Şimdi Ara

2017 AUDI A5 Sportback Geldi (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
736
Cevap
16
Favori
80.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet aradım. Oldukça ilgililer gerçekten. Hatta aşırı. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • macro73 M kullanıcısına yanıt
    rica ederim, ne kadar fiyat verdi? yukarıda belirtmiş olduğunuz 244'den fazla mıydı?
  • macro73 M kullanıcısına yanıt
    Çift paket derken ben design+deluxe için duyduğumu söyledim ki siz zaten daha altında fitat almışsınız...Audi satıcılarının Çift paketten kastettikleri deluxe+prestige oluyor...Tek paket dedikleri deluxe...

• quote:

Orijinalden alıntı: macro73

İlgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Beyaz renk design+delux paket, altı düz direksiyon 244 bin fiyat aldım. Tek paket neredeyse ellerinde kalmamış. Bu arada bulabildiğim en iyi kur 4.15, iki paketli alamayacağım. Düşük kurdan gelenleri muhtemelen galericiler toplamış. Yeni yılda kur, € 4.70 üzerine giderse tekrar artacak.

Hangi bayiden buldunuz paylaşabilir misiniz?

• İyi pazarlar arkadaşlar son zamanlarda fiyat alan oldumu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Bir kaç gündür sportback 1.4 arıyodum. Türkiyedeki tüm bayileri aradım. Perşembe falan vardı ellerinde ama cuma cumartesi neredeyse hiç kalmamış. En sonunda istediğim gibi bir tane buldum. Scuba mavi içi siyah sport+delux+prestige+altı düz direksiyon. Opsiyonladım aracı hafta içi inşallah işlemleri hallericem. Daha önce alan arkadaşlardan tecrübe olarak bir kaç şey soracaktım. Pazarlık olarak paspas cam filmi boya koruma isteyince hediye olarak bayiler veriyormu. Birde bmw de söyle bir olay vardı ama audide varmı bilmiyorum. Garanti süresi boyunca yapılacak rutin bakım yada ağır bakımları önceden toptan alabiliyordun. Bu şekilde alınca daha ucaza geliyordu. Audide böyle birşey mevcutmudur. Şimdiden teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: madblood45

Merhaba arkadaşlar. Bir kaç gündür sportback 1.4 arıyodum. Türkiyedeki tüm bayileri aradım. Perşembe falan vardı ellerinde ama cuma cumartesi neredeyse hiç kalmamış. En sonunda istediğim gibi bir tane buldum. Scuba mavi içi siyah sport+delux+prestige+altı düz direksiyon. Opsiyonladım aracı hafta içi inşallah işlemleri hallericem. Daha önce alan arkadaşlardan tecrübe olarak bir kaç şey soracaktım. Pazarlık olarak paspas cam filmi boya koruma isteyince hediye olarak bayiler veriyormu. Birde bmw de söyle bir olay vardı ama audide varmı bilmiyorum. Garanti süresi boyunca yapılacak rutin bakım yada ağır bakımları önceden toptan alabiliyordun. Bu şekilde alınca daha ucaza geliyordu. Audide böyle birşey mevcutmudur. Şimdiden teşekkür ederim

Ben temmuzda aldığımda sadece iki tane anahtarlık hediye aldım. Cam filmine 500 tl verdim. Biraz bastırılırsa hediye alınabilir ama özellikle kauçuk paspas kışın lazım oluyor istenebilir

• two_fast_two_furious kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolun
  • Esenyurt Doğuş otoda baya A5 araç vardı yeni gelmiş sanırım.

• Arkadaşlar ben de bu aracı düşünüyorum..Tek sorum olacak..Bu araçta mercedesteki gibi havalı süspansiyon var mı, bu benim için çok önemli...Sitede böyle bir seçenek göremedim çünkü...?
  • Konu çok gerilerde kalmış. Arkadaşlar son zamanlarda fiyat teklifi alan yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temürrmelik -- 26 Ocak 2018; 2:22:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: temürrmelik

Konu çok gerilerde kalmış. Arkadaşlar son zamanlarda fiyat teklifi alan yok mu?

260.000 gecen hafta bası kartal doğuş verdi. kağıt üstünde 283.000 lira olan fiyattan düşüldü.
    tam paket ve donanımı buraya 1-2 gün içinde yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkncsc

quote:

Orijinalden alıntı: temürrmelik

Konu çok gerilerde kalmış. Arkadaşlar son zamanlarda fiyat teklifi alan yok mu?

260.000 gecen hafta bası kartal doğuş verdi. kağıt üstünde 283.000 lira olan fiyattan düşüldü.
    tam paket ve donanımı buraya 1-2 gün içinde yazarım

Hayırlı olsun, kazasız belasız inşaallah...

Evet Paket donanim vs yazarsanız çok iyi olur, tesekkurler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temürrmelik -- 28 Ocak 2018; 3:36:8 >
  • Forum çok sakin A5 sahibi olan kaç kişiyiz?

2017 AUDI A5 Sportback Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi two_fast_two_furious -- 28 Ocak 2018; 19:12:13 >
  • Ben beyaz design+deluxe tfsi sportback sahibiyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plateau -- 28 Ocak 2018; 21:39:25 >
  • Bende Manhattan grisi sportback 1.4 tfsi sport/deluxe-prestige mevcut.

• 3 kişi olduk

1-two fast two furious (dynamic+delux) mythos siyah

2- plateau (design +delux) beyaz

3-plastix (sport+delux+prestige) manhattan gri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi two_fast_two_furious -- 31 Ocak 2018; 0:58:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plastix

Bende Manhattan grisi sportback 1.4 tfsi sport/deluxe-prestige mevcut.

Sizin araçtaki jantlar 19 inch mi? Benimki 17 inch ve 18 ya da 19 inche geçmeyi düşünüyorum. Kasis ve çukurlarda comfor düşüklüğü yaratıyor mu büyük boyutlu jantlar?

• Bende A5 sportback, Sport TFSI, Deluxe + Prestige sahibiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcukural

Bende A5 sportback, Sport TFSI, Deluxe + Prestige sahibiyim.

Hoşgeldiniz hayırlı olsun, 4 kişi olduk

1-two fast two furious (dynamic+delux) mythos siyah

2- plateau (design +delux) beyaz

3-plastix (sport+delux+prestige) manhattan gri

4-selcukural (sport+delux+prestige)

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.