Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.964
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.etstur.com/Terrace-Elite-Resort
    4 gece 2045 lira ets turdan biraz önce rezervasyon yaptırdım.
  • Bodrumda yaşanılan rezillik "WWW.TATİLBUDUR.COM"sitesinden (diğer adıyla mika tur) alınan "GREEN BEACH RESORT OTEL"

Olayla ilgili video ve haber bu linktehttps://m.haberler.com/bodrum-tatilciler-otel-kapisinda-kaldi-9909585-haberi/

Büyük bi mağduriyet ve rezillik bu sezon kimbilir kaçıncı bu tarz haberler hak,hukuk,adalet yoksunuyuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truckerıs -- 8 Ağustos 2017; 2:37:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

https://www.etstur.com/Terrace-Elite-Resort
    4 gece 2045 lira ets turdan biraz önce rezervasyon yaptırdım.

ağaç yok,
    gölge yok
    bekar için iyi..
    çocuklar var bizde
  • arkadaşlar merhaba Goldcity otel Kargıcak hakkında bilgisi olan var mı acaba? denize uzak olması problem değil ama sahilde yiyecek içecek için kendi standı var mıdır acaba?
  • arkadaşlar Aurum Moon Holiday Resort otelinde kalan var mı acaba genelde tatil sitesi yorumları değilde google yorumlarına veya otelin face yorumlarına bakıyorum gerçekçi olduğunu düşünerek, yorumlar pek iç açıcı değil ama yinede acaba mı diyorum. artık bu hafta almam lazım kuşadası didim ege tarafları çocuk havuzu güzel kaydıraklı çocuklara aktivitesi olan bir otel istiyoruz
  • Çocuk var. Aynen dediğin gibi yeşillik yok. Aldık artık

• quote:

Orijinalden alıntı: truckerıs

Bodrumda yaşanılan rezillik "WWW.TATİLBUDUR.COM"sitesinden (diğer adıyla mika tur) alınan "GREEN BEACH RESORT OTEL"

Olayla ilgili video ve haber bu linktehttps://m.haberler.com/bodrum-tatilciler-otel-kapisinda-kaldi-9909585-haberi/

Büyük bi mağduriyet ve rezillik bu sezon kimbilir kaçıncı bu tarz haberler hak,hukuk,adalet yoksunuyuz.

İşte böyle ifşa etmek lazım dolandırıcıları daha bunun üzerine vatandaş kaziklanirsa yapacak bir şey yok

• Anlamadığım bir konu var yeri aldın tamam insan otele bir telefon acar acaba aldinmi almadimmi diye

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtslk

arkadaşlar Aurum Moon Holiday Resort otelinde kalan var mı acaba genelde tatil sitesi yorumları değilde google yorumlarına veya otelin face yorumlarına bakıyorum gerçekçi olduğunu düşünerek, yorumlar pek iç açıcı değil ama yinede acaba mı diyorum. artık bu hafta almam lazım kuşadası didim ege tarafları çocuk havuzu güzel kaydıraklı çocuklara aktivitesi olan bir otel istiyoruz

Eğer Eylül ayı gibi tatil düşünürs8 9 ve 14 yaşeniz Amara Prestige Hotel çocuklu aileler için Aqua parkı gayet büyü kalieli ve uygundur. Örneğin Eylülde 4 gece 2 yetişkin 2 çocuk (9 ve 14 yaş ) 2.845 TL. Üstelik 14 yaşındaki çocuk yetişkin kabul edildiği halde. İnceleyin;

https://www.setur.com.tr/amara-prestige-hotel

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunmel55

Anlamadığım bir konu var yeri aldın tamam insan otele bir telefon acar acaba aldinmi almadimmi diye

Aranmış otel teyit bile alınmış fakat gel gör ki otele gittiklerinde otel dolu diyip kapıda kalmışlar.

Ben bu saaten sonra hiç bir firimya güvenmiyorum ne ets ne jolly ne'de anı tur hepsi bu böku yiyebilir ki tatilbudur da sözde kurumsal bi şirket ilbankası kuruluşu olan bi yer siteaine bakarsanız. Hak,hukuk,adalet gibi kavramlar uygulanmadığı için bütün turizm şirketleri bu tarz olayları yapabilir video izlediyseniz hemen acenta yetkilisi sizin için diper otelde yerleriniz ayırtıldı diyor yani kılıfınıda uydurmuşlar hemen.

Kısaca hepimizin başına bu olay gelebilir et,jolly,anı tur bunlarında böyle bir rezilliği yapmıcakların garantisi yok tamamen şans ve karambole gidiyoruz tatile. Bu sezon kaçıncı böyle haber ve ilk defa bu olayda acentanın ismni öğrenebildik diğerleri hangi acentaydı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: truckerıs

quote:

Orijinalden alıntı: samsunmel55

Anlamadığım bir konu var yeri aldın tamam insan otele bir telefon acar acaba aldinmi almadimmi diye

Aranmış otel teyit bile alınmış fakat gel gör ki otele gittiklerinde otel dolu diyip kapıda kalmışlar.

Ben bu saaten sonra hiç bir firimya güvenmiyorum ne ets ne jolly ne'de anı tur hepsi bu böku yiyebilir ki tatilbudur da sözde kurumsal bi şirket ilbankası kuruluşu olan bi yer siteaine bakarsanız. Hak,hukuk,adalet gibi kavramlar uygulanmadığı için bütün turizm şirketleri bu tarz olayları yapabilir video izlediyseniz hemen acenta yetkilisi sizin için diper otelde yerleriniz ayırtıldı diyor yani kılıfınıda uydurmuşlar hemen.

Kısaca hepimizin başına bu olay gelebilir et,jolly,anı tur bunlarında böyle bir rezilliği yapmıcakların garantisi yok tamamen şans ve karambole gidiyoruz tatile. Bu sezon kaçıncı böyle haber ve ilk defa bu olayda acentanın ismni öğrenebildik diğerleri hangi acentaydı acaba

Aklıma birşey geldi acaba bunlar bilinçli mi yapılıyor otel boşken rez. yapılıyor sonra yabancı turist talebi geldikçe onlara rez yapıp yerliyide daha kalitesiz otellere yönlendirmeye çalışıyorlar böylelikle bir taşla iki kuş vuruluyor

• Allah'tan rezervasyon yapdigim otel tam eski evimin yanindada herkez tanidik 😀

• https://m.haberler.com/bodrum-tatilci Sitede ki videolu haberi hemen kaldırtmış pislik tatilbudur.com

• Alanya için otel tavsiyesi olan var mı. İki bekar öğretmeniz.

• mrtslk M kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl kaldım. Denizi çok güzel değil, iskele yapılmamıştı.Ayagimi cakil tasi kesmisti.Otelin içinde otopark yok aracı dışarı bırakıyorsun. Çalışanlar iyi niyetli ellerinden geldiğince yardımcı oluyor. Yemekler idare eder. Çocuklar için havuz küçük. Çocuklar denize girsin dersen Aurum Didyma Spa & Beach Resort ta git yesillikler icinde aquaparkinda çocuklar daha iyi zaman gecirir yalnız bu otelde de klima sorunu vardı kliması çalışan oda iste. Anı turun otelleri bunlar.

• 2 sene önce Amara Prestige Elite otele gitmiştim. O zamanlar yeniydi, yeni olmasına karşın çok memnun kalmıştık ailecek. Aquası harika, pastahane servisi güzel, her gün ıstakoz ve sushi vardı. İlk defa çerez veren otel görmüştüm :D Bu sene yine amaraya gitmek denk geldi. Şuan yoldayız. Hadi hayırlısı, umarım yine memnun kalırız

• 7-15 ekim arasında belek tarafında bir otele gitmek istiyorum.Bu tarihlerde hava nasıl olur orada? denizde dalga durumu daha mı fazla olur?
  • cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Tatlılar kısmı gerçekten birçok orta sınıf otele göre fark atar. Pastaları baştan savma değil kreması olsun pandispanyası olsun gerçekten kaliteli malzemeler kullanılıyor, şuruplu antepli fıstıklı tatlılar çok çok başarılı heryerde de çıkmaz (özellikle kadayıfın müptelası olmuştum) sanırım oteldeki arap müşterinin bunda çok etkisi var. Memnun kalırsınız, biz normal sade kakaolu kekten otelden ayrılırken eve kadar götürdük burdan pay biçin. Yanlış anlaşılmasın görmemişlikten değil çocuk yolda yer diye almıştık yemeyince eve kadar geldi ertesi gün hepsini mideye indirdi . Kapalı otopark olarak tenteli bir alan var yaklaşık 30-35 araçlık sanırım, gün içerisinde 4-5 araç boşalıyor, takip ederseniz boşyer bulursunuz özellikle gece giderseniz bulursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: t3ksas

7-15 ekim arasında belek tarafında bir otele gitmek istiyorum.Bu tarihlerde hava nasıl olur orada? denizde dalga durumu daha mı fazla olur?

hocam belek tarafı zaten denizi çok iyi sayılmaz hava genelde iyi oluyor ekıim ayında
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

quote:

Orijinalden alıntı: t3ksas

7-15 ekim arasında belek tarafında bir otele gitmek istiyorum.Bu tarihlerde hava nasıl olur orada? denizde dalga durumu daha mı fazla olur?

hocam belek tarafı zaten denizi çok iyi sayılmaz hava genelde iyi oluyor ekıim ayında

yani genelde okudugum yorumlarda normal yaz aylarında öğlene kadar dalga olmuyor ve denize girilebilir deniyor.acaba ekim ayında da aynı olurmu. dalgalar gün boyu devam eder mi?
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.