Şimdi Ara

2016 SONY ANDROİD TV (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.304
Cevap
74
Favori
340.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • muhendiz bey kaç zamandır samsung forum unu trol lüyordu simdi sony ye dadanmiş akli basinda insanlar kaçin kurtulun yoksa işiniz yaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranuslu61

muhendiz bey kaç zamandır samsung forum unu trol lüyordu simdi sony ye dadanmiş akli basinda insanlar kaçin kurtulun yoksa işiniz yaş

Ölü taklidi yapıyoruz.:))

• Yeni nickinle terbiyeli ve küfürsüz efendice yaz bir daha kovulma üranüslü volkan seni de tv in iyi yeni alacaklar için tecrübemizi aktarıyoruz sadece gücenme arkadaşım. ( Bu arada arkadaşlar sıradan üye kılığında ki yeni seri tv pazarlamacılarına dikkat yorumları bu gözle okuyun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 3 Temmuz 2016; 13:48:11 >
  • Helal olsun burayıda karıştırmışın:) sen ju 7000 kullanıyorsun ve benimde çok beğendiğim bir tv hatta 2015 yılının en iyi tv si diyebilirim 2016 en iyi tv side sony xd 9305 serisidir ama bana sorsanız xd9305 mi yoksa x90005b ben kesinlikle x90005b derim hatta oğuz beye çok teklif yaptım olmadı param yetmedi alamadım gittim yine x8505c sony aldım herkezin bütçesine ve görüşlerine saygı duymak lazım ben bit pazarından çok mücevher çıktığını gördüm
    Herkeze hayırlı bayramlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tema59 -- 3 Temmuz 2016; 15:08:52 >
  • 4K Processor X1

4K X-Reality PRO

Arkadaşlar bazı sitelerde xd93'ün ikisinede sahip olduğu fakat xd85 sadece 4K X-Reality PRO olduğunu gördüm.Bu çipler hakkında bilgisi olan varsa açıklayabilirmi?

(www.epey.com,www.hepsiburada.com vs.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Helal olsun burayıda karıştırmışın sen ju 7000 kullanıyorsun ve benimde çok beğendiğim bir tv hatta 2015 yılının en iyi tv si diyebilirim 2016 en iyi tv side sony xd 9305 serisidir ama bana sorsanız xd9305 mi yoksa x90005b ben kesinlikle x90005b derim hatta oğuz beye çok teklif yaptım olmadı param yetmedi alamadım gittim yine x8505c sony aldım herkezin bütçesine ve görüşlerine saygı duymak lazım ben bit pazarından çok mücevher çıktığını gördüm
    Herkeze hayırlı bayramlar

Öyle hocam napalım kimseyi dövmedik gördüğümüz detayı yazıyoruz bazıları sanırım tv aldıkları için biraz kızıyorlar belkide haklılar insanız hepimizin bazı durumlarda canı sıkılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mühendis266

Solda ki x9005 2014 teki serinin bugünkü tv si sağda ki ise gözü kapalı süper denilen xd93 amiral gemi modeli solda ki gibi olur picasso resmi gibi üstüne gelmiş geçmiş en iyi tv ses sistemine sahipti xd93 fiyatını haketmeyen vasat(sony standartlarında tabiki) bir sony modelidir söz biraz daha araştırın en azından fiyat/performansın oturmasını bekleyin.
    2016 SONY ANDROİD TV
    2016 SONY ANDROİD TV

Selamlar...Bahsi geçen bu görüntülerin kıstaz olarak alınmasını,şahsen doğru olarak görmüyorum...kendim bu işten çok anlamayan biri olarak xd85 varken,normal bir kullanıcı olarak o fiyata va panel diye xd93 alınmaz derker...Burdada xd93 haklarını savunmak yine bana düştü:) Şimdi bu ramazan günlerinde kimsenin hakkına giremem ama bildiğim bir şey varsada onu söylemedende duramam...Kıstaz görüntülerinin,satıcı konumunda olmayan kişilerin gönderdiği verilere göre yapılması daha doğru sonuçlara ulaşılmasını sağlayacağı kanaatindeyim............https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-televizyon-sony-kd-55x9005b-hoparlorlu-ozel-seri-2021-yilina-kadar-garanti-312080550/detay (bursalı sony center satıcısı) ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mavi 13

quote:

Orijinalden alıntı: mühendis266

Solda ki x9005 2014 teki serinin bugünkü tv si sağda ki ise gözü kapalı süper denilen xd93 amiral gemi modeli solda ki gibi olur picasso resmi gibi üstüne gelmiş geçmiş en iyi tv ses sistemine sahipti xd93 fiyatını haketmeyen vasat(sony standartlarında tabiki) bir sony modelidir söz biraz daha araştırın en azından fiyat/performansın oturmasını bekleyin.
    2016 SONY ANDROİD TV
    2016 SONY ANDROİD TV

Selamlar...Bahsi geçen bu görüntülerin kıstaz olarak alınmasını,şahsen doğru olarak görmüyorum...kendim bu işten çok anlamayan biri olarak xd85 varken,normal bir kullanıcı olarak o fiyata va panel diye xd93 alınmaz derker...Burdada xd93 haklarını savunmak yine bana düştü:) Şimdi bu ramazan günlerinde kimsenin hakkına giremem ama bildiğim bir şey varsada onu söylemedende duramam...Kıstaz görüntülerinin,satıcı konumunda olmayan kişilerin gönderdiği verilere göre yapılması daha doğru sonuçlara ulaşılmasını sağlayacağı kanaatindeyim............https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-televizyon-sony-kd-55x9005b-hoparlorlu-ozel-seri-2021-yilina-kadar-garanti-312080550/detay (bursalı sony center satıcısı) ...

Aynı ilanın diğer resimleri renk sıcaklığı kontrast ve parlaklık aynı bu durumda bir rengi detayı aynı gösterip bir diğerini farklı gösterek ayar ya da görüntü işleme hilesi yer yüzünde henüz icad edilmedi tv cilt gibi görüntü algoritmasının kalitesinib ortaya çıktığı yüzylerde çatlıyor bariz belli gözlerimle görmediğim hiç bir olguyuda yazmam kimseyi yanlış yönlendirmek istemem istanbul arena parkta 78 inch var alın usb nizi gidin bakın izleyin son olarak madem bu konu bu kadar kasıldı 2015 x8505 te xd93 ten daha dengeli resim üretiyor tabi ki her halukarda sony tvler güzel resim üretiyor standardın kesinlikle üstündedir ancak xd93 fiyatını hakeden bir panel değil fiyatı düşsün öyle alın bir kaç kişi xd93 aldı diye ağzımıza bant çekecek değiliz kimse kırılmasın diye yalandan tv de pohpohlayacak değilim! mali durumu iyi olan buzlu bademde alır sorun yok son olarak x8505 geçen yıl va paneldi niye ips oldu ? çünkü geçerli bir fark yoktu üst modelle bu sene el attılar duruma...

2016 SONY ANDROİD TV
    2016 SONY ANDROİD TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 3 Temmuz 2016; 17:09:47 >

• Arkadaşlar, 4 aydan beri televizyon arıyorum ancak bir türlü karar veremedim, bu ürünü takipe alıyorum daha sonra da ürünle ilgili olarak çok sayıda olumsuz yorum gelince vazgeçiyorum.
    Bütçem 3.000 TL-3500 TL civarı büyüklük olarak da 48, 49, 50 ınc düşünüyorum.
    Televizyonda çoğunlukla maç, sd, hd yayınları seyrediyorum. bu fiyat aralığından önerebileceğiniz bir model var mı?
    sony 2016 modellerinde kanal sıralama kolaylaştı mı? kanal geçiş hızları hızlandı mı?
  • mühendis266 M kullanıcısına yanıt
    Şimdi bahsetmiş olduğunuz teknoloji belki gelişti yada gelişemedi,orasını bilemem...Bu görüntüler doğru veri olarak kabul edilemez...Zaten bu karşılaştırmayı yapan şahıs niye fotoğrafla oynasın...tv renk ayarları diye bir kişileştirme mod var,yapan kulağını neden tersten tutsun...Belki bu karşılaştırmayı yapan kişi çok efendi,dürüst,bir arkadaştır bilemem...Kimseyi tanımam etmem...Ama ne sizin bu ısrarcı tavrınız,ne bu karşılaştırma durumu değiştirmez...sonuç : Bu görüntüler doğru veri olarak kabul edilemez...

• quote:

Şimdi bahsetmiş olduğunuz teknoloji belki gelişti yada gelişemedi,orasını bilemem...Bu görüntüler doğru veri olarak kabul edilemez...Zaten bu karşılaştırmayı yapan şahıs niye fotoğrafla oynasın...tv renk ayarları diye bir kişileştirme mod var,yapan kulağını neden tersten tutsun...Belki bu karşılaştırmayı yapan kişi çok efendi,dürüst,bir arkadaştır bilemem...Kimseyi tanımam etmem...Ama ne sizin bu ısrarcı tavrınız,ne bu karşılaştırma durumu değiştirmez...sonuç : Bu görüntüler doğru veri olarak kabul edilemez...

Israrcı filan değilim benim yazdığım üzerine bir şey yazarsan bildiğim noktada cvp hakkımı tabiki kullanırım sizin yazdığınızda bir veri değil yapılanı eleştirmek kolay sizde neyi baz alacağımıza dair bir veri resim karşılaştırma koyun ortaya bizde onu konuşalım...

• mühendis266 M kullanıcısına yanıt
    Benim elimde sizlere sunabileceğim bir veri yok...Araştırıp bulmaya merakımda yok...Eğer bu konuda tecrübe sahibiyseniz ve ona göre konuşuyorsanız saygı duyarım,buyrun sahne sizin :)Ve eleştirmedim sadece uyardım...Ben vermiş olduğum mesajın yerine gittine inanıyor,herkeze iyi bayramlar diliyorum ...tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi 13 -- 3 Temmuz 2016; 19:14:41 >
  • quote:

Benim elimde sizlere sunubileceğim bir veri yok...Araştırıp bulmaya merakımda yok...Eğer bu konuda tecrübe sahibiyseniz ve ona göre konuşuyorsanız saygı duyarım,buyrun sahne sizin :)Ve eleştirmedim sadece uyardım...Ben vermiş olduğum mesajın yerine gittine inanıyor,herkeze iyi bayramlar diliyorum ...tamam

Ben yazdım zaten sahne olarak görmüyorum burayı sizin gibi mesajlar tabi ki gidiyor yerlerine size de iyi bayramlar.

• X9005b çok iyi bir tv idi lakin onunda fiyatı şuanki 9305 ten daha pahalıydı.ben de çok aradım teşhir falan uyguna ama enson sony tarlacilarda 6000 tl ye mevcut almak isteyen arkadaşlara duyrulur.Oğuzhan arkadaşımız forumda yazdı baya ve karsilastirmalari mevcut resimler tam göstermiyor diyor bu anlamsız tartışmayı uzatmanın bir anlamı yok.hx920 gibi full hd cihaz da gelmedi sony den 2011 dene beri ne yapalım hersene hx920 ile kıyaslama yapıp tv almayalım. olanlarla idare ediyoruz artık 😀

• bilerek yaziyorum

• alpercetinn kullanıcısına yanıt
    senın gozlerde bır problem yok dımı resımde bıle bellı fark ama sen gormek ıstemıyosun bn kac tane tv degıstım su ana kadarkı en ıyı tv hx920 tabı sen baska model dersın o ayrı 4k larda alıncak en tv x9000b dır gerısı kalıte ve hrz olarak zaten 2014 den sonra dustu 2014 model varken 2016 lara bosuna para vermem zaten albanı usttda ole dıyor bn oguzhanın o tvyı verıp x930 alcanı hıc sanmıyorum solese bıle ınanmam cunku x9000b barız her yonuyle daha kalıtelı tv tvlerı kıyaslarken butun ozellıklerıyle kıyaslıcaksın sadce goruntu olarak degıl hız malzeme kalıtesı vs
  • serkanpro kullanıcısına yanıt
    haklısın kardeşim benim gözler bozuk istanbulda isen mall of istanbul sony center da 65x9005b 65xd9305 2 tv de var madem bu kadar çok biliyorsun beraber oraya gidelim karibrosyon ayarlarını yapıp tv leri istediğin testleri yapalım ve sonuçları beraber formdaki arkadaşlara incemelerre beraber anlatalım oğuzhan formdada neden satmak istediğini bir yazısında paylaşmıştı bana inanmak zorunda değilsin oğuzhanın numarasını payraşayım ve kendisi ile bir görüş 0507 461 50 76https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-televizyon-sony-kd-55x9005b-hoparlorlu-ozel-seri-2021-yilina-kadar-garanti-312080550/detay buda ilanı istersen ara ve neden satmak istediğini bir sor bu arada DENSİTOMETRE ile ölçüm yapmadan bunları konuşmak boş muhabbetden ileri gitmez

bnm gelmeme gerek yok sen daha ustun daha dıyosun madem cek resım ınandır bu tvyı alacaklara sony tvler 2014 sonra dususe gectı bn neden 2014 modelı alıyorum neden x930 almıyorum braz dusun zaten cevabı ıcınde
  • serkanpro kullanıcısına yanıt
    bak güzel kardeşim saenin anlamadığın kamera ile çekilmiş görüntüler malesef yanıltıcı olur gel çıplak gözle beraber bakalım benim kimseyi inandırma gibi bir derdim yok 3 aydan beri tv araştırıyorum bundan önce aklına gelen türkiyede satılan lg samsung sony philps bu marakların amiral cihazlarını kullandım bana ve eski bir 9005b kullanıcısıyım teknoloji değişiyor hala eski daha iyidir mantığıyla devam ediyorsun bence biraz geniş bak
    bu ıslerı en ıyı bıle panel ısını albanı dır o bıle 2014 den sonra kalıtenn dustugunu ve habıre kasanın degıstını soluyor hadı bn yalan soluyorum o damı yalan soluyor bn ona ınanarak bırazda tv alırım vede pısmn olmadım hıc bır zaman yenılerde kalıte dusdu malzeme kalıtesı olsun hız akıcılık tvler 100 hrz oldu ornek eskı tvler kadar artık ıyı tvler cıkmıyor x903 kotu demıyorum ama 5tlden fazla etmez bn x9000b daha ıyı derken zaten genel olark soluyorum androıd vs yaptılar panel hızı ıyıce dusurduler yenıler cıktıkca kalıte dusuyor zaten sen bu ısde pro olsaydın bana hak verrdın 9000b 5tl verırım ama o panele 6 vermm
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.