Şimdi Ara

2016 Tuscon'mu? vs 2016 CR-V'mi? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
111
Cevap
1
Favori
18.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    uzun süre binerim her yere giderim diyosan crv

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eger tucson ve crv arasindaki farki verebilecek paraniz varsa tabiki crv. Tartismaya gerek yok. 350 nm torktan kimse bahsetmemis. Yok ekran kotu yok el fteni kaba bilmem ne sekilde elestiri yapilmis. Bu insanlar araclari neye gore seciyor merak ediyorum

• Görunüş olarak Tuscon

• ya arkadaşlar, deminden beri yorumları okuyorum şaşırdım doğrusu.
    hyundai tuscon Honda crv ile değil honda hrv ile eş değer bir arabadır, crv ile tuscon kıyaslanamaz.
    crv nin 2. eli 145000 tlden başlıyor tusconun sıfırı 100.000 tl civarı biri üstün japon teknolojisi honda, 9 ileri dizel , digeri is e kore yapımı benzinli biraz konfor verilm,iş bir araç, yok crv şöyleymi yok crv böyle imiş kimse şu basit soruyu sormuyor, birinin sıfırı 190000 tl birinin ise 100.000 tl, 90 000 tl fark var siz hala iki arabayı birbiriyle kıyaslıyorsunuz.
  • crv yi birde skodayla bile kıyaslayanlar bile var, ya arkadaşlar, crv, tiguan, belkipeugeot 3008, audi q5 volvo sınıfı araçların rakibidir, lütfen teknolojiyi doğru okuyalım,
    le mans arkadaşımız doğru söylemiş, 2000 devirde crv , 350 NM.tork üretiyor, torkun ne olduğunu lütfen araştırın.
    crv, 4000 devirde, 160 beygir güç, + 9 ileri otomatik son derece gelişmiş şanzuman, + dizel + 1.6 motor, bir insan başka ne ister, herşeyiyle yüksek performans ve tasarruf,,

yok arkası" çirkinmiş" yok falanmış filanmış

arkadaşlar, niye mercedes e 200 ile renault meganı kıyaslamıyorsunuz da
    Honda crv ile Hyundai tusconu kıyaslıyorsunuz,

davul bile dengi dengine çalar.
  • CRV beş para etmez bir araba o kadar para kesinlikle etmez

Tip desen yok,malzeme kalitesi yok,iç tasarım rezalet,konfor yol tutuş izolasyon rezalet

Bu dediklerimin hepsi tuscon da çok iyi

İlk çıktığında test etmiştim crvyi 160hp turbodizel gibi gitmiyor ve motoru da öyle müthiş başarılı değil

CRV alınacak bir araç değil tucsonun yanında,lpg ye karşıyım ama lpg+tuscon çok ama çok mantıklı gözüküyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 model Tuscon'um vardı. 2 ay önce sattım.
    Araç konfor olarak oldukça güzel. O ağırlıkta bir araç içinde performansı oldukça iyi.
    Amma velakin, yakıt konusunda aynı şeyleri söyleyemeceğim maalesef.
    Araba çok yakıyor.
    Türkiye şartlarında, benzinin bu fiyatlara ulaştığı bir durum da ciddi bir maliyet çıkıyor ortaya.

Konfor konusunda ise oldukça başarılı bence. Bagajı da benim için yeterliydi. (Bebek arabası vs. kullanıyorum.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

CRV beş para etmez bir araba o kadar para kesinlikle etmez

Tip desen yok,malzeme kalitesi yok,iç tasarım rezalet,konfor yol tutuş izolasyon rezalet

İlk çıktığında test etmiştim crvyi 160hp turbodizel gibi gitmiyor ve motoru da öyle müthiş başarılı değil

CRV alınacak bir araç değil tucsonun yanında,lpg ye karşıyım ama lpg+tuscon çok ama çok mantıklı gözüküyor.

"Kedi uzanamadığı dala mundar dermiş"
  • quote:

sn HolY.One kendi yazdıklarına kendinde inanmıyorsun ama, sırf kötülemek için gerçekleri bile görmüyorsun, Hadi diyelim Honda ya özel bir gıcıklığın var, tasarım konfor, vs. olabilir, bu bir görüştür.
    AMA YOK "TEST ETMİŞTİM, 160 HP MOTOR İYİ GİTMİYORMUŞ YOL TUTUŞU REZALETMİŞ" BU SÖYLEDİKLERİN TAMAMEN YALAN VE GERÇEĞİ YANSITMIYOR, İŞTE BUNA KİMSE İNANMAZ,

HONDA CRV NIN TURBO MOTORU VE 9 İLERİ ŞANZUMANI O KADAR MÜKEMMEL Kİ 1730 KG LİK ARACI YOKUŞTA KUŞ GİBİ UÇURTUP,NORMAL SEDAN ARAÇ SÜRÜŞ KEYFİ VERİYOR. BUNLAR GERÇEK,

GÜNEŞİ BALÇIKLA KAPATAMAZSIN. KIYASLADIĞIN ARABA, Q5, NİSSAN XTRAİL,TIGUEN FALAN OLURDA, KIYASI HEP BERABER YAPARIZ.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpelif

quote:

sn HolY.One kendi yazdıklarına kendinde inanmıyorsun ama, sırf kötülemek için gerçekleri bile görmüyorsun, Hadi diyelim Honda ya özel bir gıcıklığın var, tasarım konfor, vs. olabilir, bu bir görüştür.
    AMA YOK "TEST ETMİŞTİM, 160 HP MOTOR İYİ GİTMİYORMUŞ YOL TUTUŞU REZALETMİŞ" BU SÖYLEDİKLERİN TAMAMEN YALAN VE GERÇEĞİ YANSITMIYOR, İŞTE BUNA KİMSE İNANMAZ,

HONDA CRV NIN TURBO MOTORU VE 9 İLERİ ŞANZUMANI O KADAR MÜKEMMEL Kİ 1730 KG LİK ARACI YOKUŞTA KUŞ GİBİ UÇURTUP,NORMAL SEDAN ARAÇ SÜRÜŞ KEYFİ VERİYOR. BUNLAR GERÇEK,

GÜNEŞİ BALÇIKLA KAPATAMAZSIN. KIYASLADIĞIN ARABA, Q5, NİSSAN XTRAİL,TIGUEN FALAN OLURDA, KIYASI HEP BERABER YAPARIZ.

Okay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• motor ve şanzıman için crv
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.