Şimdi Ara

2016 SAMSUNG TİZEN TV (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.342
Cevap
38
Favori
168.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • servis de çok cahil kendileri satıcılara kutu temin ediyor utanmadan millete yalan söylüyorlar ürün sıfır olabilir tamam eyvallah ama diyorum değişimi yapılmış iadeli ürünlere sıfır ürün diyorlar kendi kafalarınca

panel değişimi evde yapılıyor size sıfır ekran geliyor kutu içerisinde ilk sizde açılıyor aynı tv gelmiş gibi

panelin çok kötü durumdaysa değiştir tavsiye ederim 3 yıl garanti olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marto1 -- 2 Kasım 2016; 13:46:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luthienel

Samsung iletişim merkezi ile görüştüm,2cm ve üzerinde olan açıklıklar için servisin geleceğini altında olanlar için servis ücreti talep edeceklerini söylediler.Yani parayla rezil olmanın tanımını yaşıyoruz galiba.Yine de çağırdım servisi bakalım ne olacak.

Welcome to hell Samsung bu kafayla nasil hala ayakta ben onu merak ediyorum simdi anliyorum niye insanlarin Arcelik aldigini. Bu servis Sunny de bile yoktur yeminle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şikayetler cok ama en iyi. Görüntü kalitesi. De samsung. Ta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    Bağlantıda ne sorun olabilir k? Hdmi dan Hdmi'a

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60ks8000 aldım birkaç hafta önce ancak bir sorunum var. Digiturk 4k kutu kullanıyorum ve akıcı görüntülerde bi anlık slow motion olup sonra normale dönüyor. Sorunu tam anlatamıyorum ama deneyimli arkadaşlar ne demek istediğimi anlıyodur. Çok maç izlediğim için sık sık bu olay tekrar ediyor.
    Youtube netflix veya hddden film video falan izlerken hiçbir problem olmuyor. Sadece uydu yayınında bu problem var.
    Aynı problemi yaşayan var mı? Kablo veya kutuyla alakalı olabilir mi?

• marto1 kullanıcısına yanıt
    Link icin sagol dostum. Indirip deneme yaptim. Videolarin bir kacini acmayi basaramadim. Siyahlar iyi gibiydi. Ama yuzuklerin efendisi nin oldugu video vardi. Onu izlerken o kadar cok takildi ki. Acaba video da mi sorun vardi. Eger video saglamsa hic komik olmayacak

• Benim ks8500 de ışık sızmasi cok az var 49 ks8500 vardi iade etmistim onda cok badnig vardi ama simdiki 55ks8500 de hic yok badnig

• Halil h H kullanıcısına yanıt
    O videoda en baba tv gelsede titrer cunku cekimde oyle yani tv de sikinti yok icin rahat olsun

• Dunden itibaren vestel tuplu 72 ekran tv den samsung 60ks8000 e gecmis bulunmaktayim.Bu kadar bekledigime degmistir umarim:)

• Adana0555 A kullanıcısına yanıt
    Bandig testini nasıl yapıyorsunuz acaba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herhangi bir maç varsa bugun fenerbahce macina bakin veya youtubede badnig test var lg lerde okadar cokki bu badnig normal yayinlarda yesilimsi renklerde belli oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Adana0555

Herhangi bir maç varsa bugun fenerbahce macina bakin veya youtubede badnig test var lg lerde okadar cokki bu badnig normal yayinlarda yesilimsi renklerde belli oluyor

ek olarak beyaz fonda görülebilir eğer tv niz curved ise yan bakış açılarından belli oluyor görmek için iyi bakmanız lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RapiD_

60ks8000 aldım birkaç hafta önce ancak bir sorunum var. Digiturk 4k kutu kullanıyorum ve akıcı görüntülerde bi anlık slow motion olup sonra normale dönüyor. Sorunu tam anlatamıyorum ama deneyimli arkadaşlar ne demek istediğimi anlıyodur. Çok maç izlediğim için sık sık bu olay tekrar ediyor.
    Youtube netflix veya hddden film video falan izlerken hiçbir problem olmuyor. Sadece uydu yayınında bu problem var.
    Aynı problemi yaşayan var mı? Kablo veya kutuyla alakalı olabilir mi?

motionplus muhtemelen standartta duruyor..onu ya netlestir yapin yada duzlestir..sikinti ortadan kalkacaktir hocam

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Eve geçince deneyeyim hocam teşekkürler.

• marto1 kullanıcısına yanıt
    Yok kardesim ber acidan baktim cok şükür tv de badnig yok benim en cok ona sevimdim mac izliyorum ama samsungun renklerini abarttigini maclarda daha cok anladim çim bayagi bi gercekten uzak

• Servis geldi,açıklık işini hallettik.Ben klinikte olduğum için sadece telefonla görüştüm.Klipslerin tam oturmadığını hallettiğini en ufak bir sıkıntıda haber vermemi söyledi, şu an için bir problem yok.Maç için standart dışında izlenmez.Çimlerin rengi vs çok cafcaflı oluyor.

• Suan trt4k da mac izliyorum goruntu gercekten iyi hanim sanki stadyumdayiz falan dedi neyse cektigim sikintilara degdi
    Standartta guzel goryntu veriyor bence sikinti yok renklerde sikinti yok arki isigi 10 yaptim smart ledi kapadim goruntu iyi

• Arkadaşlar selam, 49KS8500 ile aranıza katıldım. Evlilik için aldım kısmetse yakında kendi evimde film keyfi yapacağım :)

1-2 gün TV'yi inceleme fırsatım oldu bulutlanma vs sorun yok sağlam TV denk geldi çok şükür... Ancak bir sorum olacak; media playerda oynattığım filmleri tam ekran yapamıyorum. Tam ekran seçeneği pasif gözüküyor. Ekrana sığdırmayı manuel olarak yapabiliyoruz ama her filmde uğraşmak saçma geliyor ve kalite kaybına yol açıyor. Efsane TV olan C750 serisinde tek tuşla alt-üst bantları kaldırabiliyorduk??

Var mıdır bu işin püf noktası?
  • fear6na kullanıcısına yanıt
    Samsung. Larda tam ekran yapma özelliği yok. Çoğunda zoom yapma ve ekranı kapatma Özellikleri yok. LG lerde bu Özellik var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 4 Kasım 2016; 13:10:55 >
  • Zoom yapma ozelligi var ks8500 de

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.