Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.964
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • susesi mi? Kaya Palazzo mu? Kararsız kaldım. Yardımcı olur musunuz?
  • antireis A kullanıcısına yanıt
    Magic life jacaranda'ya yeni açıldığı yıl gittim , pek önermeyeceğim bir otel . oldukça vasat , tabii bu benim düşüncem .
    artıları , çok büyük havuz ve nispeten yeni bir tesis .
    yemekleri vasat .
    plaja gitmek için çok uzun bir yol katediyorsunuz .
    içki servis ve barları çok kötü .
    sahili ve sahildeki et döner veya tavuk döner fena değil .
    onun haricinde çok olumsuz diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: applev

Magic life jacaranda'ya yeni açıldığı yıl gittim , pek önermeyeceğim bir otel . oldukça vasat , tabii bu benim düşüncem .
    yemekleri vasat .

3 saattir yorumları okuyorum ve bu oteli eledim mimari olarak iyi ama yemek ve itiş kakis dan çok şikayet var, mega saraya düşünmeye başladım onunda gecelik fiyatı 200 den 270 olmuş 6-12 eylül arası deluxe swim up oda 3240 çıkıyor paraf indirimi ile yaklaşık 3000 tl ye geliyor, 6 gece için bu parayı değer mi bilemiyorum ama fiyat çok artmış zamanında almadık şimdi kararsız kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evet ilk indirim dönemini kararsızlıktan kaçırınca fiyatlar bayağı arttı .
  • avantajix ile paraf kampanyası birleştirilebiliyor mu acaba? %6 -%7 de ordan indirim gelebilir.
  • GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    Birleştirilir sıkıntı yok diye biliyorum..
    Ama avantajix den tatil.com, tatilgo.com, hotels.com, otel.com, tatilsepeti.com dan alman gerekiyor..
    Bunlardan alırsan paraftan eticaret puanı olarak 100 TL alırsın (alışveriş 1500 TL üzeri olacak yanılmıyorsam)
    200 TL paraf puan sadece jollytur ve tatilbudur da var :)

Avantajix paraf ile 200 TL + 100 TL + avantajix indirimi hayallerde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: antireis

quote:

Orijinalden alıntı: applev

yemekleri vasat .

3 saattir yorumları okuyorum ve bu oteli eledim mimari olarak iyi ama yemek ve itiş kakis dan çok şikayet var, mega saraya düşünmeye başladım onunda gecelik fiyatı 200 den 270 olmuş 6-12 eylül arası deluxe swim up oda 3240 çıkıyor paraf indirimi ile yaklaşık 3000 tl ye geliyor, 6 gece için bu parayı değer mi bilemiyorum ama fiyat çok artmış zamanında almadık şimdi kararsız kaldım

Hocam mega sarayın paraf indirimi hangi sitede var, ben bulamadım sanırım.

• KaFKa kullanıcısına yanıt
    Tatil sepeti olması lazım, o kadar otele ve siteye bakıyorum ki kafa bi milyon, ayrıca son kararımı yarın verip sueno golf yada sueno beach side ye rezervasyonu yapicam, iki yıldır golf e gidiyorum zaten, birçok otele baktım ve kafama göre biryer bulamadım riske girmek istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hulusi

Birleştirilir sıkıntı yok diye biliyorum..
    Ama avantajix den tatil.com, tatilgo.com, hotels.com, otel.com, tatilsepeti.com dan alman gerekiyor..
    Bunlardan alırsan paraftan eticaret puanı olarak 100 TL alırsın (alışveriş 1500 TL üzeri olacak yanılmıyorsam)
    200 TL paraf puan sadece jollytur ve tatilbudur da var :)

Avantajix paraf ile 200 TL + 100 TL + avantajix indirimi hayallerde :)

Hotels.com ile cepteteb birlesebilir o zaman crystal otelleri hesapli hale gelebilir %10 hotels.com indirimi %10 cepteteb indirimi megasaray almasaydim muhtemelen akka antedon alirdim kapali kutu icecek baya cazip geldi. %8 de avantajix indirimi %25 dolayinda indirim yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GKHN1905 -- 21 Aralık 2016; 21:54:30 >
  • awdasase kullanıcısına yanıt
    buyrun hocam

https://www.urlaub.de/

https://www.thomascook.de/

http://www.tui.com/

kararı siz verin, maaşınız TL is nereden aldığınızın pek önemi yok

• t3ksas kullanıcısına yanıt
    Geçen sene ramazan bayramında kaldık artık başka otel begenemiyoruz herşey harika özellikle yemekler

• quote:

Orijinalden alıntı: fiat2001brava

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: fiat2001brava

Arkadaşlar 8 ve 13 yaş 2 çocuk için ücretsiz çocuk dostu otel arıyorum ancak sadece limak' ları bulabildim. Sizin önerileriniz varmı?

Yer , deniz , otelin eski olması felan önemli değil.

Önemli olan; yeterli çocuk havuzları , kaliteli yemek ve içecek (alkol kullanmıyoruz) olması.

Önceden alanya long beach resort, susesi, jacaranda, vera stone, limak gibi otellerde kaldık bu sene farklı deneyimler istiyoruz.

Tavsiyelerinizi esirgemeyin lütfen.

Hocam aniturda bu yil acilacak granada luxury beklek var. İkinci cocuk 7 yasa kadar ucretsiz diyor ama anituru arayin yardimci olurlar bence. Ben de iki cocukla aldim ordan. Bir de korumar ephesus beach var acilacak. Ets den onu aldim. (Birini iptal edecemegim duruna gore) bir de forumda bahsedilen mega saray 0-12 iki cocuk ucretsizmis. Oteli bilmiyorum.

Teşekkür ederim. Bende forumda biraz geriye gidince mega saray çok konuşulmuş bir inceleyip bakalım artık. Ama diğer önerdiğiniz alternatiflerede bakacağım.

Peki anitur güvenilir midir acenta olarak, zira ben hep sertur, ets , jolly alıyorum allaha şükür sıkıntı olmadı bunlarda anitur da bunlar gibi güvenilirmidir biliyormusunuz?

Saydiklarinizin hemen hicbiri yokken anitur vardi. 32 yillik firma. Ama ben de ilk kez aldim ordan ve hicbir firmaya yuzde yuz guvwnilir diyemeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: fujigef

bu yıl denizinden ötürü SİDE yi tercih ettik.

Temmuz ayı 5 gece 3 yetişkin 1 çocuk

jolly tur dan Melas Tatil köyü + sigorta 3060 TL
    (parafa 2000 üzeri 200 paraf ekstre indirimi + 100 parafpara e-ticaret kampanyasından yararlandım)

benim gözümde forumun duayeni EUDO ya çok teşekkür ederim

tüm forumdaşlara iyi tatiller

Hocam Antalya da denizin krali kemerdir. Side nin bizim bilmedigimiz deniz ozelligini merak ettim

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Kumsal+çabuk derinleşmeme tercihimdi

birde bölgenin genel olarak hitap ettiği kitle ve tesis kaliteleri diyelim hocam
  • Antalyada kas kalkan kemer gerisinin denizi hikaye
  • arkadaşlar , Akka antedon ile ilgili fikri olan var mı ?
  • applev kullanıcısına yanıt
    Ben 4 gece satın aldım. Önceki sayfalarda giden yorumu var.Bence fiyatına göre iyi bir otel.

• Kaşın denizi kusursuz ancak derinlik 2 metreden başlıyor. İyi yuzme bilmeniz lazım. Yoksa en berrak ve temiz dalgasız deniz kaştaydı..

1-2 tane kumsallı plajı var ama toplasanız 50 metre uzunluğu yok :(
  • Sonunda riske girmedim ve 6eylul 12 eylül 6 gece sueno golf senior konaklamalı tatilimi aldım, 3.yıl olacak aynı yerde, 3432-200 paraf ekstre indirimi-100 puan ile toplam 3132 tlye geldi..
  • Voyage silver card tanımladılar %5 indirim yapıyor ekstra sizce mantıklı mıdır ?

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.