem tv ye aşık oldum sıkıntı çıkmazsa ileride 10 sene kullanırım inşallah.alacaklar gözü kapalı alsin ev sinemaya donuyor resmen
    Ben olsaydım ölü pikseli kabul etmezdim . Sonuçta sıfır urun

• 1 Tane ölü piksel dağılma yaparmı panelde??
  • SonKatip kullanıcısına yanıt
    Iste sizde yok da bende var , o kadar basit bir seyi otomatik kurulumla halletmeyi biliyorum

Fakat kanallari bulmuyor , video cekip gonderirim gerekirse

3 uydu anteni apartmanin catisinin orada bir kutuya giriyor , o kutu da her daireye 5 adet olmak uzere yaklasik 80-90 kablo ile dairelere ulasiyor

Lnb Anahtarlama veya tanitim kanali marifetiyle yapma noktasinda problem yasiyorum sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ezel99

1 Tane ölü piksel dağılma yaparmı panelde??
    Foto atarmısınız, yapmaz bazen büyüyebiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

Ben olsaydım ölü pikseli kabul etmezdim . Sonuçta sıfır urun

Alıntıları Göster
    sıfır hata ürün 1 ölü piksel için gönderirsem diğer gelende adım kadar eminim yine 1 tane ölü piksel çıkacak üzerinede başka noktalarından vuruk kırık çizikler çıkabilir o zaman kafayı yerim, 1 ölü piksel için 5 tane tw değiştim her gelende daha fazla sorun çıktı artık tövbe 1 piksel için göndermem tv'siz takıldım 4 aydır yine aynı olayları yaşarsam hayatımdan tv'yi çıkartırım.

• Arkadaşlar maçlarda topun flu gözüküp kaybolmasını nasıl engellerim tek sorunum o kaldı bir ayar ile düzeltebiliyorduk unuttum.
  • 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.