Şimdi Ara

2016 SONY ANDROİD TV (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.305
Cevap
74
Favori
340.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sana yazdığım cevabi sildim umursanicak biri olmadigin için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan-

Sana yazdığım cevabi sildim umursanicak biri olmadigin için

Tavşan haber vermiş oldu ama :) neyse iyi forumlar olur bu yaşlarda bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 3 Temmuz 2016; 2:56:37 >
  • alperyaman kullanıcısına yanıt
    kanalları da PC'de 1-2-3... düzeninde sıraladım dediğiniz gibi Discover biraz daha kullanışlıymış. Teşekkürler.
  • mühendis266 M kullanıcısına yanıt
    benım bu tvyı neden bu kadar ıstegım bellı vede malzeme kalıtesıde daha ıyı ses kalıtesınde goruntu bellı zaten arıyorum ınan varya teshır bıle bulsam alcam yok 2017 beklıcem gercı oda fıyasko cıkcak parasının hakkını vermıyo sımdıkı tvler
  • Bu tv karşılaştırmalarına hiç güvenmiyorum. Bir sürü resim ayarı var ve bu ayarlarla en beğendiğiniz tv yi yerli tv seviyesine getirebiliriz. Kim ne derse desin sizin gözünüz hepsinden öte.
    Xd93 hk. 1 gr. pişmanlığım yok.

• XD94 fiyatını bilen yazabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: alperyaman

Bu tv karşılaştırmalarına hiç güvenmiyorum. Bir sürü resim ayarı var ve bu ayarlarla en beğendiğiniz tv yi yerli tv seviyesine getirebiliriz. Kim ne derse desin sizin gözünüz hepsinden öte.
    Xd93 hk. 1 gr. pişmanlığım yok.

Hiç bir ayar farkı yok arka fon siyah seviyesi renk doygunluğu tamamen aynı ama resim sunumu eski mükemmelliğinden uzak bu tvler aynı marka kimse kalmamış modeli satmak için övmeye böyle işler yapmaz. Pişman olun demedik paylaşım alanlar için değil tv araştıranlar içindi siz tv nizle mutlu olun büyütmeye alınganlığa gerek yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 3 Temmuz 2016; 10:47:45 >
    2014 x9005b evet gayet iyi bir tv malesef artık üretilmiyor ancak 9305 kötü bir tv değil ikisinide yanyana koyup tv göre renk ölcüm cihazıyla (densometre ) ile ayarlarını yaptıktan sonra aynı görüntüyü verelek test etmek lazım kameradan bakınca hiç birşey belli olmaz ezbere konuşmaya gerek yok ve ben bunun testini 65 inçleri yan yana koyup yaptım ve 9005 evet piyasadaki tv lere göre gayet iyi bir tv ama malesef bir 9305 değil ( eskiye rabet olsaydı bit pazarına nur yağardı :) )
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanpro

benım bu tvyı neden bu kadar ıstegım bellı vede malzeme kalıtesıde daha ıyı ses kalıtesınde goruntu bellı zaten arıyorum ınan varya teshır bıle bulsam alcam yok 2017 beklıcem gercı oda fıyasko cıkcak parasının hakkını vermıyo sımdıkı tvler

Bende alıcam bulsam İddia ediyorum geçen yılın x8505 in resim sunumu bile daha iyi onuda koyacağım 8 bin tl 55 inch satılıyor bu tv alın da alın süper tv deniyorda değil malesef o fiyatı haketmiyor gerçi ne yazık ki her marka her yıl kötüye gidiyor sanırım bir iki yıla yeni nesil oledlere geçişe hazırlık yapıyorlar. Sony bazı yıllar sürpriz yapabiliyor 2017 lerde iyi bir iki model olabilir ama oledi yaptığında güzel olacak sony.

• Herkesin görüşü ayrı ama kalkıpda hiç kimse bu tv kullanıp yorum yapmış çok kişi varken, gözü kapalı süper diyen ve sökügünü dikemeyen terzi misali burda övenlere inanmayın diyemez. Kimse kimseye hakarette edemez. Görüşe saygı duyarsın duymassın kimseyi hedef almadan sende kendi görüşünü yazarsın. Gerisi boş laf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercetinn

2014 x9005b evet gayet iyi bir tv malesef artık üretilmiyor ancak 9305 kötü bir tv değil ikisinide yanyana koyup tv göre renk ölcüm cihazıyla (densometre ) ile ayarlarını yaptıktan sonra aynı görüntüyü verelek test etmek lazım kameradan bakınca hiç birşey belli olmaz ezbere konuşmaya gerek yok ve ben bunun testini 65 inçleri yan yana koyup yaptım ve 9005 evet piyasadaki tv lere göre gayet iyi bir tv ama malesef bir 9305 değil ( eskiye rabet olsaydı bit pazarına nur yağardı :) )

Resim inceleme vb eklerseniz daha iyi olurdu aksine sizin yazdığınız ezbere olmuş ama takılmayın tvniz iyidir mutlu olun onunla...

• quote:

Herkesin görüşü ayrı ama kalkıpda hiç kimse bu tv kullanıp yorum yapmış çok kişi varken, gözü kapalı süper diyen ve sökügünü dikemeyen terzi misali burda övenlere inanmayın diyemez. Kimse kimseye hakarette edemez. Görüşe saygı duyarsın duymassın kimseyi hedef almadan sende kendi görüşünü yazarsın. Gerisi boş laf.
    Tv konuşalım siyaset değil polemik için değer vermiyorum yazdığına...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 3 Temmuz 2016; 11:04:19 >
  • Önce bir havalanıyorsun hakaret gırla sonra kafa dank ediyor. mesajı degiştirip yumuşatıyorsun ,hacı sıcaklar iyi gelmedi galiba sana, sen git samsung konusuna ordan devam et kullanmadıgın tv resimlerle işin içinden çıkamazsın.
  • Resimle olacak birşey değil canlı canlı görmek lazım mall of istanbul sony center da 2 cihaz yan yana gidip bakarsan ne dediğimi anlarsınız veya şu anda tatildeyim haftaya pazartesi istanbulda olacağım istersen aradaki farklara baka biliriz yüklenen resimlere bakmakla olmaz ben xerox ta renk ayrımcısıyım 0530 969 78 53 ararsan sana uzun uzun ne demek istediğimi anlatırım

Ya merak ettim sizin beyendiğiniz tv nedir

• alpercetinn kullanıcısına yanıt
    sen nasıl oluyoda x930 u 900b den daha ıyı dersın ole olsaydı zaten bn x903 alırdım muhendıs arkads cok haklı 2014 serısı en ıyı serı sadce 2016 model ıcın 6-7 tllerı haketmedını soluyor vede kesınlıkle katılıyorum bnce bekleyın bırazda fıatı dussun o degıl baska oguzhan arkadsda koydu yanyana fark var barız sekılte yuz hatları olsun bellı gormemek ıcın kor olmak lazım onuda gectım malzeme kalıtesı olarak olsun dıger hrz vs olsun 2013 ve 14 ler ıyıdı 2015 den sonra kalıte barız dusdu
  • quote:

Resimle olacak birşey değil canlı canlı görmek lazım mall of istanbul sony center da 2 cihaz yan yana gidip bakarsan ne dediğimi anlarsınız veya şu anda tatildeyim haftaya pazartesi istanbulda olacağım istersen aradaki farklara baka biliriz yüklenen resimlere bakmakla olmaz ben xerox ta renk ayrımcısıyım 0530 969 78 53 ararsan sana uzun uzun ne demek istediğimi anlatırım

Bende kısa film yönetmeniyim iyi tatiller tv niz iyi dediğim gibi takılmayın fazla.

• quote:

Önce bir havalanıyorsun hakaret gırla sonra kafa dank ediyor. mesajı degiştirip yumuşatıyorsun ,hacı sıcaklar iyi gelmedi galiba sana, sen git samsung konusuna ordan devam et kullanmadıgın tv resimlerle işin içinden çıkamazsın.

Kırıcı olmamaya çalışıyorum diyaloga girmeyin gereksiz iyi forumlar.

• serkanpro kullanıcısına yanıt
    Ya merak ettim siz 9005 kullanıyorsunuz diye en iyi tv bumudur , anlıyamadım 9005 kötü bir tv değildir ama cihazın ayarları yapılınca 9005 9305 üstün demen biraz komik açıkçası ikisini bir canlı olarak karşılaştır ondan sonra konuşmak lazım kedi ulaşamayacağı çiğere mındar dermiş eminim imkanınz olsa sizde tv satıp 9305 alırdınız bu arada oğuzhan ile tv hankında uzun süre görüştüm o elindeki tv 5000 tl veriyor satmasının sebebi 9305 alacak olması arada fark olmasa helalde tv satıp 9305 almak istemez

• quote:

Ya merak ettim siz 9005 kullanıyorsunuz diye en iyi tv bumudur , anlıyamadım 9005 kötü bir tv değildir ama cihazın ayarları yapılınca 9005 9305 üstün demen biraz komik açıkçası ikisini bir canlı olarak karşılaştır ondan sonra konuşmak lazım kedi ulaşamayacağı çiğere mındar dermiş eminim imkanınz olsa sizde tv satıp 9305 alırdınız bu arada oğuzhan ile tv hankında uzun süre görüştüm o elindeki tv 5000 tl veriyor satmasının sebebi 9305 alacak olması arada fark olmasa helalde tv satıp 9305 almak istemez

3-5 bin ve kedi-ciğer algısı güzel bir hayat görüşü ve felsefesi...

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.