Şimdi Ara

2016 Tatil Fırsatları ve tavsiyeler (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.625
Cevap
122
Favori
154.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ETS haftaya kalmış öyle dediler.
  • Bonubon bizi tatile götür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 18 Kasım 2015; 10:13:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 yaz dönemide çok ucuz değildi ama bazı otellerde fırsatlar yakalanabilmişti. şimdi anı tur ve mng turizme baktım fiyatlar şişmiş gitmiş bu fiyatlar nedir yahu eğer böyle olursa gidip çadır kurmak lazım yoksa kaliteli tatili hesaplı yapma şansı bu yıl yok gibi
  • Yurtiçi otel fiyatları kaliteli otellerde 4-5 bin tl yi buluyor, aynı fiyatlara yurtdışı tatil daha mantıklı olabilir mi? ( 2 kişi ve 2 Yaşında çocuk)

• quote:

Orijinalden alıntı: hannibal

Yurtiçi otel fiyatları kaliteli otellerde 4-5 bin tl yi buluyor, aynı fiyatlara yurtdışı tatil daha mantıklı olabilir mi? ( 2 kişi ve 2 Yaşında çocuk)

Ne amaçla gittiğinize; bağlı dinlenme amaçlı evet kültürel gezi amaçlı hayır. Çocuk sizi çok yorar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

quote:

Yurtiçi otel fiyatları kaliteli otellerde 4-5 bin tl yi buluyor, aynı fiyatlara yurtdışı tatil daha mantıklı olabilir mi? ( 2 kişi ve 2 Yaşında çocuk)

Ne amaçla gittiğinize; bağlı dinlenme amaçlı evet kültürel gezi amaçlı hayır. Çocuk sizi çok yorar.

Ege yada Akdeniz de denize gireceğime hem ülke görürüm hem de tatilimi Yaparım düşüncesi var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

quote:

Ege yada Akdeniz de denize gireceğime hem ülke görürüm hem de tatilimi Yaparım düşüncesi var.

Arkadaşım ikisi pek mümkün değil ne yazık ki geçen sene yurt dışı ve otel tatili yapmış ve bu sene nisanın başı gibi bebek bekleyen bir çift olarak eşimle sadece otel tatili kararı verdik. Çocuğun taşınması(merdivenler toplu taşıma) ve beslenmesi büyük sorun olur diye düşünüyorum. Bu yaz kaldığımız İc Hotel Green Palace için ısrar ediyor eşim ben de açıkcası orayı istiyorum 2500-3000 arası denk gelirse size de şiddetle tavsiye ederim . Güzel lüks şatavatlı taş binalar abartılı yemekler yerine yeşilliğe doğaya temizliğe önem veren bir otel istiyorum ben açıkcası. Diğer bir alternatifimler ise Letoonia Golf Resort ve Club Mega Saray. Letoonia 2.800 tl civarı mega saray 3.000 tl civarı.
  • Yerimizi alalım yakalarız umarım güzel bir fırsat 2016 için

• Voyage Sorgun'u bekliyordum bugün mail ile geri döndüler, 3.600 liraya geliyor mayıs ayında 5 gece balayı.

Kaldım ortada şaka gibi. Bütçemi max 3.000 civarı hesap etmiştim.
  • Concorde otel mi kervansaray lara mi Şubat tatili için lütfen yardim

• Hiç kimse bilmiyor mu bu otelleri

• ETS erken rezarvasyon başladı
  • istediğim hotellerin fiyatları yok maalesef
  • arkadaşlar merhaba bana haziran sonunda ortalama 2500tl bütçeyle 6 gün konaklayabileceğim bodrumda otel önerebilir misiniz
  • Sueno Hotels Deluxe Belek nasıldır?

İnfinity balkonunda havuz olan odaya 4.050 TL fiyat aldım balayı için. Voyage deluxe odaya deniz manzaralı 3.570 TL dedi. Tercihiniz ne olurdu ya da farklı bir tavsiyesi olan var mı?
  • Tatil sepetinden tatil alan oldu mu şikayeti olan var mı güvenilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: eyuphanfirat

Tatil sepetinden tatil alan oldu mu şikayeti olan var mı güvenilir mi

Sıkıntı olmaz...Bir de Kervansaray'ı düşünmeyin derim...İllaki Lara olacak ise Delphin grubu var,Barut var...Bunlara bakın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Sueno Hotels Deluxe Belek nasıldır?

İnfinity balkonunda havuz olan odaya 4.050 TL fiyat aldım balayı için. Voyage deluxe odaya deniz manzaralı 3.570 TL dedi. Tercihiniz ne olurdu ya da farklı bir tavsiyesi olan var mı?

Belek otellerinde kolay kolay sıkıntı çıkmaz...Zira neredeyse ülkedeki en kaliteli resort otelleri o bölgede...Sueno ise daha geçen yıl açıldı,gayet iyidir...Voyage de iyidir...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.