Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.964
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Antalya otellerini pek bilmiyorum fakat, ege bölgesi düşünürseniz tavsiyeler verebilirim.

Rezervasyon için öncelikle tek siteden bakmayın, zira o sitede olmayan onlarca oteller oluyor. Tavsiyem ets,jolly,tatilsepeti,tatilbudur vs. hepsine bakın size uygun seçtiğiniz oteli sitelerle kıyaslayın en uygun fiyatlı olanı seçin, beğendiğiniz oteli araştırın (tripadvisor,sözcükler,forumlar,yorumlar vs) en son rezervasyon yaptırmadan önce direk otelin telefonunu arayın acente dışında daha uygun fiyatlar verebilirler.

İyi tatiller şimdiden
  • Alanya, Manavgat bu bölgelerde f/p otel önerisi olan var mı arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar herşey dahil mümkünse aile odası- 4kişi hersey dahil 2000 tl altı otel arıyorum. antalya çevresi gibi düşünüyorum farklı yer önerileri de olabilir. Temmuz sonu gibi düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
  • Merhaba kendi araştırmalarım sonucu birkaç otel var onlari ekliyim istedim.tui magiclife life,kamelya k club,aska Lara,aska Lara River suit,club asteria belek yani ben aska laraya gidicem

sanirim.buradan umudum tavsiye vermeleriydi arkadslarin ama hiç kimse yazmıyor.😒yine de ben de sorayım uc gece 2000t ye kdr fiyat performans oteli önerisi istiyorum..Antalya Muğla bölgesi..saolun

• symars S kullanıcısına yanıt
    Aska larada kardeşim ve sonrasındada arkadalarım kaldı oldukça memnun kalmışlardı
  • bende burdan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine aska Lara River suite rezervasyon yaptım, kısmetse haftaya gideceğim, dönünce otel hakkında bilgi verebilirim merak edenlere
  • Sağolun evet memnuniyet oranı iyi.

• 4 5 aylık bebekle tatile giden var mı

çok zor olur gibime geliyor. bebek dostu oteller var sanırım.
  • cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    Geçen sene 5aylık kızım la gittik çocuk yokken gittiğiniz tatil gibi bişey beklemeyin herşeyi ona göre ayarlıyorsunuz uyku saati denize gireceğiniz erken saatler

yemek yerken mama sandalyesinde duruyormu yolda uçağı bilmiyorum arabada dururmu bizimki ozamanda sıkıntıya gelemiyordu şimdide sabit bağlanmayı sevmiyor

Gittiğimiz otelde anti bebek oteliydi

çocuk bişey anlamıyor siz anlamıyorsunuz

Şimdiki hareketliliğini görünce geçen sene en rahat geçirebileceğimiz bir tatil olurmuş işte oda tecrübesizlikten

• Her bebeğe göre değişen bı durum tabiki ama muhakkaki ona göre ayarlanacak planlar doğrudur.ben kendi annemlerle gidiyorum iki de kardeşim var yirmi yaşlarında o manada rahat sayılabilir ama bebeğim mama sandalyesi de otrrr,yolculuk eder bı skintisi olmadıkça rahat ederiz inşallah.daha küçükken çoğunlukla uyurdu ozaman daha rahattı şuan bir yaşındayız,yurumuyoruzda.yine de muhakkak bebek dostu otel tercih edin.yukarda da yazdım sanıyorum biz aska Lara ya gidicez.ama bu tarz bı çok otel var .ıı tatiller dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

4 5 aylık bebekle tatile giden var mı

çok zor olur gibime geliyor. bebek dostu oteller var sanırım.

En kolay zamanları bence tatil için. Zaten sürekli yatıp, uyuyor :)
  • cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    Bebekle tatile giderken ne yapın edin 5-6 saatten fazla yolculuk yapmayın..

İst-antalya 900 km ve 12 saatti.. Antalyaya vardık ve geceyi hastanede geçirdik .. Yolda hiç kusmayan , oynayan gülen bebek antalyaya vardıgımız gibi 10 kere kustu 2 saat içinde..

Dönüşte 12 saatlik yolu 20 saatte geldim birşey olmadı ama.. 1 saat yol 1 saat dinlenme şeklinde yaptım..

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Yetişkin biri olarak hayatta yapamam 12 saat araba yolculuğu siz bebeğe tatil diye işkence yapmışsınız nerdeyse geçmiş olsun

• Setur nasıl bir acenta arkadaşlar.Worldpuan kampanyası var. Bakmaya değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanrevan -- 16 Mayıs 2017; 1:26:54 >
  • 15 - 22 Haziran tarihleri arasında maksimum 2500 TL iki kişi için tavsiyede bulunabilir misiniz?

Bodrum tarafı soğuk olur mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanrevan

Setur nasıl bir acenta arkadaşlar.Worldpuan kampanyası var. Bakmaya değer mi?

Koc holding bunyesinde yillarin firmasi

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Bebekle tatile giderken ne yapın edin 5-6 saatten fazla yolculuk yapmayın..

İst-antalya 900 km ve 12 saatti.. Antalyaya vardık ve geceyi hastanede geçirdik .. Yolda hiç kusmayan , oynayan gülen bebek antalyaya vardıgımız gibi 10 kere kustu 2 saat içinde..

Dönüşte 12 saatlik yolu 20 saatte geldim birşey olmadı ama.. 1 saat yol 1 saat dinlenme şeklinde yaptım..

Bizimde tatil planı ağustos ayı için ve kızımız 3 aylık olacak, istanbuldan bodrum tarafına baktım yalova ido dan sonra 7 saat, antalyaya baktım orası da aynı, antalyada oteller daha uygun olduğu içim tercih etsemmi diye düşünüyordum ki sizin mesaji gördüm :)
    avrupadan insanlar 2-3 çocuğu ile uçağa atlayıp geliyor, bizmi abartıyoruz bu işi anlamadım :)
  • LaNcEt kullanıcısına yanıt
    ucak yolculuklarinda kimsenin zip zip bizim yollarda ki gibi geldigini dusunmuyorum :)
    almanyadan gelen bi adamin en fazla 2-3 saat karayolu kullandigini dusunun..
  • Bu sezon için Jiva Hotel'e gidecek olan varsa dönüşte yorumlarını yazabilirmi teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 16 Mayıs 2017; 20:51:44 >
  • Hocam bizim mesele aman eşyası sığarmı, bebek arabasını nereye koyarız, amam bunda alalım lazım olur gibi dertler valla hala kararsız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaNcEt -- 16 Mayıs 2017; 22:28:59 >
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.