Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.964
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tatilciler için tuzak,otel internet sitelerini kopyalayıp sahte satışlar yapılıyormuş.

http://www.sabah.com.tr/turizm/2017/07/20/tatile-gidecek-olanlara-buyuk-tuzak?f=sm
  • Güral tekirova için yazacağım tripad yorumunu okuyunca çoğunuz şaşıracak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.etstur.com/Bodrum-Onura-Holiday-Village?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

bu otel hakkında bilgisi olan var mı ? google yorumları kötü fakat fotoğraflarda güzel gözüküyor gibi anlamadım

• practice kullanıcısına yanıt
    Bir oteli araştırdığında direk olumsuz yorumları dikkate al bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Bir oteli araştırdığında direk olumsuz yorumları dikkate al bence..

Aynen hocam vazgeçtim tek sitede değil çoğu sitede olumsuz yorum yapılmış. Demek ki denildiği gibi kötü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • otel yorumları okunurken şunlara dikkat edilmeli
    1) kesinlikle otel personeli veya otel sahibinin tanıdıklarının yorumları
    2) otele hangi amaçla gidilmiş,diyelim ki bir yabancı hatunla tanışmak amacıyla gidilmiş ve bu konuda başarılı olunmuş ,o kişi için bu otel bir maxx royaldır ama bilmediği ,tanıştığı yabancı hatun ,o nun ödediği fiyatın en az yarı fiyatına gelmiştir bu otele
    3) Hayatında ilk kez otele gider dünyanın en güzel oteli olarak görür
    vs vs aklıma gelen bunlar ve bunları yaşadım gördüm
    netice de otel fiyatları şu anda makul ve mantıklı değil,arz ,talep meselesi ama gerçek olan şudur kesinlikle yabancı ,bizlerin ödediği fiyatı ödemiyor ,belki 3-5 otel hariç(sadece birisini biliyorum o'da devlet oteli)
  • Özellikle tripadvisorda yorum sayısı fazla olan kullanıcılara daha çok itibar ediyorum

Tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: practice

https://www.etstur.com/Bodrum-Onura-Holiday-Village?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

bu otel hakkında bilgisi olan var mı ? google yorumları kötü fakat fotoğraflarda güzel gözüküyor gibi anlamadım

Aman diyim hocam, fotolar güzel gibi görünsede 3-4 gün kalmış biri olarak tavsiye etmem, yemekler konusunda aç kalırsınız, iki akşam Bodruma inip dışarıda yedik, alkol içinse görevli ne verdiğini bilmiyor. Kaldığım gün boyunca Miğde ağrıs yaşadım(çok hasssas miğdesi olmayan yemek seçmeyen bulduğunu gömen modelimdir) Marmara34 dü sanırım fıçıdan basıyor. Soruyorum görevliye ne veriyorsun bira diye. Valla abi fıçıdan veriyorum bende bilmiyorum markasını diyor. Bizim kaldığımız oda Üçgendi televizyonda sol tarafta duvardaydı, izlemek için çapraz yatman lazım, havuz kenarı şezlonglar hep dolu, millet önceki günden havlu bırakıyor yada sabah erkenden gidip yer kapıyordu. Tek olumlu yanı odalar günlük temizliği

Gümbet düşünürseniz THe best life tavsiye ederim, temiz, ilgili personel, rahat odaları ve yanlış hatırlamıyorsam hepsi denize bakıyor.
    Aile ile gidiyorsanız Akyarlar tarafında ailemin gittiği yarım pansiyon olan bal Mahmutun yeri, çok beğenmişler.
    İlerleyen tarihlerde ise Ağustos 14-15 gibi Bodrum seaside otelinde konaklayacağız, yorumumu eklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaNcEt -- 20 Temmuz 2017; 23:15:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Arkadaşlar fethiye ölüdeniz civarında 31 temmuz ile 6 ağustos arasında. 4 gece 5 gün tatil yeri arıyorum. Çocuk yok eşim ve ben gideceğiz. Max 2000 verebilirim. Öneriniz var mı ? Veya ölüdeniz beldesinde herhangi bir otelde kalıp plajı mı kullansak daha iyi olur acaba. Yemek konusunda sıkıntı çeker miyim ölüdenizde ?

Hocam Ölüdeniz tarafı fiyatlar yüksek oluyor eğer aracınızla gidiyorsanız, ölüdenizin hemen üstü Ovacık köyüydü fiyatları çok daha uygun, tavsiye ederim, arabanız yoksa bile Ölüdenize sürekli minibüs var 15-20 dakika sürüyor. Burada yine her yemek mevcut, aç kalmazsınız. Gece hayatı eğlence istiyorsanız Ölüdeniz merkeze gitmeniz gerekir. Ölüdenizde mutlaka teknelerle koy turlarına çıkın ve imkanınız olursa Fethiye balık pazarına uğrayın. Ölüdeniz de denize girmek isterseniz denize karşınıza aldığımızda sağ tarafta kalan ufak koy gibi olan alan var o tarafı pek tavsiye etmem akıntı çok fazla olmadığı için su sıcak ve çok sığ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaNcEt -- 20 Temmuz 2017; 23:30:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Concerde De Luxe için son dakika fırsatı yapmışlar ancak siteden ilgili tarihleri sorguladığımda fiyat çıkmıyor bu hafta tatile çıkmayı düşünenler için değerlendirilebilir tripadivasor'de yorumları olumlu olab bir fırsat...

• Bodrumda tatilcilere geçmiş olsun 6.8 büyüklüğünde deprem oldu,bütün yerli,yabancı turistler terk ediyormuş şuan bodrumu. Yazık turizm bukadar kötü durumdayken felaket oldu resmen iflas eşiğne gelmezler umarım.
    Birde bodrumda ki olay gibi deprem,afet gibi durumlarında tur frimasından satın alınan tatilleri yarıda kesmek zorunda kalınca tur friması sigorta kapsamında herhangi bi ödeme yapma yükümlülüğü varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 21 Temmuz 2017; 4:7:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waitu

quote:

Orijinalden alıntı: ssmm

birgün beraberiz o zaman

Dönüşte sizin rota nasıl kaş tarafına inecekmisiniz o taraftan giderseniz gezip görülecek çok yer var 26 ağustos check out bizim

Bizim rota bodrumda başlıyor oradan ka? üstü geze geze gelmeyi düşünüyorum

• Bodrum/Gümbet tatil aldık palm garden otel. Haftaya gideceğiz. İptal edip başka bir yere mi gitsek karar veremedik sizin yorumlarınız nedir arkadaşlar ?
  • Otel zaten bina hasar almış durumdadır çünkü en çok gümbet etkilenmiş birde denize sıfır ise deniz taşmasından hasar daha büyüktür,korkudan bir çok tatilci kaçtı zaten ve dışardan gelen peraonelde kaçıyo,iptal etme hakkınız varsa iptal etmek iyi olur.

• radko kullanıcısına yanıt
    otel ile görüştük gidenler olmuş gelenlerde suan %90 doluluk var otelde. Bir sıkıntı yok hayat normale dönüyormuş. Rezervasyon yaptırdıgımız tur sirketi isterseniz baska bölge ile değişebilirz dedi. Henüz tam karar veremedik.
  • Otel size herkes kaçtı korktu kaçtı demicek heralde.
    Tatil=Huzur olduğu için huzurlu tatil için başka bölge düşünebilirsin karar senin. Orda yaşıcağınız 5.7 şiddetinde deprem bile tatili cehenneme çevirir.

• İki arkadaş eylül başı-ağustos sonu gibi tatile gideceğiz 1 haftalık, otel önerisi olan var mı? Daha çok genç nüfusun yoğun olduğu ve gece kulüpler, barlar vb. açıdan sıkıntı yaşanmayacak bir yer olsun.
  • Bahsettiginiz donemler Kurban bayrami fiyatlar cok ucuk olacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Geçmiş olsun. Bahsettiğiniz hastalık size de bulaşabiliriz. Bir iş arkadaşım istanbul'dan adana'ya gitti tayinle ve onunda önce 1.5 yaşındaki oğlu ardından da ailecek bu hastalığı geçirdiler. Bir tedavisi yok, insanlarla temas etmeyeceksin ve yatacaksın dediler. 10 gün raporlu yattı. Ağzının içinde bile yara vardı.

Olacağı varmış diyelim, tekrardan geçmiş olsun.

Merhaba dediğiniz gibi oldu önce eşim şimdi de bende var.biz biraz farklı atlatıyoruz ama perişan etti bizi

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

3 gecd Bodrum Cocos The Club da kaldık. Dün öğlen yola çıkıp 1 gece sidede summer rose diye sadece konaklamalık bir yerde kaldık ve bugün 3 gece Belek innvista hotel'e giriş yaptık. Bu sene el değiştirmiş, geçen yıl adı club verde tarzında bir şeymiş. Navigasyona göre bu isimle geliniyor.

Forumda çok konuşulan, fırsat otellerinden biriydi bu sene.

Biz de innvistadayız yarın check out yapacağız memnun kaldık biz otelden kızım bayıldı bundan sonra kaş yapmak istiyoruz tavsiyesi olan paylaşabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.