Şimdi Ara

2017 0 km Audi Q5 alınır mı? 2.0 tdi quattro 190hp design pack (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
8.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: trust06

İçine bindin mi bilmem ama Octavia dan geniş olmayan bir araç.

Benim 3008 daha geniş o zaman d suv diyelim haklısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • otodr O kullanıcısına yanıt
    Aklin yolu bir bende kismetse istiyorum Allah nasip ederse m paket alicam ama bir cilginlik olsun

• selamlar

audi q5 bu fiyat eder mi etmez mi bilemem ama ben 2017 audi q5 sahibi olarak size birkaç şey söylim..
    aracımı 2017 temmuzda sıfır aldım..yaklaşık 9 aydır hep arabanın sorunlarıyla uğraşıyorum..
    *arabada 2. viteste titreme
    *arabada durmam anına yakın titreme
    *frende boşluk
    *140 hızdan sonra kuş gibi ötmesi
    *her çalıştırmadan sonra gaz pedalından bir seferliğine gelen tık tık sesi

bunların hiçbirini sorun olarak görmediler ve bişe yapmadılar..ağız tadıyla audi kullanıyorum diyemem..haa bundan önceki arabam octavia idi ve onu da hanıma verdim şuan 180.000 kmde..arada arabaları değişiyoruz octaviayı daha içim rahat kullanıyorum..burdan q5 ile octaviayı kıyaslıyorum sanmayın..ikisi de birilerinin ürettiği yabancı araçlar..artık şanstan mıdır nedir benim q5 bana sadece sıkıntı verdi..
    şunu da söylim babamda da 2013 model q5 var arada onu kullanıyorum ve yukarda yazdığım hiçbir soruna denk gelmedim..

• hidayetgudul H kullanıcısına yanıt
    Şimdiye fiyatları daha fazla artmıştır, o aracı almadım. Hala ufak ufak arayışlar içerisindeyim. Bu ara grand cherooke 3.0 dizellere bakınıyorum, 2014 üzeri. Güzel araçlar var. O paraya bir üst segment az km 2 el alayım diyorum.

Gelelim sorunlara, şanzıman klasik dsg yavaşlama ve kalkış titremesi. Her ne kadar yağlı tip yüksek tork dayanımlı 7g olsada o hala bir dsg. Bence yazılım güncellemesi getirmeleri yakındır.

Ses için aracın dışındaki bir parça ses yapıyordur, yada içeriye başkaca bir yerden hava giriyordur,

Onun harici çokda takılmayın derim.

Aracın genel anlamda konforu nasıl biraz Bilgi verseniz. Hızlanma esnekliği nasıldır, süspansiyon sertliği ve sesi nasıldır. Araç içi ses düzeyi, lastik yuvarlanma sesi vs biraz Bilgi verirseniz sevinirim

• 038poyraz kullanıcısına yanıt
    o kadar para verdikten sonra takılmadan edemiyo insan
    arabanın iç görüntüsü hoşuma gidiyor,hele ki eskisine oranla çok daha kulanışlı ve şık yapmışlar..
    yukarda sorduğunuz hızlanma esnekliği,süspansiyon vs yanlış anlamayın bu tip şeylerden pek anlamadığım için cevap veremicem..yalnız birkaç örnek vereyim..geçen gün yolun ortasında çarpışıp kalmış iki arabayı son anda görüp fren yaptığımda araba nasıl durdu anlamadım..hızım 160 km idi ve son derece tatmin edici bi mesafede durdu araba..
    bundan iki ay önce de kar yağmasını fırsat bilerek vurduk arabayı dağlara..ciddi sayılabilecek karlı yokuşlardan zorlanmadan hem indi hem de çıktı..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.