Şimdi Ara

2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.614
Cevap
122
Favori
494.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arabam 110km civarına çıktıktan belli bir süre sonra sigorta kutusundan sürekli çıt çıt sesi yapıyor artık bu çıt çıt sesi 60-70 km'ye düşünce kesiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mergen57 kullanıcısına yanıt
    Bu tık tık sesler bazen bende de oluyor. Özellikle müzik sesini kapatınca ve gaza bastığımda hoparlörden vınlama sesi çıkıyor bir anlam veremedim doğrusu servise bir göstereceğim. Birde aracım kapalı garajda olduğu halde sürekli küçük çizikler oluşuyor sanki kedi tırnağı gibi çiziliyor . Bu seramik kaplama buna bir son verir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: enka10

Bu tık tık sesler bazen bende de oluyor. Özellikle müzik sesini kapatınca ve gaza bastığımda hoparlörden vınlama sesi çıkıyor bir anlam veremedim doğrusu servise bir göstereceğim. Birde aracım kapalı garajda olduğu halde sürekli küçük çizikler oluşuyor sanki kedi tırnağı gibi çiziliyor . Bu seramik kaplama buna bir son verir mi acaba?

kirli tozlu aracı sabunlayıp/ıslayıp bezle fırça ile sünger ile siliyorsan çizik olur
    mağlesef öyle bir hata yapıp kaputun tırmık tırmık olmasına kendi ellerimle sebep oldum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mergen57

Bugün aracımda bir durum farkettim. Yoğun yağış vardı İstanbul'da. Aracın sigorta kutusundan silecekler yoğun şekilde çalışırken bir anahtarlama sesi geliyor belli aralıklarla, rölelerden geldiğini düşünüyorum. Bugüne kadar hiç farketmedim ve duymadım bu sesi servise soracağım ama buradada paylaşayım dedim.

clio 4 arka silecek çalıştıgında ses geliyor.
  • hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    megane 4 de de arka silecek çalışırken ses geliyor. Arka silecek çalışırken ses yapması normal orada sileceği açıp kapayan röle var ama hiç bir şey çalışmazken 110'u geçince neden gelmeye başladı çözemedim.
  • enka10 E kullanıcısına yanıt
    Benim gelen sesin hoparlörle alakası yok. Ses fotoğraftaki yerden geliyor. Normalde arka silecek çalışırken gelen sesin aynısı ama biraz daha az şiddetlisi 110 km hızı geçince 3100 km'ye kadar böyle bir sıkıntı yoktu. Cumartesi günü servis randevu formu doldurdum renault internet sitesinden ama arayan soran yok servise gidecek vaktim de olmadı işlerden dolayı. 2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: Mergen57

Benim gelen sesin hoparlörle alakası yok. Ses fotoğraftaki yerden geliyor. Normalde arka silecek çalışırken gelen sesin aynısı ama biraz daha az şiddetlisi 110 km hızı geçince 3100 km'ye kadar böyle bir sıkıntı yoktu. Cumartesi günü servis randevu formu doldurdum renault internet sitesinden ama arayan soran yok servise gidecek vaktim de olmadı işlerden dolayı. 2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU

Siteden niye doldurdun ki , renault sitesinden evine ya da iş yerine yakın bir servis var mı diye bakıp direk servisten randevu alabilirsin.

• ognemir kullanıcısına yanıt
    Internetten doldurmam yeterli zannettim. Arabayı aldığım şubenin servisi de var. Servise uğrayınca randevu mu veriyorlar herhangi bir güne yoksa hemen çözüyorlar mı işi . Nasıl o süreç ben çünkü arabayı servise ancak cumartesi bırakabilirim

• Servise götürün randevuya gerek yok hemen işleminizi yaptırabilirsiniz hasar bakım gibi durumlarda randevu almanız gerekebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papyon34 -- 12 Ekim 2016; 12:39:40 >
  • merhaba arkadaşlar.
    geriye dönük bakma zamanım yokta.
    sıfır icon 1.5 dci edc + 18 jant + 8.7 ekran fiyat alanlar kaça aldı acaba.
  • riderman R kullanıcısına yanıt
    83.550 TL ye geldi.

• enka10 E kullanıcısına yanıt
    <script>console.log('sha256 sonrası: 0.000')</script><script>console.log('1.1: 0.000')</script>

ben bugun 93 .000 tl fiyat aldım.
    sizin aldıgınız fiyat hangi tarih acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ognemir

Aracım perte çıktığı için benden bukadar :)
    Bundan sonrası sizde

E simdi ne yapıcaksıniz. Yerine pejo 308 dusunmedinizmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykutasil

quote:

Aracım perte çıktığı için benden bukadar :)
    Bundan sonrası sizde

E simdi ne yapıcaksıniz. Yerine pejo 308 dusunmedinizmi

Dizel 308 clas.edi. plus almayı düşünüyorum.
    Sigorta bugün pert onayı verdi.Yarın noterden vekalet verip müşavirliğe plakalarla beraber gönderecem.Sonra paranın hesabıma yatmasını bekleyecem.

• Megane hb c sinifi hblerde en buyuk olabilirmi acaba cidden cok buyuk az once rakamlara baktim 308 4200 civari bastan sona megane 4300 lerde iki dingil arasida farkli bas mesafelerinde pejo onde

• Killer_Elite kullanıcısına yanıt
    Astra j 4419,dingil mesafesi 2685.
    Bundan uzunu yok sanırım

• ognemir kullanıcısına yanıt
    Vay anam babam hic o kadar uzunda durmuyor cok garipsedim

308 guzel aractir alternatifte dusunemedim valla golf alinmaz astra k komedi bi arac leon cok genc 1seriside cok sert kalir A ve a3 e cikabilirmisiniz o sizin bilceginiz is ford focus fiyatlarindan haberim yok ama uzmez bi arac tabi meganedan sonra tipsiz gelir toyota kalitesiz kalir ic mekan olarak

Cok gezen hep yaninda bi akraba olan cocuklu ailelerdensiniz bence ufak suvlara yonelin hocam

• Killer_Elite kullanıcısına yanıt
    3 kişilik çekirdek aileyiz.Ben c sınıfı hb araçları seviyorum.Kullanımı kolay geliyor.
    Şuanda dizel 70000tl ye peugeot clas.edi.plus en uygun seçenek.Bu defa 70 ten fazla vermek istemiyorum

• quote:

3 kişilik çekirdek aileyiz.Ben c sınıfı hb araçları seviyorum.Kullanımı kolay geliyor.
    Şuanda dizel 70000tl ye peugeot clas.edi.plus en uygun seçenek.Bu defa 70 ten fazla vermek istemiyorum

Megane 4 ten sonrada 308 alınmaz. Yakın bir arkadaşımda var ara sıra geziyoruz aralarında ciddi farklılıklar var.

ikinci el Volvo V40 alınır bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildiz

quote:

Megane 4 ten sonrada 308 alınmaz. Yakın bir arkadaşımda var ara sıra geziyoruz aralarında ciddi farklılıklar var.

ikinci el Volvo V40 alınır bence.

Alınır canım niye alınmasın.Dacia'da alınır Fiat'ta alınır.Ben bu defa 70000tl bütçe ayıracam diyorum.Bu bütçeye en uygun ıcon donanım seviyesine yakın dizel 308 var.Her aracın bir diğerinden olumlu–olumsuz farkları vardır.Önemli olan hangi pencereden baktığımız.

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.