Şimdi Ara

2016 Tatil Fırsatları ve tavsiyeler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.625
Cevap
122
Favori
154.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ets turun fiyatlarına bakıyorum da maşallahı var bu sene otellerin merakla beklediğim ic hotelin haftalığı 4000 tl olmuş ets'de.
    Letoonia Golf Resort hakkında bilgi sahibi olan var mı?
  • Ramada Didim Akbük nasıldır arkadaşlar? Daha önce giden var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • on numara olmuş bu sene konu.
    İlk mesaj canlı tutulursa tadından yenmez.

Euphoria Aegean Resort & Spa

Ben de balayı için daha önceden gittiğim ve izmire de yakın olması dolayısıyla seferihisardaki Euphoria Aegean Resort & Spa'yı tercih ettim.

Otel iki bölümden oluşuyor Anabina ve villa tipinde Club odalar. Biz club oda tercih ettik daha sakin olacağını düşünerek -ki öyle de oldu-
    Club odalar için ayrı havuzve bar var.
    Gittiğimizde o kadar çok rüzgar vardı ki denize giren kimse yoktu biz de girmedik, ki zaten seferihisar denizi.. çok bi şey kaybetmedik bence.
    Kaldı ki hava rüzgarsız olsa + deniz de güzel olsa bile sanıyorum ki ya sabah gidip akşam dönerdik yada yine hiç gitmezdik, çünkü öyle bir yokuş var ki!! 4 gece de en çok zorlandığımız kısım bayır.

Bir kaç detay verecek olursam ;

Yemek, giden hiç kimsenin aç kalacağını düşünmüyorum, dana, kuzu, balık, hindi her gün hepsinden min. 2şer çeşit, ister kızartma ister haşlama ister buğlama.. Tabi sebze yemekleri de ona keza aynı şekilde. Daha önceki gidişimde tanıştığım Murat isimli garson arkadaş 7 ay sonra beni tekrar tanıdı, sağolsun her yemekte masamızı hazırladı. Buradan kensine selam olsun :)
    Alkol, sanırım en kötü kısım burası. Bira olarak fıçı perge veriyorlar, rakıya hiç girmiyorum bile.. Barmenler biraz hatır gönülle çalışıyor diyebilirim. İlk geceden "kanki" olduğum barmen resmen kokteyl show yaptı buradan Sezgine de selam olsun :) Otelde genellikle alman turistler var ve saat 11 oldumu hepsi odasına çekiliyor. Böylece bütün gece barmenle yalnız kalabilme imkanım oldu sezginle biraz otel alkol konsepti dışına da çıkmış olabiliriz :) ama yine de alkol konusunda büyük beklentileriniz olmasın derim.
    Animasyon,Sanıyorum en kötü kısım burası. Animatörler çok güler yüzlü çok sıcakkanlılar FAKAT günde sadece 2 kez ve max. 15er dakika program olması sanıyorum otelin sorumluluğunda olsa gerek. (Akşam amfide, çocukları erken uyutmak için yapılan hoplamacalı zıplamacalı aktiviteyi saymıyorum tabi)
    Disko var sözde ancak içinde DJden başka kimseyi göremedik :) Genelde orta yaş kesimi hakim otelde. Çocuk animasyonundan sonra canlı müzik dinleyip bi iki kadeh içip odalarına geçiyorlar. 12den sonra otel inanılmaz sakin.

Yukarıdakilerin dışında,
    odalar ve otel gayet temiz
    personel güleryüzlü

Şu anda erken rezervasyon döneminde ve benim geçen sene aldığım tarihlerde yaklaşık olarak %15 daha uygun. Geçen sene biraz geç kalıp 3. erken rez. döneminde almıştım maalesef.
    Şu an için High Season 5 gece 2 Yetişkin 1900 lira gibi bir ücreti var. Ki bence tam bir fiyat/performans oteli.

Verdiğimiz ücrete değdi mi ? Evet
    Tekrar gider miyim ? Hanımın baskılarıyla belki

• Fiyatlar gene ucuk.bide erken rezervasyonun 1.donemi.

• Ben Limak limra kervansaray lara otellerini tavsiye ederim Limak çok kalabalık ama yemek kalitesi ve hizmet anlayışları çok güzel bir haftada üç kere musteri hizmetleri aradı bir şeye ihtiyacınız var mı hersey yolunda mi diye .kervansaray Kundu fiyati uygun yemek çok çeşitli değil ama o fiyata gidilebilecek otellerden biri.kervansaray lara eskimiş artık ama hizmetini animasyonlari ve yemeklerini iki kez gittiğimde de beğendim. İki Otelde ailelere uygun.

• İyi forumlar arkadaşlar, Allah kısmet ederse 24 ocak ta dünya evine giriyorum, Balayı için yer araştırıyorum fakat pek bilgili olmadığım için nereye gidilir, gidilmez pek kestiremedim. Siz değerli arkadaşlarımın bana tavsiye edebileceği, yol yordam gösterebileceğini umaraktan buraya yazdım. Ne gibi bir yol izlemeli, nerelere gitmeli bilgilendirirseniz sevinirim. Vakitte az kaldı rezervasyon yaptırıp yeri ayarlamam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Sueno Hotels Deluxe Belek nasıldır?

İnfinity balkonunda havuz olan odaya 4.050 TL fiyat aldım balayı için. Voyage deluxe odaya deniz manzaralı 3.570 TL dedi. Tercihiniz ne olurdu ya da farklı bir tavsiyesi olan var mı?

Bu sene sueno golf belek deydim ayrıca deluxe un tüm imkanlarından da faydalaniyorsunuz, sadece şunu söyleyim eğer deluxe giderseniz elit tatil neymiş görürsünüz ben böyle bir hersey dahil görmedim, ayrıntıları yazarsam 1 saat yazmam lazım ama kesinlikle öneririm bilginiz olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Ramada Didim Akbük nasıldır arkadaşlar? Daha önce giden var mı?

+1

..varsa bilgisi olan bende bekliyorum cevaplarinizi

• MurderByDeath kullanıcısına yanıt
    Didim'e gidecekseniz Palm Wings'i önerebilirim, son 2 senedir ailece gidiyoruz ,gayet memnunuz.
  • Fiyatlar uçuk yalnız. ..

• quote:

Orijinalden alıntı: barmer

Didim'e gidecekseniz Palm Wings'i önerebilirim, son 2 senedir ailece gidiyoruz ,gayet memnunuz.

palmwings e bende geçen sene gittim kesinlikle tavsiye etmiyorum her açıdan çok çok kötü kesinlikle uzak durun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 22 Kasım 2015; 0:33:26 >
  • Emeğinize sağlık, güzel konu. Takipteyiz.
  • ottoserdar O kullanıcısına yanıt
    Bende geçen sene gittim ve bence çok güzeldi. Denizi muhteşem, yemekler idare eder, oda temizliği güzel, animasyonlar güzeldi. Hatta bu sene de kampanya olsa da gitsem diyordum. Aynı güzellikte denize sahip (sığ ve mavi bayraklı) ve fiyatı daha uygun bir otel önerebilirseniz orayı da bu sene için listeye alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Bende geçen sene gittim ve bence çok güzeldi. Denizi muhteşem, yemekler idare eder, oda temizliği güzel, animasyonlar güzeldi. Hatta bu sene de kampanya olsa da gitsem diyordum. Aynı güzellikte denize sahip (sığ ve mavi bayraklı) ve fiyatı daha uygun bir otel önerebilirseniz orayı da bu sene için listeye alayım.

buyrun tripadvisor yorumum

Gitmezseniz bişey kaybetmezsiniz ”
    2/5 yıldız19 Eylül 2015 tarihinde yorum yapıldı
    Eylül dönemi konakladık otel yeni odalar temiz sivri sinek vs yok denecek kadar az
    Oda aile verdiler teşekkür ediyorum
    Havuz küçük deniz kum fakat çok pis bişeyler batıyor kaşındırıyor ve yara yapıyor eşim denize giremedi
    Otelin yan tarafları komple site ve yazlık dolu
    Yemekler iyi değil hep aynı Tür tavuk hindi vs barların ÇOĞU kapalı gün içi plajda acık alkol fıçı usulü Gazlı içecek ve meyve suyuda aynı şekilde soda dahil açık
    Akşam ana yemekler 4 gün süresince beni memnun etmedi
    Adi sabi duyulmamış yemekler meze vs çeşit az hindi tavuk bolca
    Otel %90 üzeri yabancı grup ları ağırlıyor eminim bizim yarı fiyatımıza konaklıyorkardır
    Animasyon vs güzeldi çocuklar için bi abla vardı tren şarkısıyla oynarken
    Ablamız tren olma işini yaşıyordu güzel tebrik etmek lazım
    Otel Eylül dönemi OLMASINA rağmen Suriyeli Kampı gibiydi çok kalabalıktı , onedemek deniz ve havuzda şezlong bulmak sıkıntı oluyor havluyu atan orda unutuyor akşamda yemek için masalara gözlük sigara çakmak bırakıp yemek saatine kadar gasp ediyorlar masaları yönetim hiçbirine müdahale etmiyor , yabancı turist yamyam gibi heryerdeler , Kuşadası denizi çok kötü önermem bu tesiside açıkçası
    Denizi,yemekleri,barları,minibarı,hava Alanına uzaklığı (1.30dk) kısıtlı çeşit ve hizmet anlayışı ,bi Gözleme dahi yoktu gittiğinize aldığınıza değmeyecek bir lokasyon

http://www.tripadvisor.com.tr/ShowUserReviews-g297972-d3830356-r311743855-Palm_Wings_Beach_Resort-Kusadasi_Turkish_Aegean_Coast.html#

• fiyatlar neden bu kadar uçuk acaba bir de indirimli halleri bu ise ohoo
  • Bookingten bakmak faydalimi

• İlk otelimiz

Water planet
    İkinci otelimiz Limak atlantis

Şimdi bu Limak atlantisin de ustunde bir otel bekliyoruz sevgili serdar bey

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

İlk otelimiz

Water planet
    İkinci otelimiz Limak atlantis

Şimdi bu Limak atlantisin de ustunde bir otel bekliyoruz sevgili serdar bey

Attan inip esege binmek gibi olucak.Water Cok Kotu bir otel.sadece kaydiraklari icin gidilebilir.Atlantis de tam tersine muazzam bir otel.

• ottoserdar O kullanıcısına yanıt
    Bende yazdığınız bazı sorunları yaşamıştım. Kalabalık ve yeme içme sorunu vardı.

Deniz ayakkabısı kullandığım için ayağımda herhangi bir sorun olmadı. Balıklarla birlikte yüzmek güzeldi ve deniz çok temizdi.

Sizden ve diğer arkadaşlardan ricam plajı kendine ait, denizi kum, sığ ve mavi bayraklı (çeşme gibi), güzel ve fiyatı uygun herşey dahil bir otel önerirmisiniz?
  • Mavi bayrak olayına takılmayın Türkiye'nin heryeri mavi bayrak
    Tatil işinde temmuza uçak biletlerini Antalya olarak aldım busene deniz kum f/performans oteli bakıyorum bende arayıştayım Antalya kemer Belek olabilir
    Koko69 crystal beğenmiş bende bu sene düşünebilirim F/P olarak crystalleri forum genelde beğenir bildiğin kadarıyla , ama herturlu sıcak Fırsatı da kolluyorum ilk dönem halledicem gecen sene 2 dönem fiyatı yükseltip düşürmeyen oteller vardı bunlara bakmak lazım crystaller gecen sene 2 donemde fiyat yükselenlerden di

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 22 Kasım 2015; 9:21:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.