Şimdi Ara

2017 / 2018 SEZONU BEŞİKTAŞ KADROSU !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
6.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu sezon sattıgımız kadar alabiliriz olayı kalktıgı icin oyuncu satmadanda rahat rahat transfer yapabiliriz ama kadroya bakıldıgında cok fazla transfere gerek yok gibi , 1 stoper , 1 kanat , 1 forvet yeterli olacaktır belki birde arada bir Atiba yı yedekleyecek 1 oyuncu.

Gönderilecekler ;

Demba Ba
    Rhodolfo
    Ersan
    Atınc
    Veli
    Aras
    Omer
    Boyko
    Franco
    Milosevic
    Pektemek

Alınacaklar ;

Gomez
    Lens
    Vida

Kadro ; 14 Yabancı , 10 Yerli

Kaleci : Fabricio , Tolga , Utku

Bek : Caner , Gökhan , Adriano , Beck

Stoper : Marcelo , Vida , Mitrovic , Tosic

Orta Saha : Atiba , Oguzhan , Talisca , İnler , Tolgay , Necip

Kanat : Quaresma , Babel , Lens , Töre

Forvet : Gomez , Aboubakar , Cenk

2017 / 2018 SEZONU BEŞİKTAŞ KADROSU !

• Lens Quaresma'dan daha ariza bir tip.Bize uymaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ersan takımda kalır diye düşünüyorum. Adamın bize çok iyiliği dokundu.

Gomez gelmez bence ama ille bir forvet gelecekse Aboubakar ile birlikte sahada olmalılar. Aboubakar kanat-forvet felan takılır.

Bazı BJKliler sevmesede bu adam karşı takımı cidden çok bozuyor.Lens alırsak güzel olur ama gelmesede sorun değil bence.

Babel-q7-töre(nekadar istemesemde) Cenk ve Aboubakar'da kanatta takılabilir.
  • Sene sonu şu anki kadronun yarısına transfer teklifi gelecek. Öyle 3 transferle kapatırız diye düşünüyorsanız çok beklersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

Lens Quaresma'dan daha ariza bir tip.Bize uymaz.

Nasıl arıza ? Adama ölümcül faul yapsalar bile bişey demiyor adam . Uydur gitsin anasını satayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolgay'a belki. Ozzie sanmıyorum gitsin. Çok iyi bir teklif gelmez Ozzie'ye bu sene geçmiş yıldan daha iyi değil performansı. Çoğu iyi oyuncumuzun zaten son durağı Beşiktaş. 6-7 teklif gelmez sanmıyorum.
  • emiLL kullanıcısına yanıt
    Gamsız adam gamsız. Ben Lens gelsin istemem, Töre dönecek, Aboubakar kalırsa oda oynar kanat forvet. GEreksiz. İllaki bir kanat oyuncusu alınacaksa Cengiz gibi genç, gelecek vaad eden oyuncular alınsın. İki tane ihtiyar var zaten kanatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Gamsız adam gamsız. Ben Lens gelsin istemem, Töre dönecek, Aboubakar kalırsa oda oynar kanat forvet. GEreksiz. İllaki bir kanat oyuncusu alınacaksa Cengiz gibi genç, gelecek vaad eden oyuncular alınsın. İki tane ihtiyar var zaten kanatta.

Lens 29 yaşında Adam fenerde takım bana uymuyor ben napıyım modunda oynuyor gamsızla ne alakası var .
  • emiLL kullanıcısına yanıt
    29 yaş "genç"mi? Başka sorum yok.
  • Tosiç,Lens hariç iyi kadro

defans-kanat- Gomez olmayacağına göre forvet lazım

yerli adam gerekiyor ...
  • Quaresma Töre Lens olmaz.Planlama hatası olur 3 sağ kanat tek sol kanat. Boş verin Lens'i falan gelecek vaat eden bir sol kanat oyuncusu alınsın. Şöyle Ghezzal'ın sol kanat versiyonu çok iyi olurdu. Takımlar bize karşı kapanıyor. Bize pasla dribling ile şutla oyun çözecek adam lazım at önüne koşsun tipi değil. Ayrıca ben Vida'yı o kadar çok beğenmiyorum abartılıyor gibi geliyor bana. Ayrıca Gomez Şampiyonlar Ligi'nde iş yapar diye düşünüyorsanız bence yanılıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

quote:

Nasıl arıza ? Adama ölümcül faul yapsalar bile bişey demiyor adam . Uydur gitsin anasını satayım

Oyun ici onemli degil benim icin.Takimdaki sevgi saygi ortami bozulmamasi en elzem sey.Lens kesinlikle takim ici huzuru bozabilecek biri.Gobek salmis adami mi alacagiz.Farkettiysen son senelerde yapilan transferler arasinda vurdumduymaz diyebilecegimiz bir oyun yok neredeyse.Herkes sahada mucadelesini yapiyor.

• O değil de Fener'i iyice Beşiktaş altyapısı yaptınız
  • quote:

29 yaş "genç"mi? Başka sorum yok.

Kadromuzda 14 tane 29 yaş ve üzeri oyuncu olduğu için çok da yaşlı değil.
  • Gomez ve aboubakar bizim için maaş açısından fazla lüx olur.
    Gerçi Aboubakarın maaş ederi 1,5-2 dir aslında, bizden başka kulüpte ona bu parayı vermez. ama 3 küsürü verdikten sonra da oralara düşmez
  • Neye dayanarak bunu söylüyorsun anlamadım. Adam bugüne kadar ne yapmış ki takımı bozacak biri diyebiliyorsunuz.

Bu arada Gomez - Ebubekir - Cenk olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tolgay'a belki. Ozzie sanmıyorum gitsin. Çok iyi bir teklif gelmez Ozzie'ye bu sene geçmiş yıldan daha iyi değil performansı. Çoğu iyi oyuncumuzun zaten son durağı Beşiktaş. 6-7 teklif gelmez sanmıyorum.

Son durak felan hikaye bence. 30'dan sonra da transfer yapılır. Daha devre arası Adriano Marsilya haberleri çıkıyordu. Çin pazarı var. Mls var. Geçen yaz Atiba için çok ısrar etti West Ham. Ne olacağı hiç belli olmaz. Ama şampiyon takımdan oyunculara her zaman teklif gelir.
  • Lens iyi güzelde Fenerden Galatasaraydan topçu almak iyi değil. Ben onun yerine Sevilla ile Konopylanka için uğraşırım. 26 yaşında mis gibi kendini kanıtlamış adam. Schalke de istediği gibi olmadı işler. Bizde 10 numara top oynar.

Töre,Konopylanka,Babel,Quaresma

24,26,29 ve 33 yaş

Defansa büyük treni yani Glik'i kaçırdık. Vida kesermi bilmem. Bence Rhodolfo,Mitrovic(kiralık)Pedro,Milosevic gönderilmeli. Muhtemelen Caner bonservisi alındığı için Adriano gitmek isterse piyasası zaten var o da gönderilebilir, Caner'in alternatifi Tosic olur, Ersan takımda kalır Sol stoper olarak yedekte bekler.

Orta sahada Veli, Gökhan İnler'e takım bulunulur. Tolgay da haberlere bakılırsa kaçacak gibi. Atiba'ya alternatif zenci yabancı yırtıcı orta saha alınır.
    Necip,Ozi,Atiba,Talisca kesinlikle takımda tutulur ve üzerine 1 genç (atiba için) 1 de OOS tarzı orta saha ile güçlendirir ve rekabete sokarız tamamdır.

Forvette Ba'nın durumuna göre Aboubakar'ında bonservis durumuna göre her 2 sinden biri kalabilir. Cenk kalır. Pektemek,Ömer gönderilir. Gomez alınır. Takımın 1. santraforu sözü kimseye verilmez iyi olan oynar denilip rekabet arttırılır. Ben Aboubakar'ın kalması taraftarıyım.

Fabri,Harun,Utku
    GG,Beck,Marcelo,Vida(tarzı),Ersan,Tosic,Adriano,Caner +1 stoper
    Tolgay,Ozi,Atiba,Necip,Talisca,+1 OOS ve +1 Genç
    Babel,Q7,Töre,Konopylanka
    Cenk,Gomez,Aboubakar

yeterli olacağını düşünüyorum. Kadroyu umarım fazla bozmayız bu eksiklerimizle çok daha aktif ve seri oyun bizi bekler

• Franco sezon sonu serbest zaten

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

quote:

Oyun ici onemli degil benim icin.Takimdaki sevgi saygi ortami bozulmamasi en elzem sey.Lens kesinlikle takim ici huzuru bozabilecek biri.Gobek salmis adami mi alacagiz.Farkettiysen son senelerde yapilan transferler arasinda vurdumduymaz diyebilecegimiz bir oyun yok neredeyse.Herkes sahada mucadelesini yapiyor.

Kim göbek salmış ? Kim huzuru bozabilecek oyuncu ? Karıştırıyorsun galiba hacı farklı kişiden bahsediyorsun biz lensi konuşuyoruz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.