Şimdi Ara

2016 Renault Talisman (ANA KONU) (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.233
Cevap
51
Favori
281.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İstanbul/altunizade bölgesinde yetkili satış danışmanıyım. Talisman almak isteyen okuyucular tarafıma ulaşıp stok ve maliyet bilgisi alabilirler.

Özkan Küçük 0532 437 50 36
  • ozkannkk kullanıcısına yanıt
    Merhaba 160lık icon + tüm opsiyonlar ile fiyat bilgisi verebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Talisman 1.6 dci 130 bg kac litre yag aliyor bilen var mi birde 19 jant icin kis lastigi onerisi olan varsa sevinirim.Arac Ankarada

• Merrdoo M kullanıcısına yanıt
    Kışlık lastik çok para tutmasın diyorsanız, jantlarınız da 19 luk olduğu için petlas. Ancak ben uluslararası testlere girmemiş lastik kullanmam diyorsanız ürün çok.

Petlasta talisman için uygun ebat var mı bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Slauson

Merhabalar herkese, beraber geçirdiğimiz 7 ayın ardından aracımı daha sportif bir araç almak için satıyorum. İlgilenenler olursa LİNK

Aracım hala satılık. İlgilenenlere duyurulur.

19 jant için kışlık lastiği bende araştırıyorum..

19 jant kışlık lastik fiyatları baya yüksek petlas mantıklı ve 19 jant için kış lastiği var..
    Ancak, geçen kış passatı olan bir arkadaşım var 19 jant kış lastiği kullandı baya sıkıntı yaşadı.. Yollara atılan tuz sebebi ile yollar delik deşik bir lastiği yardı biri balon yaptı ve bütün jantları çizildi.. Bende kendi gözümle gördükten sonra 17 jant+kış lastiği almaya karar verdim araştırıyorum.. Talisman orjinal 17 jant fiyatı renault mais ankaraya bugün yarin fiyatı gelir. Uygun gelir ise ordan alırım yoksa dışardan bakıcam.
  • 19 inch kumho kis lastiği aldim tanesi 537tl

• Benim aracta frenler 40000binde bitti. Degistirttirdim

• Arkadaşlar, sıfır 1.6 touch bulma ihtimalim varmıdır sizce :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jö-nturk

19 inch kumho kis lastiği aldim tanesi 537tl

Merhabalar bende 160lık icon talisman ile aranıza katıldm kış lastiği için 18 jant lastik düşünüyordum. Şuanda üzerinde 19 jant var. Siz neden 17lik jant almaktan vazgeçtiniz öğrenebilirmiyim

• Merhaba arkadaşlar,

1300 liraya CMS 796 model jantı ayrıca kumho 225 55 17 kış lastiğide 350x4 1400 Liraya aldım.

Araba inanılmaz yumuşadı ve rahatladı..

19 jantan 17'e geçme sebebin benim 40 yanak ince kalıyor zaten kışın yollar tuzdan dolayı delik deşik oluyor ayrıca kar ve su dolunca kaçma şansı sıfır oluyor..

19 jant 40 yanak 18 jant 45 yanak 17 jant 55 yanak olunca ve 18'e göre 17 jant ve lastik fiyatı daha uygun.. Piyasada herkes kormoran satmaya çalışıyor 17 jant 250 lira..

Renault servisi talisman 17 jantın tanesine 978 TL fiyat verdi.. Piyasa replika ve çin malı jant dolu..

CMS'nin Almanya sitesinde güzel uygulaması var onuda ekliyorum..

http://cmswheel-konfigurator.cmswheels.de/article/rims/car_selection/rim_selection_3D/resetFilter/true/PKWIDCode/P00039910093056

Ayrıca iç piyasaya cms artık jant sürmüyormuş ihracattan kaynaklı ellerinde kalanları uygun fiyata veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankara-06 -- 30 Ekim 2017; 10:25:42 >
  • ankara-06 A kullanıcısına yanıt
    Foto ekleyebilirmisin ? 17 Jant 55 yanak nasıl oldu merak ettim. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slauson

Merhabalar herkese, beraber geçirdiğimiz 7 ayın ardından aracımı daha sportif bir araç almak için satıyorum. İlgilenenler olursa LİNK

Güncel
  • ankara-06 A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Peki basınç sensörü olayını nasıl çözdünüz?
  • 1.6 icon 130 hp ile bendd aranıza katıldım

• Beyler arabalarınıza iyi bakın 2017 model 130 hp ikon opsiyonlu 180 bin civarı.

• Beyler yakıt tüketimini nedir ? Ben bu konuya ciddi kafama taktım aracım 8.5 den aşşa inmiyor (160 bg) 900 km uzun yola çıktım seride kullandım yavaşda hic inmedi 900 km de 400 tl yakıt yaktı sizcede bir anormallik yokmu birde uzun yol yani araç 4 bin km de

• quote:

Orijinalden alıntı: cnv_58

Beyler yakıt tüketimini nedir ? Ben bu konuya ciddi kafama taktım aracım 8.5 den aşşa inmiyor (160 bg) 900 km uzun yola çıktım seride kullandım yavaşda hic inmedi 900 km de 400 tl yakıt yaktı sizcede bir anormallik yokmu birde uzun yol yani araç 4 bin km de

Ortalaması 7.5 lt yakıyor. Benim aracım da çok yakıyor maalesef. 1.6 dizel araçlara nazaran 2 lt daha fazla yakıyor.
  • Bir de benim R-Link ekranım kendiliğinden komple kapanmaya başladı aynı sorunu yaşayanlar var mı acaba? Gücü komple kesiyor daha sonra tekrar geliyor bıktım artık.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.