Şimdi Ara

2016 Sony 55XD8505 4K Nasıldır? (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.265
Cevap
36
Favori
120.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba, xd85 tv kullaniyorum kendi dahili uydusuyla. İstanbuldaki olumsuz hava sartlarindan ntv ve star tv listemden gitmis, ntv nin kendi sitesindeki frekans bilgileri ile sadece ntv bunyesindeki kanallari nasil geri ekleyebilirim? Sifirdam taratirsam yaptigim siralamalar falan karisacak ve bununla ugrasmak da cok uzun suruyor maalesef. Tesekkurler.
  • Raelro R kullanıcısına yanıt
    Zaten önceden kanal listesi varsa soruyor normal tarama ya da tam tarama mı yapayım diye. Tam taramada listeyi siler. Normal taramayı seçin, arama frekansına da sadece eklenecek frekansı yazın.

Ya da listenizi usbye kopyalayın pc.de frekansı elle yazın sony editor ile.

Benim anlamadığım yayın bozuk diye kanal nasıl silinmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raelro R kullanıcısına yanıt
    Ben 8577 modelini aldım.kurulumda servis teki arkadaş söylemişti sony merkezi arayıp oradan mail yoluyla size atıyorlar

• Merhabalar.Bu tv pc üzerinden 1080pde 120hz gerçek tazeleme hızı verebiliyor mu ?
  • Bu TV modelinin 65"-75-"85" olanlarını kullananlar var mıdır forumda?

Ayrıca bu TV - HDR10 destekliyor mu?
  • barsoy kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de olmuş. Bazı kanallar silinmiş. Bende sıfırdan tekrar tarama yaptım, kanalları aldım PC'ye orda düzenleyip tekrar attım.

Ama şimdi garip bişey oldu, kanal numaraları ile radyo numaraları aynı. Örneğin 30. kanaldayken PROG - tuşuna basıp bi önceki kanala geçmek isteyince 29. radyoyu açıyor. Bu radyo ve TV'lerin numaraları neden aynı oldu acaba. Bunu nasıl değiştirebilirim?
  • Sefa kullanıcısına yanıt
    Hiç duymadım böyle bişey. Tv usb.den listeyi alırken nasıl becerdiyse üzerine yazmıştır.

Ya da analog veya dijital karasal yayın falan da tarattıysanız ikisini birden gösteriyor olabilir.

Ama bu tv usb bellek katilidir benimkini kanal listesini alırken bozdu, bir daha ne yaptıysam çalıştıramadım attım.

• Arkadaşlar
    win 10 pro geçen ay 1803 sürüme yukseltme yaması geldi.
    Yükledim ve kablosuz olarak notebook ekranını Tv ye aktarıyorum

Çift method oldu şimdi
    Bir tanesi medya dosyası görüntüleme modu,
    Diğeri de tıpkı monitör bağlar gibi aynı ekran veya ikinci ekran uzatma gibi seçenekler aktif hale geldi.
    Önceden bende olmuyordu
    Dell 3542 model
  • Severek 2 seneye yakın kullandığım (Garantisi 21 Ekim 2018 de bitiyor) TV'yi - 65" Sony Tv ye terfi nedeni ile satıyorum.
    Çok temiz kullandım, ilgilenen olursa PM gönderebilirsiniz. - İzmir
  • Vals V kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne düşünüyorsun üstad hayırlı geceler

• Arkadaslar TV son gunlerde sapitmaya basladi. DMAX HD kanalini kendi kendine siliyor. Belki baska kanallari da siliyor bilemiyorum ama benim farkettigim dmax hd sadece. Boyle bisey basina gelen oldu mu?

• google playden uygulama indiremiorum bende hiç bi şekilde bu durumla karşılaşan oldumu acaba?

• moscaltar25 M kullanıcısına yanıt
    Hafıza doludur

• Soundbar tavsiyesinde bulunabilecek var mı??

• Arkadaşlar merhaba. Kanal listemde 1.sırada yer alan trt 4k bir anda gitti ve garip tarafı kumanda da 1'e basıyorum böyle bir kanal yok diyor. Sırayla gidiyorum 1427. Kanaldan başa dönerken direkt 2 ye geçiyor. Yani 1. Kanal olduğu gibi kayıp. Listede 1 yok. Bunun sebebi ve çözümü ne olabilir?

• Ben normalde harici receiver kullanıyorum
    Ama tedbir amaçlı ve 4K için TV ye de kablo taktım

Bu saçma sapan hata bende de oluyor
    1-TRT4K / 2-TRT1 diye sıralı bende.

Arada kendiliğinden TRT1 kayboluyor
    Pek çok kere düzelttim. Hiç bir şey liste ayarı kurcalamadığım halde
    1, den 3 e zıplıyor
    Şimdilik ihtiyacım olmadığı için uğraşmaktan bıktım
    Yani ben de arıyorum bu hatanın sebebini.
  • merhaba arkadasalr acıl bır sorum var. 55xd8505 olan tv de bır sorunum var. tv kendı kendımne kapanıyor. gun ıcınde 10 15 defa oluyıor bu . neden dır. bılen varmuı
  • seckinsahin kullanıcısına yanıt
    Bende de xe8577 model var aşağı yukarı aynı,kanal listesini tekrar yükledim

• quote:

Orijinalden alıntı: bukowski001

merhaba arkadasalr acıl bır sorum var. 55xd8505 olan tv de bır sorunum var. tv kendı kendımne kapanıyor. gun ıcınde 10 15 defa oluyıor bu . neden dır. bılen varmuı
    Kapanınca kendini yeniden başlatıyor mu yoksa sadece kapanıyor mu?

Yazılımı güncelleyin. Zaten güncellediyseniz evdeki elektrik tek faza düşüyor mu kontrol edin(nasıl yapılır bilmiyorum)

Fabrika ayarlarına çekmeyi de deneyebilirsiniz. 1-2 kez başıma geldi ama günde 15 çok fazla.

Şöyle bir konu da var:
    https://community.sony.co.uk/t5/android-tv/bug-random-restarts-after-updating-to-6-0-1-v6-1004/td-p/2312308

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barsoy -- 5 Aralık 2018; 15:28:11 >

• Ayarlar standart mod üzerine işlenecek...Yardımcı siyah ve renk vs modlar orta olarak işlenecek...İps forever

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi 13 -- 27 Aralık 2018; 22:42:42 >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.