Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben geçen günlerde burada sormuştum travelocity.com u yarın tatil baslangici için Konya da yol arası dinlenmek üzere Dedeman oteli 125 liraya bu siteden aldım otele de teyit ettirdim. Tabi sitenin ilk alışverişe özel yüzde 10 indirimi var. Araştırdım siteyi expedia almış. Sonraları Büyükada da bi otele baktim burdan 49 $. Sonra Google dan aynı oteli arattim yandaki sponsorlu linkten travelocity göründü 45$ derken tıkladıktan ordan girdim çıktı 41$ sanırım Google a özel de bı indirim yapti bide hanıma üyelik açınca 36$ + KDV oldu. Bundan böyle şehir otelleri ararken ilk bu siteye bakıyorum tabi aldıktan sonra otele teyit ettirmek koşulu ile.Cunku Dedeman direk bağlantılı olduğumuz grup değil demisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikkkk

Ben geçen günlerde burada sormuştum travelocity.com u yarın tatil baslangici için Konya da yol arası dinlenmek üzere Dedeman oteli 125 liraya bu siteden aldım otele de teyit ettirdim. Tabi sitenin ilk alışverişe özel yüzde 10 indirimi var. Araştırdım siteyi expedia almış. Sonraları Büyükada da bi otele baktim burdan 49 $. Sonra Google dan aynı oteli arattim yandaki sponsorlu linkten travelocity göründü 45$ derken tıkladıktan ordan girdim çıktı 41$ sanırım Google a özel de bı indirim yapti bide hanıma üyelik açınca 36$ + KDV oldu. Bundan böyle şehir otelleri ararken ilk bu siteye bakıyorum tabi aldıktan sonra otele teyit ettirmek koşulu ile.Cunku Dedeman direk bağlantılı olduğumuz grup değil demisti.

fiyatlar çok değişken tr sitelere göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 6 Ağustos 2017; 13:5:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Arkadaşlar ets joly anı tur dışındaki acentalara mesafeli oşmakta fayda var. Diğerlerinde alacağınız otelle almafan önce mutlaka irtibat kurulmalı. Arkadaş aldı mesela bir acentadan adamlar tarihi yanlış girmişler rezalet gittiler sizin rezarvasyon yandı demezlermi bağrış çağrış yerde olmayınca bir başka otele yarı fiyat falan yaptılar rezil oldular bilginize.

Anı turdan da uzak durmak lazım. Geçen sene crystal sunset rezervasyonu yaptırmıştım aralık ayında. Şubatta oteli aradım rezervasyonu sormak için gözükmüyor dediler. Anı turu aradım kusura bakmayın bu sene o otelle anlaşmamız yok vs. Başka otel satmaya çalıştılar. Kabul etmedim para iadesi aldım. Aramasam haber verecekleri de yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: alikkkk

Ben geçen günlerde burada sormuştum travelocity.com u yarın tatil baslangici için Konya da yol arası dinlenmek üzere Dedeman oteli 125 liraya bu siteden aldım otele de teyit ettirdim. Tabi sitenin ilk alışverişe özel yüzde 10 indirimi var. Araştırdım siteyi expedia almış. Sonraları Büyükada da bi otele baktim burdan 49 $. Sonra Google dan aynı oteli arattim yandaki sponsorlu linkten travelocity göründü 45$ derken tıkladıktan ordan girdim çıktı 41$ sanırım Google a özel de bı indirim yapti bide hanıma üyelik açınca 36$ + KDV oldu. Bundan böyle şehir otelleri ararken ilk bu siteye bakıyorum tabi aldıktan sonra otele teyit ettirmek koşulu ile.Cunku Dedeman direk bağlantılı olduğumuz grup değil demisti.

Şu an bakıyorum Konya da bir gece 50 dolar çıkıyor. Bilinmedik bir otele.

Esguven apart buldum. Gecelik 120 tl.

100 120 tl ye Konya da nereyi önerirsiniz

• cLk kullanıcısına yanıt
    Ben iki ay önce almistim 35$ a yüzde 10 indirinle. Konya yi bilmiyorum otel olarak ama Dedeman çok memnun etti şu anda kapalı havuzundan yeni çıktım bı ekstra oldu bizede.Yakinlarda Anemon otel var durumunu bilmem ama buralar merkezi olduğu için tercih edilebilir yeni üyelikle 14 Ağustos a baktım 30$ civarı çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikkkk -- 6 Ağustos 2017; 22:33:4 >
  • Arkadaslar acil olarak, wow kremlin antalyada konaklama yapan var

mı ? Ani bir tatil planı oluştu hiç bakamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Stefler

Arkadaslar acil olarak, wow kremlin antalyada konaklama yapan var

mı ? Ani bir tatil planı oluştu hiç bakamadım

Geçen sene Wow Topkapı da Kurban bayramında kaldım...

Topkapı kremlin içiçe iki oteli de kullanabiliyorsunuz Topkapının odaları biraz daha yeni yenilenmişler var kaldığınız gün sayısına orantılı ücretsiz alakartları var içki kalitesi sadece lobinin üstündeki barda iyi en azından çeşit var marka olarak rakı yeni rakı bira efesti orjinal baileys falan yoktu sahil sabahtan güzel berrak öğleden sonra dalgalı bulanık...aç kalmadık bi rahatsızlık da duymadık bizim de son dakika planımızdı....

Sormak istediğiniz farklı birşey varsa yanıtlayabilirim....

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

neden 2 farkli hesap ile bu konuya yaziyorsun?

hangi 2 farklı hesap hocam??? anlamadım...sanırım karıştırdınız..suçladığınız için özür dileyebilirsiniz, sorun etmem..
  • Bodrum gene sallandı.
    4.6 ve 4.2 şiddetinde...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Arkadaşın dediği gibi Loniceraya bak. Orası da güzeldir.

abi lonicera yorumları da son günlerde hep olumsuz.. özellikle denizden gelen kötü koku..
  • Merhabalar, geçen hafta Aska Lara da 5 gece konaklamış bulunmaktayım, bu otelde konaklamayı düşünenler içim kısaca bende yazayım dedim.
    1- Otelde genel temizlik ve kalite anlamında bir sıkıntı yoktu ve başarılıydı, buna günlük oda temizliği, tabak çanak ve havuzlar dahil
    2-Otelde araplar mevcut fakat kafamızda canlandırdığımız tarzda karikatürize bir arap imajına sahip değiller, gayet temiz ve nezih sayılırlar, gördüğüm kadarıyla arap kökenli olup avrupa da ikamet eden halleri vakitleri yerinde araplarda mevcuttu, öyle gözüme batan bir hareketleri olmadı, ki otelde İngiliz Belçika Alman ve Doğu bloğu ülkelerine sahip tatilcilerde bolca mevcuttu.
    3-Otelin denizi derin sayılır fakat kum plaj ve denize sahip, aquapark oldukça yeterli ki ben özellikle aquapark için gitmiştim.
    4- Animasyon ve gece aktiviteleri vardı ama çok bu tarz işlerle ilgilenmediğim için bir yorum yapamayacağım. Benim oğlanın saat 21:00 de pili bitiyordu çünkü, çocuk klubüyle de çok işimiz olmadı ama gördüğüm kadarıyla çocuk klubü oldukça güzeldi.
    5- Gelelim benim için 2. önemli kriter olan yeme içmeye, bu otelde ana yemekler sadece bir restaurantta çıkıyor ve bu oteli takip edenlerin de bildiği gibi bu restaurantta ana binada yer almakta. Zaten otelin en büyük falsosu ve en büyük eksisi buradan geliyor benim için. Otelde en azından bu ayarda bir restaurant sahil kısmında da konumlanmalıydı, çünkü sahilde yemek diye çıkan şeyler (snack restaurant) pizza hamburger tavuk ve türevleri diyebilirim ki bunlar önceden hazırlanmış olup mikrodalga da ısıtılıp önünüze geliyor, neyse ana yemek için otele bu servis araçları ile gitmeniz gerekiyor. Ayrıca balık ve tavuk ve et çeşitleri yeterli olsa da ızgara kısmında kırmızı et olarak ağırlıklı köfte çıkıyor, bir gün dana şiş bir günde döner ve adana birlikte çıktı, ayrıca bir gün kuzu tandır ve sote et tarzı tava yemekleri de mevcuttu, kırmızı et konusunda çok sıkıntı yaşanacağını zannetmem, gönül ister ki antrikot ızgara, pirzola vb ama bunları göremedik (bunu yapan oteller yok mu elbette var). Sahil kısmı dediğim bütün havuz ve aktiviterin olduğu alanda (wet wild) snack gibi atıştırmalık ürünlerin yer aldığı mekanlarla geçiştirlmesi çok üzücü en azından bir iki kızartma ve ızgara istasyonu koyulabilmeliydi, bu tamamen otelin kendi aklınca kurnazlığı ve aklınca maliyet düşürme çalışması. İçeceklere gelince şişeli alkolsuz meşrubat maalesef bulunmamakta, her şey premix makinesiyle verilmekte, sadece meyve suları ve süt litrelik şişelerden dökme olarak veriliyor, şişede bira içilebiliyor (efes) buda sadece ana binadaki bir barda mevcut, ithal içki olarak 1-2 viski içebiliyor (J&B- Ballantines- ve bu ayarda bir iki marka daha mevut) Jim-Beam- jack Daniels ekstraya giriyor muhakkak biliniz.
    6-Wet-Wild denilen alanda barlarda içecek servisi 10:00 da başlıyor sadece su alabilirsiniz. Ayrıca bu alana ilk servis sabah saat 08:30 da kalkıyor tamamiyle rezillik benin adıma. Yani sabah erkenden gideyim denizime gireyim deseniz ya yürüyerek gideceksiniz yada servisle saat 09:00 u bulur denize girmeniz.
    7- Benim oğlan nugget hastası değildir ama sever kerata koskoca otelde sadece 2 öğlen yemeğinde çıktı, halbuki snack restaurantlarda bolca ve her zaman bulunan birşeydir, koskoca otelde bir nugget çıkaramadılar, rica ettik soğuk soğuk bugün yok dendi. Sanki tereyağında jumbo karides sote istedik.
    8- Dediğim gibi sahile serviste sıkıntı yaşamadık ama sabah erken gitmek diye bir şey yok hoş gitseniz de saat 10:00 a kadar içeçek su dışında bir şey yok.
    9- Bir daha gidermiyim ciddi bir indirim bulursam giderim, hani çok şımarıklık yapmaya gerek yok. Fakat wet wild alanı yemek konusunda ve ulaşım anlamında sıkıntılı buranın bu konuda geliştirilmesi gerektiğini ayrıca şişeli içecek ve dondurma çeşitlerinin arttırılması gerekiyor (algida veriliyor) bunu eminim yönetim de biliyor ama işlerine gelmiyor, ama dediğim gibi ana restaurant yemek kalitesi ve çeşidi tatminkar hatta iyi sayılır, genel kalite ve iyi niyet konusunda da sıkıntı yok,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parker48 -- 7 Ağustos 2017; 14:10:24 >

• Bodrumda yine tatilciler kapıda kalmış acenta otele otel acentaya suç atıyor fazla oda satılmış cart curt yaw bunların yaptığı bildiğin nitelikli dolandırıcılık nasıl olur böle şeyler anlamak imkansız

• quote:

Orijinalden alıntı: ssmm

Bodrumda yine tatilciler kapıda kalmış acenta otele otel acentaya suç atıyor fazla oda satılmış cart curt yaw bunların yaptığı bildiğin nitelikli dolandırıcılık nasıl olur böle şeyler anlamak imkansız

hangi acenta acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

quote:

Orijinalden alıntı: ssmm

Bodrumda yine tatilciler kapıda kalmış acenta otele otel acentaya suç atıyor fazla oda satılmış cart curt yaw bunların yaptığı bildiğin nitelikli dolandırıcılık nasıl olur böle şeyler anlamak imkansız

hangi acenta acaba

Bilmiyorum bizde hırsızı, namussuzu, dolandırıcıyı sır gibi saklarlar haberde yazmazlar mağdur arkadaşlar internet şikayet sitelerime yada youtube gibi yerlerde video çekip yayinlarlarsa bir nebze haberimiz olur

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Bodrum gene sallandı.
    4.6 ve 4.2 şiddetinde...

ama oteller full, yer bulamadık 7-10 arası
  • Bugun öğlende paloma oceana otele giriş yaptık

İlk izlenimler

Havuz manzaralı oda vermişler bize oda ciddi büyük ve çok güzel dizayn edilmiş hakikaten bayıldık odaya koskocaman bir yatak bebek için ekstra bir yatak öok büyük camlı bir duş iki ayrı kanepe tarzı koltuk ortada bir sehpa ve balkon yani gerçekten odası çok memnun edici

Yemekler lezzetli fakat çeşit çok değil öğlen ve akşam yemeği tadabildik sadece snack kısımlara bakamadık henüz

Alkollu içecekler ise tam anlamıyla hayal kırıklığı doğru düzgün markalı ürün yok bira tuborg makineden veriliyor şişeli herhangi bir içki yok göz ucuyla menüye baktım viskiler fakan hep ücretli yazık etmişler yani alkol konusunda otelin ismine

Havuzlar büyük ve şezlong sıkıntısı yok fakat su resmen sıcak hani girip serinlemek mümkün değil antalya sıcağında

Geçen sene voyage da bu sorunu havuzlara masa boyutunda buzlar atarak çözüyorlardı çokta etkili oluyordu

Dönüşte uzun uzun yazarım fikirlerimi kalın sağlıcakla

• parker48 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler yorumunuz için. İnanın otel konusunda herçek yorum bulmak çok zor. En büyük sorun bizim içğn hijyen 18 aylık kızım açısından. İçki sorun değil benim açımdan yemekler içinde lezzetli olması kırmızı et yoğunluğundan önemli.tatlılarına baya övgü var çok mu iyi? Kapalı otopark var mı hocam? İyi geceler

• merhaba,
    buradan yazılanları okuyorum, bir kere de ben birşeyler yazayım istedim, belki birilerine faydası olur.
    temmuz ayında concorde de lux resort otel de 4 gece kalmıştım. (Antalya - lara bölgesinde)

Rezervasyonumu mart ayının sonunda ETS turdan yapmıştım, 4 gece içim 2600 lira ödedim. Eşim ve 2.5 yaşımda oğlumla birlikte. Antalya ya ilk kez gidiyorum, gerçekten çok bunaltıcı bir havası var, fazla terleyen biri olduğumdan oldukça sıkıntılı oldu benim için.
    Otele gelirsek, olumsuz olarak gördüğüm şeyler; kırmızı et kaldığım 4 gün boyunca sadece bir gün çıktı (antrikot verdiler), bir akşamda ana restoranda havalandırma sistemi çalışmadı, o akşam yemekte resmen buharlaştım. İçecekler hep bardakta veriliyordu, şişe içecek görmedim. Denizi iyi değildi, sadece bir kere girdim, plaj kum ama denizin pek tadı yoktu. Kaldığımız oda deniz manzaralıydı ben beğendim ama hanım pek beğenmedi, eşyalar eski dedi. Oda soğutması gayet yeterliydi, bu konuda sıkıntı yaşamadık. Sinek, böcek, koku filan yoktu, temiz bir oteldi. Havuzu yeterli, şezlong derdi yoktu. Aquaparkı çok küçük ve kullanmadım desem yeridir. Yemekler lezzetli ve çok çeşitli idi ancak etçil biri olduğumdan ve kırmızı et olmamasından ötürü hayal kırıklığı yaşadım.
    Genel olarak tavsiye edebileceğim bir tesis, orta karar diyebilirim.

• Ben şu olayı anlayamadım her şey dahil 2 kişilik oda arattırıyorum çıkan fiyat tek kişi mi i kişinin fiyatımı

• brokenwings kullanıcısına yanıt
    tek kişi fiyatı o.
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.