Şimdi Ara

2017 Honda Civic hatchback artık resmi (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.298
Cevap
16
Favori
100.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haacar

Eğer hb de sensing varsa bence tercih sebebi olur. sonuçta rs dediğimiz model executive donanımlı araca body kit takılmış gibi birşey olacak ve uçuk fiyatlar isteyecekler.

Ayrıca hb de sedan modele göre eksi bir durum yok bir tek bagajı 478 litre. bizim fb7 lere bakarsak 38 litre daha fazla yani.

Eksisi yok artisi var,iscilik,yalitim,yol tutus..🖒

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Öyle de diger yeni sedan konusunda aylardır kotuluyorlar gerci hep aynı tipler kotuleyenler.
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız eski kasalarda durum böyleydi çünkü iki kasanın tasarımları ve kullanılan materyaller farklıydı. ancak bu yeni kasada işçilik, yalıtım ve yol tutuş aynı olabilir. çünkü artık sedan ve hb kasalar aynı dış ve iç tasarıma sahip (tabi c stünu sonrası hariç). dolayısıyla aynı tasarım materyalleri kullanılıyor. bence hb için aynı materyalin daha kalitelisini, sedan için daha kalitesizini üretmezler gibi.
  • haacar kullanıcısına yanıt
    Sedan Turkiye- Hb Ingiltere uretimi..

Hb avrupa odakli bir arac, yani C segment Hb rakiplerinden oturu iscilik olarak sedandan daha iyi olmak zorunda..

Ayni platform da uretilmiyor arac farkli ulkeler de uretiliyor..

Kullanilan malzeme de fark olacagi kanaatindeyim..Yalitim-iscilik ve yol tutus uzerine..

Su an ki guncel Hb iscilik olarak Golf ile kafa kafaya yarisir..Aciklamalar da ustune koymuslar yeni kasa da ve iscilik artirilmis..Bu demektir ki her haliyle Sedan'dan daha kaliteli olacagi %99 kesin gibi..

• haacar kullanıcısına yanıt
    En sevdigim anlatim tarzi ile. Cvt iyidir iyi.

https://www.youtube.com/watch?v=2OMqmpjOHWM&index=1&list=LLqIk5z0AWGcQzZ-D3FV1yRQ
  • gelmiş geçmiş en tipsiz hb civic kasası olabilir bu araç. Canlıda görmek lazım tabii ama fotoğraflar hiç umut vadetmiyor.

1.5 turbo manuel gelirse honda eski şatafatlı günlerine dönebilir. 1.5 turboyu manuel getirmeyip cvt'yi dayarlarsa yüzyılın saçmalığı olur.
  • BenGiDeR B kullanıcısına yanıt
    Bize göre ise gayet güzel efsane geri dönecek gibi görünüyor 1.5 cc zaten turbo olacak Cvt ile gelmesi sıkıntı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenGiDeR

gelmiş geçmiş en tipsiz hb civic kasası olabilir bu araç. Canlıda görmek lazım tabii ama fotoğraflar hiç umut vadetmiyor.

1.5 turbo manuel gelirse honda eski şatafatlı günlerine dönebilir. 1.5 turboyu manuel getirmeyip cvt'yi dayarlarsa yüzyılın saçmalığı olur.

bence gayet güzel olmuş kasa ama 1.5 motor büyük ihtimal gelmeyecek...
  • Flo_Rida F kullanıcısına yanıt
    Son söyletiler geleceği yönünde.
    1.5 turbo motor, 182 PS ile gelecek, Sedan gibi. Bence cok yakisir! Yeni kasayi da cok begendim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetinOztok

1.5 turbo motor, 182 PS ile gelecek, Sedan gibi. Bence cok yakisir! Yeni kasayi da cok begendim...

hocam düz vites hakkında bilgi var mı? 1.5 sport model düz vites gelirse süper olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flo_Rida

quote:

gelmiş geçmiş en tipsiz hb civic kasası olabilir bu araç. Canlıda görmek lazım tabii ama fotoğraflar hiç umut vadetmiyor.

Dostum bayi söyledi 1,5 motorla gelecek!
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurKayra

quote:

Orijinalden alıntı: Flo_Rida

quote:

Dostum bayi söyledi 1,5 motorla gelecek!

Peki düz vites konusunda bilgi var mı??

Bu bilgileri hangi bayiden aldınız? Ankarada sorduklarım (efe ve bor) detaylı bilgimiz yok dedi. Hatta aracın 2017 ikinci yarısından sonra geleceğini söylediler.

hondatr Merhaba @ayakkabikolikcom Civic Hatchback modelimize ait çalışmalar, Mart ayında satışta olacak şekilde devam etmektedir. Bilgilerinize sunarız.

Bu Honda TR ' nin resmi aciklamasi bayiye sormanıza gerek yok özetle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetinOztok

hondatr Merhaba @attila_khann RS modeli ile ilgili çalışmalar Şubat ayı sonunda satışta olacak şekilde devam etmektedir. Bilgilerinize sunarız.

RS de geliyor şimdi premium hissi veren 250 binlik avrupa araçlari düşünsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

hondatr Merhaba @ayakkabikolikcom Civic Hatchback modelimize ait çalışmalar, Mart ayında satışta olacak şekilde devam etmektedir. Bilgilerinize sunarız.

Bu Honda TR ' nin resmi aciklamasi bayiye sormanıza gerek yok özetle.

Teşekkürler hocam. ankaradaki bayilere sormaya gidiyorum, o yok bu var bunu al havasındalar adeta. Hatta cr-v satmaya uğraşıyolar onun yerine. Güler misin ağlar mısın???
    hondaprojason H kullanıcısına yanıt
    Bayilerde sattigi araca hakim bir ST bulman cok zor onlar bos zamanlarinda seker patlatiyorlar yeni model araclar gelmis biraz bilgi edineyim derdinde degiller biz bu araci 1 senedir takip ediyoruz.
  • Bakalım zenginler mi "apaçi" leşecek apaçiler mi zengin olacak

• renkler ve zevkler tartışılmaz tabi ama ben hiç beğenmedim tasarımını. HB'den çok liftback gibi duruyor ve hatları çok karmaşık.

1.5 motor turbo, manuel gelmesi lazım. Gelirse gerçekten güzel iş yapar. Spor araba isteyen birçok kişinin listesine 1 numaradan girer.

Sadece CVT gelirse asrın hatası olur. Bu motoru alacaklar olanların çoğu, hothatch almak isteyipte 2.0 motor vergisi yüzünden almayan veya alamayanlar. Bu kesimede CVT şanzıman gibi sportiflikten son derece uzak bir şanzımanı satamazsınız. Bakın yeni Type-R için de CVT dedikodusu döndü ama Honda, böyle bir aracı ancak manuel şanzımanla düşünebilirdik deyip noktayı koydu.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.