Şimdi Ara

2016 SAMSUNG TİZEN TV (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.343
Cevap
38
Favori
168.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Allah allah güncellememi beklicez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kardeş sen hicmi guncellemedin bana bir kere guncelleme geldi baska gelmedi daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adana0555 A kullanıcısına yanıt
    Tv 1142 gibi numarayla geldi bende 1152 gibi bişeye güncelledim en son çıkan

• Bende aciliyor ama cok donuyor goruntu guzel sma yazilin cok kotu

• quote:

Orijinalden alıntı: exculusiveman

Arkadaşlar merhaba.

Benim 65ks9500 ışık sızması, banding (özellikle orta merkezde boydan boya çizgi şeklinde) sorunlarından dolayı iade olacak.

Bende Lg 55e6v oled tv araştırdım. Bulunduğum yerde 55c6v ve 55eg920 buldum, her ikisinide test ettim.
    ks9500 le kıyaslayınca;
    ks9500 keskinlik, parlaklık, detay ve akıcılıkta daha iyi geldi.
    Evet oled siyahta daha iyi ama beyaz ve parlaklıkta geride gibi geldi bana.

Ne yapsam bilemedim. Yeni bir 65ks9500 alıp şansımı tekrar mı denesem (hediye s7edge bende kalacak tabiki). Yoksa Lg 55e6v mi alsam. Lütfen değerli tavsiyeleriniz benim için önemli. Saygılar.

Hocam isik sizmasinda. Birsey diyemem bu tvlerde oluyor degsiim cok zor bir ihtimal daha once js9000 tvmi almadilar bir suru sorunla mahkemelik olup verdim ancak ama bu dediginiz ortadaki banding bu serinin hepsinde var gidin inceleyin tesirdekileri isik sizmasinida kafaniza takmayin mecburen oluyor tv nin keyfini cikartin.

• Arkadaşlar merhaba, belki buraya yazmamam gereken bir soru fakat s7 de içerdiği için sorayım dedim.
    Herhangi bir projektöre veya başka marka bir tv ye s7 yi HDMİ bağlantısını kablolu nasıl yapabilirim. Sanıyorum giriş ucu önceki modellere gore biraz daha farklı ki, note 3 vardı aynı kabloyu kullanamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdvngvn -- 2 Ocak 2017; 8:39:58 >
  • 65XD9303 İLE 65KS9500 arasında çok gidip geliyorum. Curved pek sevmediğim için sony ağır basıyor ama enteresan bir şekilde ks9500 serisi çok çekici dizayn ve görüntü kalitesi anlamında. Keşke aynı yanyana görüntüyü 2 paneldede gözümle görme şansım olsa. KS9500 kullananlar yardımcı olabilirler mi? KS8500' deki gibi sızmalara bu seridede var mı? Birde youtubeda şu videoya denk geldim. XD93'ün siyahlarının birazcık daha iyi olduğunu vurguluyor adam. Herikisindede aynı görüntü var. Gözle görünene xd93'de siyahlar biraz daha iyi gözüküyor çok az ama. Beni endişelendiren 1:18 ile 1:35 arasında samsungta üst kısımlarda sızmalar var gibi bariz gözüküyor. Arkadaşlar siz ne diyorsunuz? Her nekadar Samsung başlığıda olsa ks9500 önerenlerin neden önerdiklerine aynı şekilde xd93 önerenlerin neden önerdiklerine çok ihtiyacım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: rdvngvn

Arkadaşlar merhaba, belki buraya yazmamam gereken bir soru fakat s7 de içerdiği için sorayım dedim.
    Herhangi bir projektöre veya başka marka bir tv ye s7 yi HDMİ bağlantısını kablolu nasıl yapabilirim. Sanıyorum giriş ucu önceki modellere gore biraz daha farklı ki, note 3 vardı aynı kabloyu kullanamadım.

S8 lerde projektor özelliği olacakmış hdmi kullanmana gerek kalmicak eğer böyle birşey dusunuyorsan

• Bakanlar Kurulu’nun 28 Kasın 2016’da kararlaştırdığı karar neticesinde 2017 yılında yurt dışından bireysel olarak getirilecek televizyon, radyo, video, uydu alıcı cihazları, telefon, tablet ve bilgisayarlara vergi geldi!

Özellikle bir defaya mahsus olduğu belirtilen bu vergiye göre 2017 yılı içerisinde ülkeye bireysel olarak sokulacak olan ürünlerde bir bandrol ücreti şeklinde vergilendirme olacak. Cep telefonlarına 20 Euro, bilgisayar ve tabletlere 10 Euro ve televizyonlara ise 8 ile 80 Euro arasında değişen yeni vergiler, 1 Ocak 2017'den itibaren geçerli olacak. Her bir cihaza bandrol karşılığı uygulanacak bandrol vergisi miktarları ise şu şekilde;

Televizyon
    Otomobil Televizyonu - 8 Euro
    51 Ekrana kadar - 10 Euro
    51-67 Ekran arası - 16 Euro
    67-85 Ekran arası - 22 Euro
    85-116 Ekran arası - 34 Euro
    116-148 Ekran arası - 40 Euro
    148 Ekran üzeri - 80 Euro

Diğer detaylı zamnlar linkte bulabilirsiniz herşeye zam geldi :(
    http://www.webtekno.com...isayar-vergi-h23276.html

• Selamlar,

Bir süredir 60ks8000 takip ediyorum almak için . Bugun istanbul bilişimde gördüm ama ürün kodu bir ilginç ,http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-60ks7090-8000-60-152-ekran-4k-uydu-alicili-fiyati,216569.html

Ks7090-8000 yazıyor , bilgisi olan var mı ?

Ks7090 başka bi ülkede satılan 8000 kodu falan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deamien

Selamlar,

Bir süredir 60ks8000 takip ediyorum almak için . Bugun istanbul bilişimde gördüm ama ürün kodu bir ilginç ,http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-60ks7090-8000-60-152-ekran-4k-uydu-alicili-fiyati,216569.html

Ks7090-8000 yazıyor , bilgisi olan var mı ?

Ks7090 başka bi ülkede satılan 8000 kodu falan mı?

ilginç bir ilan. sanırım resmi ithalat değil istanbulbilişimin kendi ithalatı. bazen yurtdışından ürün getirtip garanti ve teknik servisini kendisi üstleniyor . m.hizmetlerini arayıp sormak lazım. şöyle bi gerçek var. istanbulbilişim de şu an hem ks8000 hemde ks7090 satışta. aynı tv değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabey444 -- 5 Ocak 2017; 7:42:48 >

• S7 Telefon hediye gelmeyen varmı ?
  • atabey444 kullanıcısına yanıt
    İstanbulbilişim paralel ithalat satıyor.

• 2. 55KS8500 geldi. ilki arızalanmıştı.
    ama servis bu sefer kanalları ayarlamamışlar.
    Turksat kanal listesi bulamadım. bulduklarım da tanımadı.
    yardımcı olabilirmisiniz?
  • atabey444 kullanıcısına yanıt
    İstanbul Bilişimin sitesinde 60ks8000 kodlu ürünün sayfasında "2 YIL SAMSUNG GARANTİ" ibaresi varken, 60ks7090/8000 ürün sayfasında bu ibare yok.

Öte yandan Sansungun Almanya web sitesini kontrol ettim, bizdeki KS8000 serisi orada KS7090 olarak kodlanmış, ürünler kesinlikle aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selbasi

İstanbul Bilişimin sitesinde 60ks8000 kodlu ürünün sayfasında "2 YIL SAMSUNG GARANTİ" ibaresi varken, 60ks7090/8000 ürün sayfasında bu ibare yok.

Öte yandan Sansungun Almanya web sitesini kontrol ettim, bizdeki KS8000 serisi orada KS7090 olarak kodlanmış, ürünler kesinlikle aynı.

Yok hocam kesin aynı diyemeyiz çünkü ks8000 global olarak unks8000 (Amerika) ve ueks8000 (Avrupa) çıktı. Şu an bir çok ülkede ks7090 ks8090 ve ks9090 satışta. Muhtemelen ara bir model ve ufak tefek kırpılmalar var.
  • keşke twitch.tv uygulaması gelse.
  • Ks8000 için en iyi görüntü ayarını nereden bulabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

Ks8000 için en iyi görüntü ayarını nereden bulabiliriz?

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ks8000/settings
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabey444

quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

Sistem iyi çalışıyor ks8000de

Sanırım ks serisinin 9 serisi dahil en sorunsuz tv si 60ks8000. Bahsedilen hiçbir sorun bizde yok.

+1

Ben de teknosa+samsung kampanyasından faydalananlardanım, 60ks8000 aldım. Maşallah diyelim tv'de geçişler hızlı takılma da yok. Çok ilginç olan sadece samsung logosunun üst kısmına ekrana sadece yeşil renk gelirse belirli belirsiz kısa bir beyazlanma (sanırım ışık sızması) oluyor, ama anlamak için kusur arama niyeti ile bakman lazım o kadar küçük. Evdekiler farketmedi durdurdum elimle gösterdim o zaman anladılar. Ben buna takıldım iade etmek için forumda araştırmalara girdim ki neler göreyim neler, diğer tv'lerde izlenmesi mümkün olmayan kusurlar mı istersin, dalga dalga ekranlar mı, panel açıklıkları mı,takılmalar mı. Sonra sesimi çıkarmadım,tv'ye razı oldum çünkü baktım gelen kesin daha kötü olacak. Siyah performansında sorun olsaydı iade ederdim ama maşallah siyahlarda performans harika, gram bozulma yok. Şuan ki kafam olsa bu kadar probleme hayatta almaya kalkmazdım nasip işte...

Edit: Bu arada 60ks8000'in panel üreticisi Sharp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barracudaaa -- 6 Ocak 2017; 0:44:54 >

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.