Şimdi Ara

2016 SAMSUNG TİZEN TV (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.342
Cevap
38
Favori
168.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar 85S9 model samsung tv aldim . One connect 3500 ile guncelliycem televizyon hakkinda yorum alabilirmiyim fiyatini hak eden bir urun mu
  • Arkadaşlar merhaba.

Benim 65ks9500 ışık sızması, banding (özellikle orta merkezde boydan boya çizgi şeklinde) sorunlarından dolayı iade olacak.

Bende Lg 55e6v oled tv araştırdım. Bulunduğum yerde 55c6v ve 55eg920 buldum, her ikisinide test ettim.
    ks9500 le kıyaslayınca;
    ks9500 keskinlik, parlaklık, detay ve akıcılıkta daha iyi geldi.
    Evet oled siyahta daha iyi ama beyaz ve parlaklıkta geride gibi geldi bana.

Ne yapsam bilemedim. Yeni bir 65ks9500 alıp şansımı tekrar mı denesem (hediye s7edge bende kalacak tabiki). Yoksa Lg 55e6v mi alsam. Lütfen değerli tavsiyeleriniz benim için önemli. Saygılar.
  • arayıp sunlara güzel bir küfür etsemmiki :D halen göndermediler görmezden geliyim dedim dahası olmuyor

sizin yapacagınız isin diye baslayan cümleler terbiyeme uygun olsaydı keşke :d
  • achillus79 A kullanıcısına yanıt
    Bende bugün yapmayı düşündümde sistemleri bozukmuş acıdım :D
  • achillus79 A kullanıcısına yanıt
    Ben hep o niyetle arıyordum ama açan kişide emir kulu diye edemiyordum.Gerçi bu güne kadar ne zaman aradıysam hiç yardımları dokunmadı ama.
  • exculusiveman E kullanıcısına yanıt
    para iadesi alırsanız hediyenizi iade etmek zorundasınız diye biliyorum neyse o farklı konu. ben olsam yine ks serisi tv alırdım. tüm ünlü dizilere bakın korku filmlerine bakın bi karanlık sahne furyası başladı. arka ışık ne kadar kuvvetli ise detaylar o kadar belirgin oluyor. oledler bu konuda yetersiz. birde arçeliğe baktınızmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.

65JU7500 aldım. Çok güzel bir tv. Film ve video izlemekten zevk almaya başladım. Hatta arşivlediğim DVDRIP, BRRIP vb. filmler artık zevk vermediğinden 4K bulduklarımı tekrar arayıp izliyorum. m1080p veya m720p olanlar da çok iyi.

Ancak bazı kliplerde audio formatı OPUS olduğundan ses çözülmüyor. Görüntü var ses yok. Özelliklerden Audio: Opus 48000Hz stereo 3072kbps [A: opus, 48000 Hz, stereo [default] değerlerini okuduklarımın sesleri çıkmıyor.
    Örneğin:https://www.youtube.com/watch?v=iIHS4UlSthY (Bilgisayarda 1080p olanını indirip hard disk ile TV'de izleyince ses çıkmıyor. TV üzerindeki youtube uygulamasından çalışıyor.)

Eski TV Android olduğundan Google Play'den MXPlayer vb bir oynatıcı ile deneyeyim dedim. Ama bunun işletim sistemi Tizen. Yani uygulama indiremedim.

Basit bir çözüm öneriniz var mı? Bazen çok basit bir ayar çok şey çözer. :))

Ayrıca kablosuz ses sistemi kullanan var mı? Bu TV için ses sistemi çok fark ediyor mu?

• Yaklaşık 3 aydır severek kullandığım 55JU7000 yaşadığımız bir talihsizlik sonucu kullanılamaz hale geldi. Bugün yeni tv almam gerekiyor. Benim tv'nin muadili ne kadar ku7000 gözükse de ju7000'den geçince memnun olur muyum emin olamıyorum. Curved istemiyorum ama bugün ku7500 inceledim mağazada. Görüntü daha iyi geldi ku7000'e göre ama arada 1000 tl fark var değer mi acaba?

55ks8500 bizdeuygun'da 5899 şuan. 750 para iadesi var Samsung'un. 5150'ye gelir. Ku7500 yerine 900 daha kasıp 8500 almam ne kadar mantıklı.

Bir de geçen aylardaki s7 hediye kampanyasına katılan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Ürünü aldığımız yerin önemi var mı kampanya şartı için. Samsung Türkiye garantili olması ve kurulumun servis tarafından yapılması yeterli mi?
  • Y@huz@ Y kullanıcısına yanıt
    samsung tr garantili olması yeterli. ama biz halen telefonlarımızı alamadık bekliyoruz cogumuz. para iadesini ne kadar sürede yaparlar allah bilir.
  • Y@huz@ Y kullanıcısına yanıt
    geçen haftalarda teknosada %10 indirim vardı 60 ks8000 modelini 900 iade ile 5200 tl gibi bi fiyata aldılar keşke değerlendirseydin güzel fiyattı
  • 2 ekimde yaptıgım basvuru sonucu şükürler olsun kargo mesajı geldi bakalım ne renk gönderecekler.
  • Ks8500 model tv var abi bu işletim sistemimi yavas benim tvdemi sorun var cok yavaş ya hep donma takılma
  • Adana0555 A kullanıcısına yanıt
    Sistem iyi çalışıyor ks8000de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    İşletim sistemi güncel mi?

Ayarlar - Destek - Yazılım Güncelleme - Geçer Sürüm

bölümünden güncelleme sürümüne bakar mısınız? Güncel sürümde sıkıntı var diye biliyorum, sırf bu yüzden çoğu kişi televizyonu güncellememişti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

Sistem iyi çalışıyor ks8000de

Sanırım ks serisinin 9 serisi dahil en sorunsuz tv si 60ks8000. Bahsedilen hiçbir sorun bizde yok.

• Ne olduysa güncelledikten sonra oldu servisi cagıracagım youtubede soyle hata verip duruyor

2016 SAMSUNG TİZEN TV
    Bende güncellemedim hiçbir panelde ki uygulama açılmıyor web tarayıcı hariç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sonunda geldi S7 siyah.
  • Kardeş güncellemeyince oyle oluyormus aradigimda oyle dediler

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.