Şimdi Ara

2016 SONY ANDROİD TV (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.304
Cevap
74
Favori
340.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    önce alıp servise götürüp orada incemeleri lazım sizin sorununuz led yanması mecburen değiş vermeleri gerekli yada tüketici hakem heyetine başvuru yapın işiniz çözülsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: farpan630

Buyrun tv böyle hafif ışık parlamaları tvde yok telefon çekerken oluyor telefondan
    2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV

Siz sansli olanlardansiniz. Xd8505 mi kulanmakta oldugunuz tv.

Diger arkadaslarda resimleri paylasabilirmi.

Bende daha once resimlerdede paylastigim isik sizmasi bulunmakta. Dun aksam tv iyice inceledim. Ozelikle netfilex ve youtobe uzerinden 3mb internet baglantisina ramen hic takilma olmadi arayuz cok hizli. Dehset birsey. Acayip hosuma gitti. Netfilex turkce sesdestegi guzel ama icerik az.

gotuntu akarken yada ekranda herangibi siyah bir goruntu varken (uzay sahnesi gibi) isik sizmasinin en ufak kusurunu gormedim. Siyah sahnelerde sizma farkedilmiyor. Ayni testi beyaz kirmizi yesil mavi fon uzerinde yaptigimda ekran homojen. sadece kanal gecislerinde siyah zeminde fark ediliyor. Onuda onemsemeyince tv buyuk keyif aldim. Panasonic neo plazma kullanan biri olarak coook basarili ve kanim kaynadi. 10gun degisim surem kaldi ve cok kararsizim. Ama baska bir model tv dusunmuyorum. Degisimde daha kotusude gelmesi de olasi. Renk tonlama ve parlaklik konusunda muhtesem. Hersey derin siyah degil.

Arkadaslar film izlerken horuntu tam ekran oluyor uzuyor. Kumandanin ustunde goruntuyu orjinale cevirmek icin bir tus varmi. Aksiyon menuye kisa yol ekleniyormu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• diabl0 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bendede hafif ışık sızması var üstlerden, kafaya taktıkça bişeyler çıkıyor sorunlar Ufaksa uğraşmayın çok rahatsız ediciyse hakkınızı arayın... Birde regülatör kullanın tvde, evde klima vs kullanıyorsanız voltaj düşünce tv kendini korumaya alıp reset atıyor.. Fakat bu tekrarladıkçaa tvye trafoya zarar veriyor . Benim başıma geldi 600 va lık bir regülatör işinizi görür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serviste akim onleyici piriz tak dedi bana. garanti disi akim ve simsek carpmasi diye de bilgi verdi. ben panasonic tv ilk zamanlar guckaynagi takmistim. o da 1 yil sonra guc kaynagi yandi. o zaman japonlar koruyucu devre koymustur diyip bu tarz alletlerden vaz gectim. kocaman adaptor var mutlaka vardir onda devre

• Evet zaten o adaptör korumaya aldı benim Tvmi 185 voltajın altına düşünce sonyler kendini korumaya alıyor . Ama bu sürekli olunca trafoya Tv'ye zarar veriyor onun için bende tunçmatik 600Va regülatöre bağladım. Voltajı dengeliyor. 90 tl fiyatı

• farpan630 F kullanıcısına yanıt
    Dostum kaynak yokken cekmissin ne alaka. Ozman bendede Yok. Sen bi tv yi kapa açma düğmesine bas hemen cek. Ozman görürüsün varmı yokmu. Hepsinde var emin olun. Bırde mac izlerken bak gölgelenme varmı

• Arkadaşlar şimdi en son gelen firmware update ile 49Xd7005 bu model'e HDR10 desteği geldi mi? Televizyon 10bit panel sanırım. Anladığım kadarı ile ilk kutudan HDR10 desteği olmadan çıkıyormuş. Ama daha sonra firmware update ile geldi diyorlar. PS4 Pro ile kullanmayı planlıyorum. Bir de N11 de filan 2900 civarı bir fiyat çekiyorlar. Yılbaşı indirimi filan girer mi acaba?

Şuan LCD kullanıyorum. Çok profesyonel kullanıcı değilim açıkcası. Light Bleed derdi de pek yok gibi. HDR10 destekleyen 49 inch'lerde en makul bu gibi gözüküyor. Kullanan var mıdır?
  • İstanbulldozer kullanıcısına yanıt
    Beyfendi yok demedim azda olsa ışık sızması var. Genelindede oluyor diyorum zaten.. Maçlarda gölgelenme yok . Resimlerdeki parlamalarda tvde yok telefon çekerken beyazları parlatıyor..
    2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV

• luckyluky kullanıcısına yanıt
    3500 tlye aldıysan 2. Eldir. Imkansız bu fiyata kullanım saatine baktınmı

• televizyonu iade etmekten vaz gectim. pc taktimda da problem yoktu. monitor olarakta cok iyi. 450 nit gayet yerli bir isik siddeti. goruntu en boy ayari nasil yapiliyor. film icin. bulamadim. bu kumanda tuslari ayarlanmiyormu. misal netflex yerine youtube falan.
    aksiyon menu deki renk modlari yada menu ekleme cikarma gibi. birde telfondan kumanda eden varmi.ne coook soru sordum

• aklima gelmisken tv uretim yeriyle ilgil saginda solunda bir bilgi bulamadim. panellede ilgili nasil ogrene bilirim. birde calisma saatini nasil aciyoruz.

Sırasıyla info - 5 - ses açma + tuşu + power tvyi açma tuşuna bas tv kapalıyken... Servise menüsü açılır ordan selfcheck 2 . Sıraya tıkla
    En altta rakamlar çıkar en baştaki kaç saat çalıştığı ortadaki kaç kere açıp kapadığını en sağdakide kaç dk çalıştığını gösterir

• quote:

Orijinalden alıntı: farpan630

3500 tlye aldıysan 2. Eldir. Imkansız bu fiyata kullanım saatine baktınmı

nerden bakacam bakayım bi, :D
    2. el ürünleri servis ücretsiz kurulum yapıyormu? ve fatura kesiyorlarmı?
    servis geldi kurdu. tv nin kurlumunu yaptı gitti.

bu arada 3500tl ye geldi ürün 4000 di. 11.11 de 4000+ alış verişe 400 tl indirim kuponu vardı, 100 tl de bonus verdi. 3500tl ye gelmiş oldu
  • Blackkk kullanıcısına yanıt
    Bunu 85 Lere yükselttiğin için dediğin sorun elektirik sesi Tv'den geliyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gevurgazi

Arkadaşlar şimdi en son gelen firmware update ile 49Xd7005 bu model'e HDR10 desteği geldi mi? Televizyon 10bit panel sanırım. Anladığım kadarı ile ilk kutudan HDR10 desteği olmadan çıkıyormuş. Ama daha sonra firmware update ile geldi diyorlar. PS4 Pro ile kullanmayı planlıyorum. Bir de N11 de filan 2900 civarı bir fiyat çekiyorlar. Yılbaşı indirimi filan girer mi acaba?

Şuan LCD kullanıyorum. Çok profesyonel kullanıcı değilim açıkcası. Light Bleed derdi de pek yok gibi. HDR10 destekleyen 49 inch'lerde en makul bu gibi gözüküyor. Kullanan var mıdır?

En azından panel gerçek 10bit mi yoksa 8bit + FRC mi? Rtings'de 49xd700D var, Amerikan modeli bunun sanırım. Ona 10bit demişler ama biraz şüpheliyim açıkcası.
  • Ayrıntılı cevabınız için çok teşekkür ederim

• Kanal listesi nasil ayarlaniyor. Bir turlu beceremedim. Servisin ayarladigi listeye ekleme yapmak istiyorum. Birde bir kac kanalin yerini degistirebilirsem super olucak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Kanal listesi işini en kolay bilgisayardan yapabilirsiniz.
    TV ye bağlı tüm USB sürücüleri çıkartın. Mavi porta 1 tane USB flash bellek takın ve kanal listesini oraya aktarın.
    Daha sonra bilgisayara kuracağınız Sony Editor ile bu usb deki kanal listesini idtediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz:
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/26109102/SonyEditor_installation.exe
  • Taktığımız USB bellekleri "güvenli çıkar" gibi menüden çıkarabiliyor muyuz? Yoksa direkt çekiyormuyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goday -- 29 Kasım 2016; 19:59:4 >
  • Arkadaşlar 2 tv arasında kaldım 55xd8505'mi yoksa 49ks8500'mi lütfen yardım

Not:49ks8500'de ışık sızması kaçınılmaz

• 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.