Şimdi Ara

2016 SONY ANDROİD TV (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.305
Cevap
74
Favori
340.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence derhal iade et o televizyonu. Geçen sene babamlara 50w805b modeli almıştık. Daha c serisi çıkmadan önce. İnan siyahlar o kadar siyahki sanki televizyon kapalı gibi. Kanal geçişlerinde olsun normal yayınlarda olsun siyah yerler süper. Ne yazıkki bu bulutlanma ve ışık sızmaları şans işi. Sorunsuz ürün çok az oluyor. Babamlara aldığımız tv de bize denk gelmiş sorunsuz olarak. Şansını dene iade et,yeni gönderirlerse umarım sorunsuz olanlardan gelir. Gerçi xd8 serisi ips panel kullanıyor, haliyle siyahlar tam anlamıyla siyah değiller. Ama her açıdan televizyonu aynı renk tonuyla izlemek de ayrı bir güzellik. Örneğin 50w805b de her açıdan aynı renk tonu ile tv izlenmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zanaks kullanıcısına yanıt
    Yani marka ve fiyat olarak aklınızda ne var? Ve tv yi genel anlamda hangi amaçla kullanacaksınız? Oyun, film, tv gibi..

• 2 gün önce 55xd8505 tvyi vatan computer dan bir kaç saatlik kampanya ile 3.999 tl ye adim. Tvinin görüntüsünden falan çok memnunumda yeni yeni fark etmeye başladığım bazı sorunlar var . Tv de bulutlanma var. Bunu gectim hadi çoğu tvde var. Mac izlerken hızlı sahnelerde siyah gölgelenme ne oluyor bu beni çık rahatsız etti. Zamanında Samsung 46c 6000 tvim vardı imdada bu göllenme vardı.Bu sorun banding denen şeyimi acaba. Sonra tvde geçen akşam ps pro oynarken üst kısımda yatay bir siyah şerit oluştu tvyi actim kapadım kayboldu ve sabah tviyi ilk actigımda yine aynı şeriti gördüm, yine açıp kapatınca kayıp oldu. 2 gündür bir daha olmadı . Bu tv sizce değişim olamalımı?? Servisi aradim bilgi verdim tv yi canlı mod yerıne standart modda kullanın yine aynı problemler varsa arayın dediler. Ne saçma ya dedim tvde banding hatası diyorum... bulutlanmayın gectim böyle olurmu dedim. Deneyin dedi yine kamil.

• İstanbulldozer kullanıcısına yanıt
    Ben şu indirime girip satılan tv lere uyuz oldum. 600 tl bir anda indirip sınırlı sayıda tv satıyorsun ve o şekilde alan tüm arkadaşlarda nerdeyse sorun var. Bir arkadaşta iki kez değişmesine rağmen ölü piksel, sizde yine farklı bir sorun.. Var mı başka indirimden faydalanıp televizyonu alan?

C650'den sonra bu tvler sizi tatmin etmez.

• sony olsun samsung curvet olsun hepsi ayni b.k lg phlips farketmiyor. panel inceldikce problem basliyor. bir hafta once teknosa da baktim media parkta baktim ayni b.k kenarlarda isik sizmasi. media marktaki arkadaslar servip gelip panali degistiriyor ayni sizma 6 aya yine oluyor dedi. hatta isik sizmasinin varligindan haberim yoktu benim. media marktaki arkadas ekrana bak hatayi farkadebildinmi diye bir soru yoneltince ogrendim sizma isini. ks7500 du samsung curvet ti tv.
    lg oled de de burning dehset sorun oldugunu. garantinin kabul etmedigini anlattilar.
    bence %99 var ama farkinda degil diye dusunuyorum insanlarin cogu. yada onemsemiyor.
    panasonic tv yok birtek. oda 5 senelik. goruntu onun kadar kaliteli degil hala. bir arkadasin dedigi gibi cerceve kalinsa sorun daha az oluyor. incelik isi isi bozuyor.

• Baska kullanan arkadaslar xd 8505 de kullanlar mac izlerinizde top değil tv nin ortasına bakın bu hafif gölgelenme sizdede varmı. Ve bulutlanma ne derecede. Servisi yine aradım. Bulutlanma var dedim ve gölgelenme adamın söylediği şu. Siz tv yi haftasını iyice dikkatlice kullanın pirinden yarım saat cekip öyle kullanın. Eyer memnun değilseniz teknisyen göndeririz bakarlar ama tvde hata yoksa 70 tl servis ücreti olur dedi. Bende peki bulutlanma yu Sony haya olarak kabul etmiyormuş dedim peki ya banding bunudamı kabul etmiyor dedim. Bu tür şeyler problem kabul edilmiyor her tv markasında böyle. Eyer böyleyse ben böyle ilin taaa... bi dünya para vericez bunlar hiç birşeyi kabul etmicek. Yani biz malmıyız bizim devletimiz insanını korumalı bu mantaliteye izin vermemeli. Ben hafta içi cagırıcam servisi bir şey Yok derlerse servis parasınıda vermicem. Ve tüketici hakları heyetine şikayet edicem
    2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV

• Bence çoğu xd8505 sahiplerinde bu sorun var. Cünki adamlar mallını biliyorlar bulutlanma ve bandingi kabul etmiyorlar. Ama ettirmeliyiz kanun da ne varsa bizi koruyan onu kullanmalıyız. Bulutlanmayın cok kafaya takmıyorum çoğu zaman fark edilmiyor bile. Ama mac izlerken oluşan arka plandaki gölgelenme hafif bile olsa Yen'i tvde neden kabul edim. Daha 12 günlük cihaz ayı ya. Bir firma müşterisine biraz sahip çıkar. 1 yıllık değilmi 12 günlük cihaz. Yani tv aşacak arkadaşlara Nedimki çoğu markanın çoğu serisinde kesin bir kaç hata var. Marketlerde incelerken değil kullandınızda bir tvinin artı ve eksisini anlıyorsunuz. Oyuzden fiyatlarda çok uçmayın deymiyor

• arkadaslar sorunsuz ve saglam oldugunu dusunen arkadaslardan da bir kac goruntu alabilirmiyiz. coook merak ettim gercekten sony xd 8505 saglam ekran varmi. dinamik modda full isiklar acikken kanal gecisinde yada benzeri bir siyah ekranda resim cekip atarmisiniz.

• http://urun.n11.com/led-tv/sony-kd-55xd8505-4k-hdr-bravia-android-tv-2016-model-P105119375

n11 den bu ürünü 11.11 de 3500 tl satın aldım. 10 gündür falan kullanıyorum. ücretsiz kurulum sıkıntısız sekilde kullanımım devam ediyor.

sorum olacak. tv açtığımda resim sıfırlama modu açık. çıkmak için ayarlar menusünü kullanın diye uyarı geliyor. nedir? nasıl çıkılır.

diğer bir sorum ise android tv hakkın hiçbir fikrim yok. ne yüklemem lazım. ne kullanmam lazım. ne yapmamız lazım daha kullanışlı hale getirebilirmiyiz. önerileriniz alabilir miyim?

• Arkadaşlar imzamdaki Sounbarı satıyorum, istekli varsa PM atabilir.. (Anfi + 2 Front Haporlör düşünüyorum yerine )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 26 Kasım 2016; 18:6:7 >
  • diabl0 kullanıcısına yanıt
    Buyrun tv böyle hafif ışık parlamaları tvde yok telefon çekerken oluyor telefondan
    2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV

• Arkadaşlar 43w805c de bluetoet u bazen kendi kendine açılan oldu mu

• farpan630 F kullanıcısına yanıt
    Evet senin tv de sorun yok. Nerden ve ne kadara almıştın acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

C650'den sonra bu tvler sizi tatmin etmez.

İşte dostum 10 15bin lira verip rezillik çekmek istemiyorum ancak 4k ve 75 inch bir tv almanın vakti geldi diye düşünüyorum. 75x8505 vatanda 10bin tl alayım mı arkadaşlar değer mi pişman olur muyum ne dersiniz

• 55xd9305 6499
    65xd9305 10999

Bostancı Vatan fiyatlarıdır, düşünen arkadaşlar ilgilenebilir.

Işık sızması banding vb gibi problemler alacağın televizyonda çıkmazsa sorun yaşamazsın 10 numara dev ekran bir televizyon çünkü.

Riske girmeyin...Teknosa internet gibi biryerden 14 gün iade kapsamında alın..Baktınız sorunlu iade edin..
    hepsiburada da iade var ama son zamanlarda problem çıkartabiliyormuş..Kliksa,Hızlıal,webtenal..

Buraları kesin iade koşulu ile inceleyip alın..Az para değil..Diğer mağaza alımında malum problemlere servis rapor vermiyor, hadi vermesin çöpe atayım deseniz bile sinirleniyor insan haksızlığa..

Kolay gelsin
  • DreamRiver kullanıcısına yanıt
    3900 e Ankarada macunköyden aldım

• 9. Veya 10. Sony tv mi aldım fakat sorunsuz bi tvye rastlamadım hep beni mi bulur yoksa sony sürekli sorunlu tv mi üretio.Bugün 55xd8505 aldım alt tarafında leke var servis acaba rapor yazar mı?? 2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arnet -- 27 Kasım 2016; 4:27:36 >

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.