Şimdi Ara

2017 GOLF RENK SEÇİMİ VE KOLTUK RENGİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
4.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, golf araç almaya karar verdim fakat dış renk ve koltuk rengi konusunda kararsızım, Araç sunrooflu olacak.

Dış renk ; Beyaz veya Tungsten Gri seçeneklerim var. Bayilerde bu araçlar var genelde. Birde indiyum grisi.

2017 GOLF RENK SEÇİMİ VE KOLTUK RENGİ2017 GOLF RENK SEÇİMİ VE KOLTUK RENGİ

İç mekan bej renk veya siyah renk. Bej renk hayalim fakat açık renk arabada nasıl durur, ve kirlenmesi kolay olduğu söyleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HY Gaming -- 10 Kasım 2017; 22:49:36 >

• Benim tercihim. beyaz + bej Aynı renklere sahip bir golfümüz var. İçinin açık renk olması ferah bir ortam yaratıyor.
  • Göttingenli Ethem kullanıcısına yanıt
    Evet sunroof ve bej koltuk on numara oluyor, pederde passat var iç döşemesi beyaza yakın bi renk on numara duruyor. Fakat yeni araç henüz kirleniyormu bilmiyorum, ilerde nolur o mesele.
  • Madem golf alacaksınız rengine sunroofuna çok takılmadan yarın n11den almaya çalışın bence. İndirime rağmen kazık fiyatı var, normal fiyatını düşünemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıcı tasarımına rağmen şu renk fena değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: TermeLee

Evet sunroof ve bej koltuk on numara oluyor, pederde passat var iç döşemesi beyaza yakın bi renk on numara duruyor. Fakat yeni araç henüz kirleniyormu bilmiyorum, ilerde nolur o mesele.

Bej koltuk tabii ki kiri belli ediyor ama dün aldım bugün simsiyah oldu diye bir şey yok. Bizim Golf şubatta 4. yılını dolduracak koltukların kirden karardığını söyleyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Madem golf alacaksınız rengine sunroofuna çok takılmadan yarın n11den almaya çalışın bence. İndirime rağmen kazık fiyatı var, normal fiyatını düşünemiyorum.

Hocam 12 sinde param olacak 1 günle kaçırıyorum, peşin istemeleri problem. Liste fiyatlarından 15 bin tl düşüyorlar araçlarda. Rakiplerinden aşırı uçurumlar yok fiyat olarak 10-15 bin fazladır oda değer benim için.
  • Göttingenli Ethem kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim..
  • Turnerik Sarı + siyah iç mekan

Atlantik mavi + bej iç mekan

• Ben dış renk olarak en alttaki açık metalik griyi beğeniyorum. İç döşeme de açık renk bej tonları güzel duruyor şahsi görüşüm. Beyaz arabalar nedense hep şirket arabasını anımsatıyor bana. Paylaştığın resimlerdeki renklerden seçimim bu arada açık gri olan. Ben kendi şahsıma atlantik mavi alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am I Evil ? -- 10 Kasım 2017; 23:8:38 >
  • Fakir değilsen bej al. Fakir ve çocukların fazlaysa icini siyah al.

Tecrübe sabit.

• Am I Evil ? kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bugün tem otoyolunda bi inceledim karşı şeritten geçen araçları %65 beyaz %30 siyah-gri %5 diğer renkler şeklindeydi.
  • erkmenson kullanıcısına yanıt
    Hahaha güzel yorummuş orta seviye yeni evelenecek bir şahsiyetim, bu tanıma bej giriyor galiba.
  • Tercihim tungsten gri+bej koltuk olurdu Bej koltuklar arabayı gerçekten çok şık gösteriyor. Ben çocuklardan dolayı koyu renk koltuk tercih etmiştim ama sonuçta rahatsız edecek kadar kirlense bile oto yıkamacılara en çok 150-200 tl.ye temizletilir. İnşallah bir dahaki aracımı kesinlikle bej renginde tercih edeceğim

• Yeni sarımsı renk gerçekten inanılmaz güzel ama baya radikal bir karar olur. Ben fümeye yakın olan griyi seçerdim. İç renk olarak bej olsun. Gerçekten uzun yıllar severek kullanacağınız bir aracınız olur. Güle güle kullanın şimdiden.
  • Tungsten+bej

• Benim golf 7im vardı dışı tungten gri içi bej olandan çık güzel bi kombinasyon aracın içinin bej olması çok kaliteli ve ferah gösteriyor.Bu arada golf 7yi içini bej olarak almanızı tavsiye ederim kolçak dirsekliği ve kol dayama deriden oluyor ve daha kaliteli bir hava oluşuyor.Kapalı renk iç döşemelerde dirsek kolçakları ve kol dayama malesef kumaş ve kumaş daha çabuk kirlenşyor leke oluyor deriyi sil mis gibi tertermiz Naçize görüşüm bu yönde umarım işinize yarar

• Golfe gri eyi gider

• Teşekkürler arkadaşlar ben de tungsten bej ikilisini alacağım inşallah teşekkürler herkese .

• Tungsten+ Shetland kum beji aracı sattık, tungsten+ siyah araca geçtik; iç mekan ciddi bunaltıcı oluyor, o genişlik algısı çok kayboluyor. Mutlaka bej öneririm, eski araçlarda tavan da bejdi, şimdiki shetland döşemede tavan siyah geliyor onu da göz önünde bulundurun derim, tabi ben yine de bej tercih ederim. Dış renk konusunda tungsten en iyilerden, badana boyası rengi araç her yanda var önermem. İndiyum grisi de iyi fakat tungsten kir göstermeme konusunda çok memnun edici, indiyum kir ve çizikte biraz can sıkıcı olabilir. Tabi dış taraf r-line olacaksa tungsten seçilemiyor, o durumda indiyum öneririm, ki r-line ile hakikaten çok hoş duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.