Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.964
Cevap
133
Favori
252.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spacemonkey

Bu sene tatil icin bodruma gitmeyi dusunurz.

Aradigim ozellikler denize sifir ve denizinin cok guzel olmasi. 1 yasinda oglumuz var. Bu nedenle tatili denizde gecirecegiz 😀

Ikinci olarak minimun hersey dahil olmali.

Bu yil biraz borca girdim bu nedenle butcem cok degil. 2 kisi gecelik 400 civari otel ariyorum. Ustune cikmak istemedigim icin tecrubeli arkadaslarin tavsiyesini rica ediyorum.

Toplamda 5 yada 6 gun kalacagim.

Hanim, isis charm beach'i begenmis ama yorumlar pek ic acici gelmedi. 😣

Yokmu bodrum hakkinda bilgisi olan arkadaslar???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dendesox D kullanıcısına yanıt
    Hocam rubi'de kalırsanız kara tarafı oda almayın sakın, direk sahil yoluna baktığından sabaha kadar araç sesinden uyunmuyor... açıldığı sene kalmıştım o zaman eksikleri vardı otel lüks ama benim pek hoşuma gitmemişti ancak geçen sürede eksikler hallolmuştur diye tahmin ediyorum....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 otel belirledik. Bari burada biraz yorum alayim.

Bodrum charm beach

Bodrum imperial

Bu iki otel hakkinda bilgisi olan yazabilirmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ana mesaja da yazdim konu sahibi olarak..Firsat midir bilemeyecegim ancak bu 2 rixos oteli cidden cok ucuz su an..

edit 27 mart ; Arkadaslar ufak bir kacamak yapmak icin otellere bakarken ilginc bir sekilde rixos un 2 kemer otelinin fiyatlarinin ciddi indirime girdigini gordum;ancak sadece belirli bir zaman icin..

Rixos beldibi ; 07.04.2017 - 27.04.2017 /Ultra Her Sey Dahil
    1 Yetişkin : 202,5 TL
    2 Yetişkin : 168,75 TL

https://www.etstur.com/Rixos-Beldibi/Fiyat-Tablosu

Rixos Sungate Hotel
    07.04.2017 - 19.04.2017 /Ultra Her Sey Dahil
    1 Yetişkin : 324,56 TL
    2 Yetişkin : 216,37 TL

https://www.etstur.com/Rixos-Sungate-Hotel/Fiyat-Tablosu

1 ay sonra bu oteller 2.5 katina cikarken bu tarih araliklarinda cidden cok ucuz geldi ve aldim..gunluk 168 tl ye inanin orda yediginiz yemegi bile yiyemezsiniz disarida..

• Arkadaşlar nisan 20 sonrası 4-5 gece için 2 kişi+5 yaş çocuk nereyi onerirsiniz.en uygun.hangi sitede daha uygun su an.kart,indirim kampanyası falam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimasalida

quote:

Orijinalden alıntı: dendesox

Çok sağolun, güzel bilgiler paylaşmışsınız. Benimde kafamda sizin anlattıklarınıza benzer düşünceler oluşmuştu yorumları okuduğumda. Ben her sene tatil yapma şansına sahip değilim işimden dolayı. Bu nedenden dolayı hata yapmak istemiyorum ve anladığım kadarıyla bu otel pişman etmeyecek gibi görünüyor. Ama size şöyle sorsam, biraz daha vereyim ama arkama bakmayayım desem bana hangi oteli önerirsiniz. Yine 4 gece, yine antalya bölgesi olmak kaydıyla. (belek şart değil) Mesela rubi platinum var baktıklarım arasında, sanki daha kaliteli gibi, fiyatı 2941 lira.

Hocam bende mayıs bası 4 gece için bakınıyordum cokta uygun fiyat verdiler gorkemnalbant hocam baya güzel anlattı banada otelı mayıs bası 800 tl gibi bir rakam 2 yetişkin birde kucuk cocuk olunca bende göZü kararttım aldım ets den sonucta bu işler ne kadar ekmek o kadar kofte bana kalırsa sizin bahsettiğiniz diğer otel rubi platinium a gelince sahibi inanılmaz titiz bir insan kayserili diye biliyorum ve bu otelede yansımış yemekler lezzetli temizlik oldukça iyiydi ancak ben sadece lokasyon yuzunden bile crystal i seçerdim bana göre belek alanyaya kıyasla daha sıcak daha pozitif geliyor ancak son karar sizin mayıs basında gidip dönünce yorumlarımı yazacağım burdan

Hocam mrb ,otelin linkini atar mısın.bende bi bakim

• quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

quote:

Orijinalden alıntı: ultimasalida

quote:

Orijinalden alıntı: dendesox

Çok sağolun, güzel bilgiler paylaşmışsınız. Benimde kafamda sizin anlattıklarınıza benzer düşünceler oluşmuştu yorumları okuduğumda. Ben her sene tatil yapma şansına sahip değilim işimden dolayı. Bu nedenden dolayı hata yapmak istemiyorum ve anladığım kadarıyla bu otel pişman etmeyecek gibi görünüyor. Ama size şöyle sorsam, biraz daha vereyim ama arkama bakmayayım desem bana hangi oteli önerirsiniz. Yine 4 gece, yine antalya bölgesi olmak kaydıyla. (belek şart değil) Mesela rubi platinum var baktıklarım arasında, sanki daha kaliteli gibi, fiyatı 2941 lira.

Hocam bende mayıs bası 4 gece için bakınıyordum cokta uygun fiyat verdiler gorkemnalbant hocam baya güzel anlattı banada otelı mayıs bası 800 tl gibi bir rakam 2 yetişkin birde kucuk cocuk olunca bende göZü kararttım aldım ets den sonucta bu işler ne kadar ekmek o kadar kofte bana kalırsa sizin bahsettiğiniz diğer otel rubi platinium a gelince sahibi inanılmaz titiz bir insan kayserili diye biliyorum ve bu otelede yansımış yemekler lezzetli temizlik oldukça iyiydi ancak ben sadece lokasyon yuzunden bile crystal i seçerdim bana göre belek alanyaya kıyasla daha sıcak daha pozitif geliyor ancak son karar sizin mayıs basında gidip dönünce yorumlarımı yazacağım burdan

Hocam mrb ,otelin linkini atar mısın.bende bi bakim

https://www.etstur.com/Crystal-Tat-Beach-Golf-Resort-Spa

Bak hocam fiyatları oldukça uygun

• özgüç55 Ö kullanıcısına yanıt
    uyarı için sağolun hocam, rubiden vazgeçtim aslında. Belek daha iyi diyor arkadaşlar, bende kaya belek olarak düşüncemi değiştirdim.
  • mayısta belek tarafında tatile giden hava muhalefeti nedeniyle hüsrana uğrayabilir
  • Gecen sene 19 mayista antalya cok soguktu ben sahsen mayista alanyayi tercih ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

Arkadaşlar nisan 20 sonrası 4-5 gece için 2 kişi+5 yaş çocuk nereyi onerirsiniz.en uygun.hangi sitede daha uygun su an.kart,indirim kampanyası falam

Son attığım mesaja bakın isterseniz

Ucu ucuna istediğiniz tarihlere uyuyor rixos beldibi

• 3 senedir mayıs ve haziranlarda tatil yaptım ve emin olun rahatça denize girilecek tatih hep haziran 20-25 inden sonraydı..

Nisanda alanya da dahil denize girilmiyor. Mayısta 3-5 dk girip çıkılır. Haziranda da aynı.. Ancak haziran sonundan itibaren uygun oluyor.. Bunun yerine yaz sonu gidilmesi çok daha uygun.. Eylül ayında komple yaz havası oluyor artık ve su sıcaklığıda maximumda

• merhaba,

adalya elite lara hakkında bilgisi olan var mı? 2 yıllık otelmiş temmuz ayı ortasında 5 gece 6 gün 2800-2900 tl ye geliyor nasıldır sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

3 senedir mayıs ve haziranlarda tatil yaptım ve emin olun rahatça denize girilecek tatih hep haziran 20-25 inden sonraydı..

Nisanda alanya da dahil denize girilmiyor. Mayısta 3-5 dk girip çıkılır. Haziranda da aynı.. Ancak haziran sonundan itibaren uygun oluyor.. Bunun yerine yaz sonu gidilmesi çok daha uygun.. Eylül ayında komple yaz havası oluyor artık ve su sıcaklığıda maximumda

geçen yıl 2 defa antalyaya gittim
    mayısta belek tarafı hava şartları nedeniyle burnumdan geldi
    ağustos sonu kemer tarafındaki ıssız koylar harikaydı
  • Ben de geçen yıl 22 mayısta gitmiştim. Bu sene eylül 18'd tatil aldım. Bir de temmuz 15'te veya mayıs ortasında kıbrısa gitmeyi düşünüyorum. Herhalde kıbrıs uygun olacaktır deniz açısından.

• spacemonkey kullanıcısına yanıt
    Yahşiye bakin denizi çok güzeldir camel beach falan çabuk derinlesmez çocuk için de iyidir

• Benim mayıs başı tatilim kafa dinlemek için zaten üstelik 800 tl 5 gün istanbuldafa aynı parayı harcıyoruz maalesef yani yağmur yağsada farketmemz asıl tatile 30 temmuzda çıkıcaz ayrıca gecen sene 18 haziranda belek voyage a girmiştik ve aşırı sıcak vardı dışardaki havuzlara blok blok buz atıyorlardı mayıs ayında illaki çok sıcak olmaz ayrıca antalyada çok sıcak olunca çocukla halimiz harap oluyor olacak

• Merhabalar bu yil icin 22-27 mayis tarihlerinde 3 kisilik bir tatil aldim Gural premier tekirovadan. Ancak tarihle alakali tereddutlerim var bu tarihlerde antalya kemer de denize girilebilir mi havalar nasil olur ? Yorum bekliyorum

• turgutka27 T kullanıcısına yanıt
    Denizi bilmem ama muhtemel tahminler şu şekilde

http://m.accuweather.com/tr/tr/kemer/316969/extended-weather-forecast/316969?page=3

• quote:

Orijinalden alıntı: turgutka27

Merhabalar bu yil icin 22-27 mayis tarihlerinde 3 kisilik bir tatil aldim Gural premier tekirovadan. Ancak tarihle alakali tereddutlerim var bu tarihlerde antalya kemer de denize girilebilir mi havalar nasil olur ? Yorum bekliyorum

ben o tarihlerde kemerde denize üşümeden ve dalga olmadan girebildim
    havada sıcaktı
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.